PDA

View Full Version : Слънчевата система-доклад



kriisskaa
05-25-2012, 20:30
Здравейте :) 7 клас съм и за този вторник ми трябва доклад (не много дълъг, но не и прекалено къс) за слънчевата система :).. Учителката не е много добра и трудно се изкарва 3 на изпитване имам 2..2 ии една тройка и реших да напиша доклад за да не ме остави на поправка моля ви помогнете ми :) Нещо кратичко не много ще съм ви благодарна :) Търсих в нета, но са много дълги..

ledenakrasota
05-25-2012, 20:37
Мързел такъв, отвори една енциклопедия за слънчевата система и си препиши каквото ти трябва. Учителката не ти е виновна, а ти самата, защото си се оставила на произвола. Не е трудно. Успех!

kriisskaa
05-25-2012, 20:47
Хайде само да не се обиждаме ;)

SunnyWinter
05-25-2012, 21:08
Е, чак пък толкова да си обидчива... :-D
Разтърси се из нета и си препиши само каквото ти трябва. Предполагам учителката не иска сто пидисе' и читирнайси метра доклад.

anonymous546178
05-26-2012, 08:05
http://lmgtfy.com/?q=%D1%81%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B 0+%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0
Тъпанар тъп...Не заслужаваш до преминеш по-нагоре.. колко трудно е да напишеш нещо в гугъл да влезеш в ШИБАНАТА УИКИПЕДИЯ и да ПРЕКОПИРАШ две страници информация за тема, която е дъвкана и дъвкана.. разбирам да търсиш в интернет, как се канонизира уравнение на крива от втора степен, да се налага да помогнем, защото информацията не е толкова много. Ама ти трябва да си дете-идиотче и да те мързи да напишеш "google.com" и после "слънчева система"... 30 шибани символа..И понеже си още по-голям мързел това ще го приемеш на доверие и няма да провериш, че всъщност не са 30 символа...
Когато аз бях седми клас, докладите ги писахме на ръка.. от енциклопедии, книги и справочници.. единственото нещо, за което сме ползвали интернет е да си свалим някоя картинка и да разпечатаме на някой принтер.

kriisskaa
05-26-2012, 09:27
Ехх ;хх то бива да има такива хора ти май не можеш да четеш? Написала съм че всичко е много дълго айде със здраве !!

Your.Passion
05-26-2012, 09:41
Мързел такъв, отвори една енциклопедия за слънчевата система и си препиши каквото ти трябва. Учителката не ти е виновна, а ти самата, защото си се оставила на произвола. Не е трудно. Успех!

+1 толкова ли е трудно , а и има Уикипедия ;)

ledenakrasota
05-26-2012, 09:48
Ехх ;хх то бива да има такива хора ти май не можеш да четеш? Написала съм че всичко е много дълго айде със здраве !!

И не можеш да го съкратиш?! омг :shock: Всяко следващо поколение е все по-зле и по-зле...

anonymous546178
05-26-2012, 10:13
хм... и онова в уики е много дълго, нали ?
Аз се отказвам.. пробвах се да помогна ама просто не ставаш... Но не се безспокой.. предвид българското образование ще завършиш успешно 12 клас и после ще запишеш в УНСС и ще имаш не една, а цели две псевдодипломи.

ledenakrasota
05-26-2012, 10:27
хм... и онова в уики е много дълго, нали ?
Аз се отказвам.. пробвах се да помогна ама просто не ставаш... Но не се безспокой.. предвид българското образование ще завършиш успешно 12 клас и после ще запишеш в УНСС и ще имаш не една, а цели две псевдодипломи.

В УНСС не всички са така. ;) Навсякъде има подобни изпълнения.

anonymous546178
05-26-2012, 10:36
^хм.. колко хора познаваш, коита за се записали в УНСС и стават за нещо.. а сега ги сравни с тези, които не стават за нищо...
Пък и като цяло икономиката не е нещо, за което има голям смисъл да се кара висше.(това е мое мнение)


офф топик

Your.Passion
05-26-2012, 10:39
Да ,навсякъде има ,ама това си е просто върха .. Да не можеш да напишеш доклад за Слънчевата система , все едно да не знаеш в кое даскало учиш . Абе простоо... ;хх

Lunin
05-26-2012, 10:51
Вземи хвани тая химикалка и си го напиши сама... еее много мързеливи дяца бе..

ledenakrasota
05-26-2012, 10:56
^хм.. колко хора познаваш, коита за се записали в УНСС и стават за нещо.. а сега ги сравни с тези, които не стават за нищо...
Пък и като цяло икономиката не е нещо, за което има голям смисъл да се кара висше.(това е мое мнение)


офф топик

В това е въпросът, че не се изучава само икономика... :lol:

kriisskaa
05-26-2012, 12:36
Ай да не си отворя устата, че ще стане лошо ;) ..човек да не помоли за нещо .. ебахти и сайта... ама не то сайта не е виновен а хората в него ;) .. Айй да заключват или направо да изтрият темата, че стана банално !!

anonymous546178
05-26-2012, 12:46
Ай да не си отворя устата, че ще стане лошо ;) ..човек да не помоли за нещо .. ебахти и сайта... ама не то сайта не е виновен а хората в него ;) .. Айй да заключват или направо да изтрият темата, че стана банално !!

