PDA

View Full Version : Купувам Фейсбук Страници !



Kreayshawn
05-25-2012, 12:31
Здравейте!
Ако имате фейсбук страница, но нямате време или желание да се занимавате с нея, или просто искате да си спечелите някой друг лев, пишете тук, или на скайп m-i-h-o-v .

Kreayshawn
05-26-2012, 17:13
ЪП. Пращайте страниците, които имате и цената, която им търсите.

Ilikeliljon
05-28-2012, 20:16
lol you`re insane man

Kreayshawn
05-29-2012, 11:43
Не разбрах какво имаше в предвид ?? Ако не си заинтерсован от обявата няма смисъл да пишеш, за да трупаш мнения.

DSD Creations
05-29-2012, 14:45
Не разбрах какво имаше в предвид ?? Ако не си заинтерсован от обявата няма смисъл да пишеш, за да трупаш мнения.

Казва го човекът със 16 мнения :D

Kreayshawn
05-29-2012, 19:14
Голям смях ... ами не съм тръгнал да ви флуудя форума, нито да си пиша със прости хлапета по теми: кой съм е*ал вчера и защо съм се разделил с бившата.

DSD Creations
05-29-2012, 21:18
Голям смях ... ами не съм тръгнал да ви флуудя форума, нито да си пиша със прости хлапета по теми: кой съм е*ал вчера и защо съм се разделил с бившата.

ООО, ХЛАПЕТААА !?!?! Аз не се хваля ВЪОБЩЕ, така че :D ... а и тва откъде ти го роди главата :D бай дъ уей аз ползвам форума само по предназначение а не вися тук по цял ден като много други съфорумници ;) (I have a life)

JungleJaguar
05-30-2012, 07:06
Искам 1 500 000 евро и ти давам моя профил.
Той се води като профил на човек от няколко секретни организации.
Профила има приятели доста световни и наши звезди,милиардери и мултимилионери,хора от тайните служби,масони,Билдерберги, секретни агенти (и агентки охаа),спортни легенди и лидери от тайни подземни извънземни съоръжения.

Може и да коментираш цената.Склонен съм малко да намаля.

Ilikeliljon
05-30-2012, 11:47
Да ти кажа ти ми изглеждаш като хлапе спрямо мен, така че помисли пак преди да пишеш. Форумът е направен в някакъв смисъл, за да споделят хората и да намират съвети. В сравнение с това твоето търсене изглежда незначително спрямо целите на форума...

Kreayshawn
05-30-2012, 12:08
Искам 1 500 000 евро и ти давам моя профил.
Той се води като профил на човек от няколко секретни организации.
Профила има приятели доста световни и наши звезди,милиардери и мултимилионери,хора от тайните служби,масони,Билдерберги, секретни агенти (и агентки охаа),спортни легенди и лидери от тайни подземни извънземни съоръжения.

Може и да коментираш цената.Склонен съм малко да намаля.


Tъпанар, не е тук мястото да ми се правиш на готин. Темата е за триене, явно в тоя форум освен молоумни хора друго няма.

JungleJaguar
05-30-2012, 14:04
Ей това са Балканите!
Ти му предлагаш-то те обижда.
Колко струва според теб
Профил с приятели като Карлос Хелу,Мукеш Амбани,Армансио Ортега,Бернард Арналт,Лауренс Елисън...???
Ти въобще знаеш ли кои са тези хора ?
Няма се занимавам повече с тебе.
Успех !