PDA

View Full Version : Facebook - нож с две остриета



marya_petrova95
05-25-2012, 18:40
Здравейте, бих желала да споделя малко лош опит с Facebook. От известно време насам имам чувството, че някой ми влиза в акаунта, без обаче почти нищо да прави в него. Разбрах го, или поне така предполагам, от факта че понякога писма, които съм получила са вече прегледани. Може и да бъркам, всъщност надявам се да бъркам, но как мога да бъда сигурна. Преди време си спомням, че бях на гости на една моя приятелка, и влязох във Фейса от нейния лаптоп, и се чудех ако акаунта ми е останал логнат и тя влиза периодично в профила ми, какво мога да направя по въпроса за да разреша този проблем, без да повдигам темата пред нея. Може би смяна на паролата??? И изобщо мога ли да разбера веднъж като съм влязла в профила си, дали и тя в този момент не е в него? Надявам се да получа адекватни отговори, а не критики и упреци как не е трябвало да влизам от нейния лаптоп. Направила съм си вече заключението. Благодаря предварително.

k0rn
05-25-2012, 19:31
Най-добре смени паролата на акаунта и после на имейла си за да си 100% сигурна :)

divacheee
05-25-2012, 20:57
Някъде в настройките бях намерила една опция да запомня устройствата, от които се влиза .. може да си го активираш и всеки път като се влиза в профила от ново устройство ще ти праща мейл :)