PDA

View Full Version : Какво се случи?



deadandgone
05-24-2012, 22:45
Здравейте, първо ще ви разкажа кратката история и после проблема. Много си харесах едно момиче и дори мислех,че и тя ме харесва. Реших да и кажа, но тя не изпитваше същото към мен ( и все още не го изпитва ) . След много опити да направя нещо за да и се харесам, комплименти, подаръци, мили думи, изпращал съм я до тях нищо не се случи... Въпреки това бяхме много добри приятели и дори тя ми каза,че съм и най-добрия приятел (момче). Постоянно контактувахме, когато сме на училище я разсмивам, смеем се заедно, на моменти се забавляваме заедно, но от едно известно време тя спря да е същата отпреди и казвах обичам те, а тя ми отговаряше със същото въпреки, че казваше, че е като приятел, а сега като и го кажа се опитва да се лигави и ми казва нещо от сорта на "ок", вече не ми пише, не си говори с мен освен ако аз не я заговоря въобще имам чувството, че съм и неприятен. Тя постоянно се забива с разни момчета, които не са нищо повече от мен.. Мисли доста детски на моменти, харесвала момчета с плочки и аз да не съм по назад исках да я впечатля... 6 месеца докато ги направя и накрая ми каза само едно "браво" или нещо подобно като и казах, че е заради нея - никаква реакция, опитвам се да съм нежен към нея, да я накарам да се чувства специална и пак нищо ... имам 2 въпроса, Какво се е променило в отношенията ни и по точно в нея и има ли смисъл да се опитвам още да направя нещо между нас ?

desirebg
05-24-2012, 23:32
Според мен просто няма интерес, понякога в живота искаме нещо много силно и забравяме че точно това ,, нещо '' също има чувства които рядко съвпадат с нашите.

Black.Cherry
05-25-2012, 05:19
може би просто си станал мааааалко досаден.. дай й малко пространство и виж дали ще те потърси

DisappointedDreamer
05-25-2012, 07:15
Шарено се е променило. Престани да и тичаш по задника. Не виждаш ли че само заради това е контактувала с теб? Харесвала е подаръците, милите думи, комплименти, харесвала е вниманието което и даваш. В един момент си е казала, че не иска повече да се занимава, и е престанала въобще да ти обръща внимание, докато ти продължаваш да се опитваш да се натикаш между шамарите, като муха без глава.

Седни си на д-то, и остави въпросното момиче да прави каквото си иска. Най-малкото не те заслужава. Нито заслужава теб, нито усилията които полагаш да я впечатлиш. Намери си свястно момиче, което няма да те върти на малкия си пръст. Бъди мъж, не момиченце.

IseeDEADbodies
05-25-2012, 07:21
Станало е това, че на нея и е доскучало един вид и почва да си търси ново занимание (ново внимание). А ти какво да правиш ? Спри да се опитваш "да й се харесаш". Безнадеждно е. Ще си намериш по-добра, която ще отвръща на чувствата ти. Още един път казвам, това което го правиш в момента е загубена кауза. И не мога да разбера, защо толкова отчаяно се опитваш да я "впечатлиш", при положение, че сам осъзнаваш, че да си с нея е невъзможно. Вкопчил си се за нея, като удавник за сламка... риба в морето колкото душа ти иска, ти си човека ;)

anonymous708973
05-25-2012, 08:07
След много опити да направя нещо за да и се харесам, комплименти, подаръци, мили думи, изпращал съм я до тях нищо не се случи...

тя ми каза,че съм и най-добрия приятел (момче).

Ето ти я грешката. На момиче, което не ти е никаква, подаръци, мили думи и комплименти (с редки изключения) не се правят. Много повече ще спечелиш, ако я караш да се чувства несигурна, а не ако я поставяш на пиедестал. Остави я да си мисли, че не е единствената и че имаш други опции. Доста момичета казват, че искат мили момчета, но всъщност въобще не търсят такива.
С тази няма да ти се получи номерът, пробвай с друга.

djipsito
05-25-2012, 09:50
Пантерата го каза.
Отделно, след като е разбрала кви точно са ти намеренията, се е дръпнала, защото тя не чувства същото. Тва ни е навик на момичетата, когато не искаме да сме с някой да го отбягваме и да се държим тъпо. По принцип го правим, за да не даваме празни надежди или си мислим, че по този начин ще ви откажем от нас, защото не искаме да ни "досаждате".

Един вид бягаме от отрязването, вместо да ви кажем в прав текст как стоят нещата.
Вие го приемате зле, ама всъщност ние го правим за ваше добро. Няма никво вдигане на акции и "молене" да ни тичате подир гъзовете, още по-малко ако сме приятели с момчето. Ако е някой сульо, тогава е възможно, ама към влюбените в нас приятели сме нежни душички, които не знаят как да се държат и кво да кажат, за да не си помислите нещо си и да лапнете още повече.

SmilezZz
05-25-2012, 10:24
Още от самото начало ти е казала, че няма чувства - следователно каквото и да правиш, ще си останеш в приятелската зона, от която трудно се излиза.

А тя явно е някаква лигла, на която й е харесвало вниманието, което й даваш, подаръците , комплиментите. В един момент си й станал досаден и от тук нататък знаеш.

Прости спри да се вреш между шамарите и си продължи живота с друго момиче ,което ще те оцени.

Lunin
05-25-2012, 10:39
Братле има момичета които си играят с теб зареди внимание... някои момичета имат силно желание за внимание и когато не го получава казват на най-пристрастения че го хар или нещо подобно а след като момчето и обръща със същото след време тя го подминава и търси някой друг...

Един мой приятел беше в същата ситуация като теб... след време се оформи един кръг от хора които знаеха за това (че той харесва еди си коя) в този кръг бях аз и още 5 човека (3 момчета и 2 момичета всеки от страната на пола) та тоя мой приятел правеше всичко за да тръгнат но момичето просто го заряза и представи си най-нагло влезе по време на голямото междучасие в класната ни стая и каза пред всички що бяха вътре "запознайте се с новото ми гадже" (аз не бях вътре обаче ако бях и гаджето и тя щяха да фръкнат през джама моментално)... по-късно я наредихме за 2 стотинки я направихме тая мастия бе както и да е... не всички но някои момичета дирят внимание навсякъде така че просто я забрави! А ако не излез с някоя мъжка компания натряскай се едно хубаво и забрави... а и някоя в ръцете да ти падне дано... А и да спомена че понякога приятелките на момичето може да говорят разни бръщулефки относно теб или нещо от този сорт... виж там с кои ходи най-често слушай ги ко си викат и т.н. ... Моя съвет е да я забравиш ама както ти си прецениш... Късмет :)

deadandgone
05-25-2012, 13:52
на моменти и на мене ми е идвало да и тегля една, ама какво да се прави като обичаш даден човек е така, сега ще спра да я търся и да се опитвам даже няма и да и пиша и ще видим какво ще стане .. :P