PDA

View Full Version : Всияки казват че съм....



slunchoy
05-25-2012, 19:16
Много хора казват,че съм грозна.Не знам защо така си мислят.Ето на пример излизаме с приятелки и по едно време виждам познати,които са с някаква тяхна приятелка и аз започнах да си говоря с тях,когато това момиче каза:Защо си толкова грозна? и от там на татък имаше 1 спор,но не ми се занимаваше .Това е е най-скорощния примиер. Някой мои съученици казват същото.Може ли да ме посъветвате как да им отвръщам и все пак и вие да си кажете мнението,всео ка да знам дали хората го казват само защото ме мразят или дали на истина съм грозна:http://prikachi.com/images/968/4812968U.jpg и http://prikachi.com/images/36/4813036Z.jpg И да добавя,че съм на 14.Благодаря за вниманието :)

kuklichka_bg
05-25-2012, 19:22
Апффф
Първо тази за да го каже това,трябва де и доста зле.Второ не си грозна според мен,всеки си има някакъв чар,а и се на 14 ще се промениш малко или много.

nIkEnCeTy_bE
05-25-2012, 19:30
Женската злоба край няма, нали знаеш. Това са глупости. Не си грозна, просто си естествена, грозен човек няма, всеки има чар, може и да не е визуален. Сладка си, има къде къде още да се развиваш и променяш визуално. Имай самочувствие, не тръгвай да правиш неща, за които ще съжаляваш, само за да се харесаш. Това, че днешните на твоята възраст ходят с един тон грим и т.н не означава и, че и ти трябва да станеш такава. Ако правиш нещо, прави го за себе си. Уважавай себе си най-вече и не обръщай внимание на такива подмятания.

slunchoy
05-25-2012, 19:36
. Не си грозна, просто си естествена

Да,точно това,че съм естествена.Много хора ми казват:Защо не си слагаш грим,сигурно ще изглеждаш по-добре

Your.Passion
05-25-2012, 19:41
Абе я не ги слушай !! ;) Много си си хубава даже.. И НАЙ-ВАЖНОТО ЧЕ СИ ЕСТЕСТВЕНА ..!! Не като някой зацапани клоулни |(

Colouring
05-25-2012, 21:45
Няколко човека ти вдигнаха самочувствието вече. Доволна?
Чисто просене на комплименти...

amaz1nG
05-25-2012, 23:16
Няколко човека ти вдигнаха самочувствието вече. Доволна?
Чисто просене на комплименти...

Mне . По - скоро прекалена чувствителност.

slunchoy
05-26-2012, 05:59
Няколко човека ти вдигнаха самочувствието вече. Доволна?
Чисто просене на комплименти...

ООО ДА НАПРАВО СИ УМИРАМ ДА МИ ПРАВЯТ КОМПЛИМЕНТИ,ТОЛКОВА ДОБРЕ МЕ ПОЗНАВАШ!

gugenceto2
05-26-2012, 06:39
Няколко човека ти вдигнаха самочувствието вече. Доволна?
Чисто просене на комплименти...

Ето съществен пример за злоба. И понеже ти отгоре^^^ не можеш да привлечеш никакво внимание към себе си, сега заслужаваш да си на нейното място.....
Мила и аз съм била в твоето положение. Всички тези които те наричат "грозна" са или грозни или кифли, които всъщност много си приличат. Не им обръщай внимание, не се смазвай заради тях.

awerw
05-26-2012, 06:48
Тя самата дума "грозно" е грозна, а това, че са ти казали така, просто не им обръщай внимание. Те ще се харесат на един тип хора, ти на друг.... Както ти казаха грозни хора няма, винаги ще има такива, които няма да те харесват, ще има такива и които те харесват..... Просто сте малки и не разбирате.... не се засягай, ако някой ти го каже отново.

PrAySS
05-26-2012, 06:51
Не си изобщо грозна! Наистина всеки си има някакъв чaр! И аз съм на 14 и мога да ти кажа че естествените момичета сме много по-красиви от тези смахнати сегашни кифли които живеят в грим! Просто тези които ти казват че си грозна ти завиждат! :)

slunchoy
05-26-2012, 06:53
Ето съществен пример за злоба. И понеже ти отгоре^^^ не можеш да привлечеш никакво внимание към себе си, сега заслужаваш да си на нейното място.....
Мила и аз съм била в твоето положение. Всички тези които те наричат "грозна" са или грозни или кифли, които всъщност много си приличат. Не им обръщай внимание, не се смазвай заради тях.

