PDA

View Full Version : Не съм сигурна.



step_up_right
05-25-2012, 14:27
Приятелят ми все повтаря че го дразни това че като тръгнем да правим секс все ме подканя, а аз не смея да експериментирам, просто защото е имал и други момичета преди мен, били са по-опитни и се чувствам като аматьорка заради тоя факт. Само че нещо напоследък ме е връхлетяла вълна на смелост и искам да се изявя така да се каже. Някой може ли да сподели например вие как подхождате като си го искате? Аз си мислех да купя десерт, по-точно шоколад (любимия ми наркотик), да завържа на дънките си за аксесоар 1 шалче вместо колан което по-късно да използвам за да завържа очите му, да седна в скута му и да му дам парченце от шоколада след което да се заиграя вече и каквото ми иде да правя на момента или нещо от сорта ми се върти в главата, но искам малко да набавя идейки които да подобрят идеята ми, или да премахнат нещо с което бих се издънила и да го подразня в негативно отношение...

bloodyF
05-25-2012, 16:13
миииии храна в леглото не обичам
може би сметана, ама после докато се измие и т.н. и ми се губи желанието
идея-да му вържеш ръцете с шалчето и да го дразниш повече
може да му правиш стриптийз и да се 'пипаш' , докато е вързан (за малко) и някакви такива работи)
купи си ново бельо-черно, дантелено върши най-добра работа, нагласи се повече, не обувай дънки, облечи някоя рокличка или пола и топ, нещо по-секси и някакви токчета примерно, за да те види в различна светлина и да го изненадаш по един или друг начин

neeDaBosS
05-25-2012, 16:22
^именно
играй си малко с него,но не прекалявай защото ще му убиеш желанието ;д
сметана,ягоди .. използвай въображението си

SMALLVILLE
05-25-2012, 16:30
миииии храна в леглото не обичам
може би сметана, ама после докато се измие и т.н. и ми се губи желанието
идея-да му вържеш ръцете с шалчето и да го дразниш повече
може да му правиш стриптийз и да се 'пипаш' , докато е вързан (за малко) и някакви такива работи)
купи си ново бельо-черно, дантелено върши най-добра работа, нагласи се повече, не обувай дънки, облечи някоя рокличка или пола и топ, нещо по-секси и някакви токчета примерно, за да те види в различна светлина и да го изненадаш по един или друг начин

Заплювам си го. :P :*

Сори за спама. :D

bloodyF
05-25-2012, 16:40
^поискай и ще ти бъде дадено :oops: :-)


//спираме със спама ,окей 8-)

marilyn
05-25-2012, 17:07
BloodyF добре го каза. Наистина не обувай дънки... облечи си нещо различно. Купи си ново бельо.
И аз не обичам храна в леглото... помисли си на него дали ще му хареса.
Иначе другия вариант е изобщо да не му се заиграваш, а да го хванеш направо от вратата за краката... мен лично тва ме побърква....

step_up_right
05-25-2012, 19:22
Тая грешка с прекаленото дразнене веднъж ми се случи, а по-лошото беше че по късно започна да анализира случката и ми се ядоса, така че гледам всичко свързано с дразнене да е доста кратко... Ми да, ама сега като се замислих пък някой път като ходя у тях (понеже само у тях имаме терен) е сутрин 9-10 и той още си е в леглото и спи... Мислела съм си примерно да се метна при него директно ама пустия му страх ще му хареса ли, няма ли... Някакви идеи за събуждане за които да мисля върху целта а не тревогата? :?

prosto_chovek
05-26-2012, 10:59
кисело мляко с мед :)

thea
05-26-2012, 14:24
оо ами някой мръсен смс вечерта преди да се видите, примерно ? ^^ така да го подготви, да му запали мръсното подсъзнание ;pp ..нещо от сорта наа ......"усмивката е второто най-хубаво нещо, което мога да направя с устните си, утре ще ти покажа кое е първото" .. (мм) аз така нападам :D хммм........ иначе ми харесва идеята с шалчето :P

magita
05-26-2012, 16:49
миииии храна в леглото не обичам
може би сметана, ама после докато се измие и т.н. и ми се губи желанието
идея-да му вържеш ръцете с шалчето и да го дразниш повече
може да му правиш стриптийз и да се 'пипаш' , докато е вързан (за малко) и някакви такива работи)
купи си ново бельо-черно, дантелено върши най-добра работа, нагласи се повече, не обувай дънки, облечи някоя рокличка или пола и топ, нещо по-секси и някакви токчета примерно, за да те види в различна светлина и да го изненадаш по един или друг начин

+1
звънни му вечерта преди да се видите и започни да си играеш сама и да е звучно. Без да казваш ало и тн. Просто като му чуеш гласа и започваш.

