PDA

View Full Version : Запитване



peti123
05-24-2012, 20:55
Значи ситуацията ми е такава , че правя секс с приятеля ми и всъщност той ми беше първия . Правим го със презерватив и като свършва си го вади ... дефакто не свършва и в презерватива и така сме по-спокойни . Сега обаче искам да свършва без да се налага да го вади , а просто направо в презерватива . Та въпроса ми е , дали ако презерватива е малко скъсан наистина се къса целия след това и дали като свърши в него после се вижда , че спермата е вътре и имали все пак някакви рискове , да не разберем ако стане гаф. Може на някой да му се стори доста малоумна темата като цяло , но просто искам да ми се обясни , а не да карам на сляпо. Благодаря !

IseeDEADbodies
05-24-2012, 21:11
Сексът не е за неандерталци.

djipsito
05-24-2012, 21:13
Ако свърши вътре, за да разбереш дали е скъсан, се пълни с вода.. ако тече отнякъде ти е ясна работата.

Anonys
05-25-2012, 11:41
Сексът не е за неандерталци.

Нали все от някъде се започва..

По темата: Отгоре ти обясниха как се проверява, но по принцип то се забелязва, ако е скъсан.

alchy
05-25-2012, 12:23
Егати зверския секс трябва да е, че да ти се скъса презерватива.. свършвай вътре, и след това прави проверка както ти обясниха по-горе :)

DragonLady
05-25-2012, 12:27
Презерватива да не ти е за украса? Ако е надеждна марка и е сложен като хората свършвай си вътре най-спокойно. Как се проверява после дали е здрав ти казаха по горе - пълниш с вода.