Много ти благодаря :) обаче на истина като се замисля повечето хора,които ме наричат така имат бъдеще на стриптизиорки,чистачки,но тъпата ми глава продължава да се обижда от тези злобни коментари :D

Nutella♥
05-26-2012, 07:05
Хей,много си хубава даже ! Имаш правилни чарти - естествена си.На такива коментари изобщо не трябва да обръщаш внимание.Това показва,че си много над тяхното ниво,а едва ли всички са толкова "прекрасни",че са тръгнали да търсят твоите косури.Колкото до грима - ще има време,ще се гримираш ! Сега имаш такова миловидно излъчване и е глупаво да се цапотиш. :)

anonymous708973
05-26-2012, 07:34
Не бих казала, че си грозна, по-скоро не си открила своя стил, изобщо начина, по който да изпъкнеш сред тълпата. Доколкото виждам, имаш чиста кожа, което е страхотно предимство. Зъбите ти сякаш са малко разместени, така ли е или не съм видяла добре? Ако вашите имат финансовата възможност, помоли ги да ти ги оправят. От брекети нямаш нужда, но редовното носене на скоби ще ти помогне.

obichamggo
05-26-2012, 07:43
Както каза nIkEnCeTy_bE женската злоба КРАЙ няма. Супер яката си! ;)

Nakadah
05-26-2012, 07:43
когато това момиче каза:Защо си толкова грозна?

Как така от нищото изпъкна този въпрос?


Ето съществен пример за злоба.

И как така реши, че е злоба?

slunchoy
05-26-2012, 07:47
Не бих казала, че си грозна, по-скоро не си открила своя стил, изобщо начина, по който да изпъкнеш сред тълпата. Доколкото виждам, имаш чиста кожа, което е страхотно предимство. Зъбите ти сякаш са малко разместени, така ли е или не съм видяла добре? Ако вашите имат финансовата възможност, помоли ги да ти ги оправят. От брекети нямаш нужда, но редовното носене на скоби ще ти помогне.


Така ти се струва явно,4 години носене на скоби мисля,че никак не са малко,доста подигравки отнасях заради тях последната година като ги носех.Единствения проблем,който имам със зъбите е,че когато носех скоби,те бяха на горната челюст и по някакъв начин на единия резец се е образувало нещо като кариес и този зъб е пломбиран и има малко по различен цвят от останалите , мисля да го избеля в най-скоро време

slunchoy
05-26-2012, 07:48
[QUOTE=Nakadah;10183531]Как така от нищото изпъкна този въпрос?

Ами честно казано не знам.Никога не съм виждала това момиче,нито тя мен и ей така из веднъж го каза

Colouring
05-26-2012, 07:50
Пф, абсолютно не е злоба. Просто си казвам мнението. Окей, съгласна съм - момичето хич не е грозно, но с какво ще му помогнете вие, като и изредите хиляда реда суперлативи? Естествено, че търси комплименти. Защо е направила темата? За да и кажат хората, че е хубава и това да има положителен ефект над нея, респективно - да си вдигне самочувствието.

anonymous546178
05-26-2012, 07:52
http://files.myopera.com/siemer/albums/1189021/thumbs/Attention%20Horse.jpg_thumb.jpg

slunchoy
05-26-2012, 07:54
Пф, абсолютно не е злоба. Просто си казвам мнението. Окей, съгласна съм - момичето хич не е грозно, но с какво ще му помогнете вие, като и изредите хиляда реда суперлативи? Естествено, че търси комплименти. Защо е направила темата? За да и кажат хората, че е хубава и това да има положителен ефект над нея, респективно - да си вдигне самочувствието.

Не,идеята за темата въобще нямаше такъв замисъл.Исках да разбера дали на истина създавам такова първо впечатление.Не,че външния вид е най-важното нещо,обаче примерно вървя си по улиците,някой човек не ме познава и искам да разбера какво впечатление правя у хората.Плюс това на истина много лесно се засягам

Nakadah
05-26-2012, 08:01
Не,че външния вид е най-важното нещо

Кой пък те излъга с тая глупост? Смяташ ли, че някога някое момче ще те заговори ако не го привличаш?

slunchoy
05-26-2012, 08:09
Кой пък те излъга с тая глупост? Смяташ ли, че някога някое момче ще те заговори ако не го привличаш?

Е това беше много тъпо.Е да разбира се,ако изглеждам като крокодил едва ли някой ще ме заговори,говоря за момче.Но това,което каза е супер повърхностно,но за жалост е истина.

Colouring
05-26-2012, 08:19
Въпросът е сама да се харесваш, въпреки недостатъците си. И най-прекрасният човек на планетата да си, то никога няма да можеш да се харесаш на абсолютно всеки.

И с риск пак да ме подхванете, ще ползвам малко хумор: "Не е важно да си красив,важното е да намериш същия изрод като теб!" Не, не е свързано с теб, авторке.

slunchoy
05-26-2012, 08:21
Въпросът е сама да се харесваш, въпреки недостатъците си. И най-прекрасният човек на планетата да си, то никога няма да можеш да се харесаш на абсолютно всеки.

И с риск пак да ме подхванете, ще ползвам малко хумор: "Не е важно да си красив,важното е да намериш същия изрод като теб!" Не, не е свързано с теб, авторке.