IseeDEADbodies
05-26-2012, 17:03
Въй въй ;д

SisiStrange
05-26-2012, 17:05
Ако те е срам да идеш и да го подпукаш на място директно, как ще му направиш стриптийз и как няма да се издъниш с нещо по-засукано? Започни от там. Натискай го, искай си, отърквай се в него, пускай му ръчички от време на време, говори му мръсотийки. От там се започва. Големия прас какви са били бившите му. Мислиш ли, че като те види възбудена и в нещо секси ще си вика наум: "Пък една моя бивша..."? Едва ли седи с тефтерче и ви сравнява. Хубавите мръсни изненади се получават, когато си уверена.

step_up_right
05-26-2012, 19:25
Де да знам и аз... Идеята с смс-а ми хареса, той не обича много да си пишеме ама закачката е добра... Това със заиграването и да е звучно ми е било някакси неудобно да го направя, ама усещам как в най-скоро време ще ми изпушат бушоните и ще си изляза от релсите и ще свърша най-накрая нещо откачено :Д

thea
05-27-2012, 19:39
пиши ако смс-а има резултат, че ми стана интересно ;) ...ако решиш изобщо да го пробваш този вариянт ;dd

step_up_right
05-27-2012, 20:33
Възнамерявам да пробвам, само да не стане ефект да се ядоса че съм писала и че му е пищял тела и е събудил техните... Ма ще пробвам на мой риск, просто ми харесва идеята :Д

djipsito
05-27-2012, 21:13
Бе кви са тия филми дето си набиваш ? Щял да се ядоса, щял не знам си кво... тря да е ебати психото ако се ядосва за такива неща... Мъжете по тая част са елементарни и лесни.

step_up_right
05-28-2012, 20:05
абе де да знам... от нерешителните хора съм... ама човек трябва да тръгне от някъде за да промени нещата...

Hilary_
05-30-2012, 14:53
Поразрови се в google има добри попадения .. (:

ShtrudeL
05-30-2012, 15:38
аеее к'ви са тея глупости да се мажете в леглото с храни, пък шалчета, пък връзвания, много филми гледате и много женски статии в космополитън четете.
Просто покажеете, че искате, ама много искате секс. И за двата пола е в огромен и достатъчен + ^^

ShtrudeL
05-30-2012, 15:40
"усмивката е второто най-хубаво нещо, което мога да направя с устните си, утре ще ти покажа кое е първото"

Ако бях момче, ама никога нямаше да го вдигна от това. ^^

LeprikonA
05-30-2012, 16:52
ShtrudeL, да ти кажа това с шалчето доста добре си работи :D.

mqqquu
05-30-2012, 17:48
И на мен този смс не ми харесва. По - добре сама измисли нещо, напиши му какво искаш да му направиш, как ще го целуваш, къде.. някакви таива неща. От опит знам, че действат, писала съм страшно много такива.

ULTIMATE
05-30-2012, 18:17
Малко го обърнахте на интимния живот на двойка с повече от 10 годишна връзка, които може би малко или много са си омръзнали в леглото и мислите как да разнообразите секса. Предварително да мислиш каквото и да било е безмислено. Всичко хубаво става неочаквано и на момента.

step_up_right
05-30-2012, 19:11
Малко не ме разбрахте... Храната не е за леглото точно, просто за момента когато току що съм влязла през вратата рано сутрин, аз разпускам от пътят и идеята е така да го подразня, а всъщност не се знае дали въобще би се стигнало до част с храна, ама все пак алтернатива... просто храна в леглото мууу... По скоро ако искам да предизвикам скандал...

mqqquu
05-30-2012, 21:21
Това, че двама човека казаха, че не харесват храна в леглото теб какво те бърка. На вас двамата може да ви хареса. Ягоди, сметана, шоколад винаги действат еротично в такава обстановка. Не се притеснявай да експерементираш, изобщо даже!