PDA

View Full Version : Team Viewer въпрос? СПЕШНО!!



klara666
05-25-2012, 20:59
Днес сестра ми позволила на нейн съученик да влезе в компа ни, за да поправи някакви драйвъри, та искам да питам след като е изключен, може ли да влиза пак в компа ни, да рови, да гледа какво пишем, с кой си пишем, с камерата да си игаре? Наистина е важно да знам? Той и казал, че трябва да му каже паролата за да влезе, ама нещо не му вярвам...

asp1r1n94
05-25-2012, 21:06
След като затвориш Team Viewer при повторно отваряне иска друга парола...

klara666
05-25-2012, 21:07
тоест не може да влиза? да съм спокойна?

breathless
05-25-2012, 21:12
Не може, бъди спокойна.

doomkillerr
05-25-2012, 22:18
тоест не може да влиза? да съм спокойна?

По принцип няма да може да влезе пак! И все пак ако през времето, което е бил свързан с твоя компютър е направил нужните настройки на Team Viewer - и да е задал "постоянна" парола, може да влезе и без някой да му даде случайно генерираната от програмата парола! Не може да влезе обаче, ако програмата не е стартирана, а и да влезе в компютъра ви, след като излезе програмата автоматично отваря еднин прозорец със съобщение, по което може лесно да се разбере, че някой се е свързвал! Така че споко!

Lunin
05-26-2012, 12:02
Ами ако пича става за хакер може да ви е прехвърлил рат... с рат-а може да си влиза и цъка дори камерката да включи и да ви вижда голи и бла бла... едно време аз правих така беше бая забавно.. както и да е за да сте сигурни че нищо не е направил дръпни това - http://www.novirusthanks.org/product/hijack-hunter/ - пускаш го цъкаш на Startups и даваш снимка на процесите които се изпълняват...

MaGuSs
05-27-2012, 18:40
Ако имаш парола на acc може да е пуснал Remote Desktop (За Xp,Виста,7) и ако знай паролата на администратора става голяма мешаница. Аз по принцип така си влизам в хостовете ми и имам пълен достъп...

П.П. Ако не си сигурна какво точно е правил един uninstall на програмата и ще си спокойна.
Винаги може да се изтегли и инсталира наново.

Успех ;)

klara666
05-28-2012, 22:13
Ако имаш парола на acc може да е пуснал Remote Desktop (За Xp,Виста,7) и ако знай паролата на администратора става голяма мешаница. Аз по принцип така си влизам в хостовете ми и имам пълен достъп...

П.П. Ако не си сигурна какво точно е правил един uninstall на програмата и ще си спокойна.
Винаги може да се изтегли и инсталира наново.

Успех ;)

ами да ама, аз като искаш да я деинсталирам, то не ми показа че е инсталирана... просто я изтрих :(

doomkillerr
05-28-2012, 22:25
ами да ама, аз като искаш да я деинсталирам, то не ми показа че е инсталирана... просто я изтрих :(

Програмата може да се използва и без да се инсталира (нещо като "портабле" версия + инсталационен пакет в едно ЕХЕ). Добре си я изтрила!

klara666
05-28-2012, 22:33
Програмата може да се използва и без да се инсталира (нещо като "портабле" версия + инсталационен пакет в едно ЕХЕ). Добре си я изтрила!

благодаря :) изтеглих си това Hijack Hunter но не разбирам какво да правя с него :D много съм зле :D

ulafa
06-17-2013, 17:06
Да питам за това автоматично съобщение след приключване на сесията, може ли да се премахне???