Да разбрах :D

nickelbackk
05-26-2012, 08:41
Мило момиче! На света има хиляди по - важни неща от това как изглеждаме. Жалко наистина за хората на днешно време, които се вглеждат само във "обвивката", а не съумяват да вникнат в същността на човека - неговата душевност. Все пак не бива да забравяш, че за всеки е индивидуално, за определен човек от обкръжението може да си хубава за друг - не... Не се вслушвай обаче в чуждото мнение, защото важното е как се чувстваш ти самата и доколко си уверена в себе си. Аз често пъти съм се влияла от чуждото мнение, сега разбирам, че това е било лошо за мене. Помоему всички, които обиждат хората безпочвено са злобни комплексари - срещала съм много такива. Не обръщай никакво внимание и върви с гордо вдигната глава - ти не живееш за околните. За мен лично си сладка, щом искаш да имаш чуждо мнение.. а, и си естествена! :-) ;-)

therichbitch
05-26-2012, 10:12
Ами аз само ще кажа, че не е важно какво ти казват, а кой ти го казва. А за да го изръси това току- така, значи е много проста. От там нататък мнението й е нерелевантно. Точка.

wdas
05-26-2012, 11:21
Много странна тема.Но ми е интересно защо някой/я ще те нарече грозна ей така като гръм от ясно небе?
И то още повече безпочвено (по снимката се вижда ,че не си грозна) сега ако на нея си и НЕПРИЯТНА или тем подобни добре разбирам , може и да ти завижда,но не си грозна.
Не позволявай това да ти стане комплекс и като станеш на 19-20 да си няк'ва съвсем естествена и свита на топка от притеснения.
Другото което искам да кажа е ,че ако искаш може да питаш разни момчета било то от скайп/фб или други (на твоите години) те какво мислят.Защото в крайна сметка не е важно момичетата за каква те виждат а момчетата (и ти самата).

Lunin
05-26-2012, 11:24
нито си грозна нито си красива тВа е... и винаги ще бъде

dreamwalker
05-26-2012, 12:51
Съгласна съм с therichbitch. Не е важно какво се казва, а кой го казва. ;]] Човек не може да се хареса на всички. Повярвай ми, хората са толкова погълнати от собственото си величие, че почти не забелязват околните. ;]]
П.П. Не си грозна, според мен.

slunchoy
05-26-2012, 14:15
Много странна тема.Но ми е интересно защо някой/я ще те нарече грозна ей така като гръм от ясно небе?
И то още повече безпочвено (по снимката се вижда ,че не си грозна) сега ако на нея си и НЕПРИЯТНА или тем подобни добре разбирам , може и да ти завижда,но не си грозна.
Не позволявай това да ти стане комплекс и като станеш на 19-20 да си няк'ва съвсем естествена и свита на топка от притеснения.
Другото което искам да кажа е ,че ако искаш може да питаш разни момчета било то от скайп/фб или други (на твоите години) те какво мислят.Защото в крайна сметка не е важно момичетата за каква те виждат а момчетата (и ти самата).

Колкото за момичето на истина не ме познава,не знам може да е виждала моя снимка във facebook,честно не знам.М да съмнявам се че на 19-20 години ще бъда свита на топка от притеснения.Въпроса е там,че някой като ми го каже ИЗОБЩО НЕ МИ Е ПРИЯТНО,е да де съмнявам се да има нормален човек,на който като му кажат че е грозен да му стане готино.Аз лично не се възприемам като грозна,обаче не мога да си бъда сама гадже на себе си :D примерно.На моите години всичките са някви или супер пъпчиви и доста прости или само прости :D..Не че очаквам най-интилигентното и красиво момче дам и се появи ей така де..ама момчетата с,които съм била винаги сам по-големи от мен с 1-2 години.Не че са стотици тези момчета ходила съм с 2-ма.

dreamwalker
05-26-2012, 15:20
Не че очаквам най-интилигентното и красиво момче дам и се появи ей така де..ама момчетата с,които съм била винаги сам по-големи от мен с 1-2 години.Не че са стотици тези момчета ходила съм с 2-ма.

Хаха. Интелигентните са на свършване. :]

slunchoy
05-26-2012, 15:39
Хаха. Интелигентните са на свършване. :]

Намират се много затворени :D

dreamwalker
05-26-2012, 20:39
Тези въпроси от типа на: "Защо си толкова грозна?", "Защо си руса?", "Защо имаш такъв нос?", "Защо си толкова висока?", "Защо си толкова ниска?" винаги са ме разсмивали. :lol:
Аз откъде да знам защо! ;]]

rosicakirilova
05-26-2012, 21:20
Важното е ти да се харесваш ! Винаги ще има недоволни-не можеш да угодиш на всички.. :)

___mimity___
05-27-2012, 10:43
Нали знаеш? HATERS GONNA HATE. Не им обръщай внимание, щом те обсъждат красива ли си или не , значи си мноогоооо повече от тях ! Майната им , хубава си :)

slunchoy
05-27-2012, 16:35
Да,добре разбрах не съм грозна,важно е какво мисля аз :) Мисля,че вече темата може да бъде заключена!!!!!