PDA

View Full Version : Компромиси



Dubstep_Machine
05-24-2012, 22:30
Здравейте момче съм .. и от 6 месеца ходя с момиче , което е по малко от мен с 2 години . Всичко вървеше идеалноо . Но изведнъж нещо стана , тя почна да се държи по - студено с мен , смисъл почна да се държи странно , понякога се дърпа като я целувам или прегръщам . Като излизаме с приятели ако сме заедно 2 часа аз с нея съм около 5 минути .. Спря да ми обръща такова внимание както преди .. Омръзнал ли съм и или какво просто немога да разбера .. Обичам я , тя казва че и тя ме обича но просто спря да го показва .. Вместо тя да ходи след мен , така стана че аз ходя след нея .. Искам да съм с нея но просто тя не ми дава възможност ... Казва ми че е такава и че няма да се промени заради мен , а аз не искам да се промени просто искам да направи някой компромис .. Да ми обръща повече внимание или нещо от сорта ... Като че ли при нея тръпката изчезна ... Вие как мислите ?

TheBeliever
05-25-2012, 04:39
Вместо тя да ходи след мен , така стана че аз ходя след нея

Сам си си отговорил на въпроса. Момичето иска малко да й потичаш по гъза.

DisappointedDreamer
05-25-2012, 07:27
Разкарвай я тази. Ще се дърпа когато искаш да я прегръщаш и целуваш, ще отказва да прекарва време с теб и ще се държи студено, а пък ти все още и пееш колко много я обичаш? Ъх, момко, стягай се.

DreamCattcher
05-25-2012, 08:00
За какво ти е такава фукла?
Ще си намериш по-добра, апък и кое момиче се дърпа от целувки ако те обича?

obichamggo
05-25-2012, 08:55
Разкарвай я тази. Ще се дърпа когато искаш да я прегръщаш и целуваш, ще отказва да прекарва време с теб и ще се държи студено, а пък ти все още и пееш колко много я обичаш? Ъх, момко, стягай се.

Мда. ;) Права е ..

djipsito
05-25-2012, 09:41
Само не разбрах що един от двамата тря да ходи след другия...

Kettch0
05-25-2012, 09:45
Разкарвай я тази. Ще се дърпа когато искаш да я прегръщаш и целуваш, ще отказва да прекарва време с теб и ще се държи студено, а пък ти все още и пееш колко много я обичаш?
TRUE! :) Ще си намериш друга

SweetPassionF
05-25-2012, 10:37
Ммммм определено си намери друга, подкрепям по-горе мненията....
Не е нужно да и "ходиш след гЗ" ... В една връзка трябват 2 човека и разбирателство - няма ли го... Просто се откажи!
;)

Anonys
05-25-2012, 10:43
Ако бях на твое място - нямаше да й вървя по гайдата :)

SmilezZz
05-25-2012, 10:43
Само не разбрах що един от двамата тря да ходи след другия...

И аз това се чудя. Това е връзка и няма никакво правило кой след кого, и дали въобще трябва някой да ходи след някого. Това си е тъпо. А доколкото си спомням, принципно, момчетата тичат след г*за на момичетата си, а не обратното.

Та, иначе поговори с нея. Ходите все пак от половин година и е тъпо, някак си, да не можете да провеждате поне един сериозен разговор двамата и да си оправите проблема.

kinkygirl
05-26-2012, 10:46
що за глупаво момиче?пробвай да и обърнеш повече внимание..но в случая ти ме съмнява че може да има 3 ти човек.. така че проучи какво става за да не излезеш глупакът ти накрая...

ScarlettS
05-26-2012, 11:07
Явно си и омръзнал и не знае как да го каже. Може би е казала, че е такава и няма да се промени, за да я зарежеш ти. Сам казваш, че е изчезнала тръпката - говори с нея и ако няма промяна, късайте.

pandiflysche
05-26-2012, 11:37
Ами в подобна ситуация съм от около 4мес. Спря да ми показва, че ме обича и т.н при което мен ужасно ме боли. Предполагам, че и ти се чувстваш по същия начин! Ако саистина си и омръзнал едва ли ще ти го каже. Поговорете - само с думи стават нещата! Но ако и от тях нищо не се промени - просто се разделете!

Lunin
05-26-2012, 11:41
Разкарай я майна... ще ти дърпа ушаците... махай я тая че след време може да пуснеш друга тема "хора разделих се с приятелката ми и скърбя помагайте" за да не стават тия гафове още сега и кажи да се разкара...

thea
05-26-2012, 12:09
говори с нея ;) ...вместо да питаш нас или да си задаваш сам разни въпроси, попитай нея ..дори и да те е страх от отговорите, които може да получиш, от личен опит знам, че е по-добре да ИМАШ отговори, отколкото само въпроси .. :)

magita
05-26-2012, 16:42
Що пък тя да е виновна. Ако досега тя му е търчала и е правила всичко за него нормално е да и писне и да иска и тя малко внимание. Това "Вместо тя да ходи след мен , така стана че аз ходя след нея" е супер тъпото изказване и е явно, че досега на него са му угаждали обаче са спрели и се е саднал.