LOL и какво ще стане.. ще се разсърдиш и ще си тръгнеш ?
Дадох ти информация, нали така? Това че си по-тъпа от баничка и не можеш да се възползваш от нея не е наш проблем. Прочети това, което ти пратих.. ако четеш двойно по-бавно от мен, ще ти отнеме не повече от 20 минути. След това използваш десния бутон на мишката си и копираш нужното...(принципно идеята на докладите не е да са по-къси от статия в уики)
http://static2.fjcdn.com/comments/are+_003efa15553e018766ed7f7932dfb2f3.jpg


Относно темата за УНСС, наясно съм, че се учат и други неща.. но по мои наблюдения не е място, с което трябва да се гордееш че учиш. Естествено, както навсякъде, ако имаш желание да научиш нещо може и да ти се получи.. не знам как стоят точно нещата в УНСС, но принципно преподавателите нямат нищо против да отговарят на въпроси на някой, който има амбиция по-голяма от това да се напие в mega dance

ledenakrasota
05-26-2012, 12:47
Ай да не си отворя устата, че ще стане лошо ;)

И какво ще стане? Ще ме разплачеш ли? Така ли отговаряш на госпожата и всеки, който ти каже нещо, което не ти изнася? Приемай критиката и не заплашвай. Един ден едно малко същество ще ти се озъби по същия начин.

Lunin
05-26-2012, 12:53
Стига стига... без нерви :D

Към авторката: Замислила ли си се дали някои от пишещите коментари по-гори ти е мислил доброто като ти каже нещо от подобието "голям си мързел"... днес искаш доклад да ти намираме, утре може да извикаш някои и зъбите да ти мие сутрин! Добре мързи те да го направиш този доклад с "мозъка" си... тогава намери нещо из нета на същата тема... прочети няколко статии, вземи най-важното и ги сглоби в едно цяло... ама да караш тука хората да ти дирят информация ами моето момиче това е ПРЕ мързел!

Your.Passion
05-26-2012, 13:00
Ай да не си отворя устата, че ще стане лошо ;) ..човек да не помоли за нещо .. ебахти и сайта... ама не то сайта не е виновен а хората в него ;) .. Айй да заключват или направо да изтрият темата, че стана банално !!

И к'фо ще ни набиеш ли ?! :D Смешке ,скрий се !
"Човек да не помоли за нещо .." << ти ни молиш за простотия ,чудя се толкова ли беше сложно да напишеш един доклад за слънчевата система ?? Това децата в втори клас ще ти го напишат . Сядай на гъза си,учи и стига си мързелувала и си се занимавала с глупости ;) .

kriisskaa
05-26-2012, 14:34
ХАха разсмивате ме :Д .. ии да точно на тази госпожа и отговарям проблем? не само и аз де всички ;) .. то само някой да ми се оозъби така .. мисли му !! ;) .. ии още едно нещо тва дет го казахте на мен го кажете и на другите в сайта, защото поне половината от темите е за такива работа .. трябва ми преразказ ... доклад .. есе ии сякви такива .. така че не на мен тия ;)

ledenakrasota
05-26-2012, 15:40
ХАха разсмивате ме :Д .. ии да точно на тази госпожа и отговарям проблем? не само и аз де всички ;) .. то само някой да ми се оозъби така .. мисли му !! ;) .. ии още едно нещо тва дет го казахте на мен го кажете и на другите в сайта, защото поне половината от темите е за такива работа .. трябва ми преразказ ... доклад .. есе ии сякви такива .. така че не на мен тия ;)

Не на нас тия. Ти си в кюпа. Сама си се закопала. В 5-ти клас съм учила за слънчевата система. Не можеш да направиш доклад 2-3 страници за няколко планетки и няколко характеристики за всяка една ли? :lol:

Вместо да се правиш на важна и малките деца да ти се смеят, си седни на гъза и препиши някоя енциклопедия. Колко му е? До сега да си го написала с всичките посочени линкове, вместо да се излагаш. Аиде със здраве и се стегни.

dreamwalker
05-27-2012, 07:15
Интернет + енциклопедии + редактиране + мислене = доклад

dreamwalker
05-27-2012, 07:16
И не можеш да го съкратиш?! омг :shock: Всяко следващо поколение е все по-зле и по-зле...

Моля те, не слагай всички от "поколението" под общ знаменател. ;]]

dreamwalker
05-27-2012, 15:31
Написала съм че всичко е много дълго айде със здраве !!
Този пост ме разби! :lol: А, и сайта не ти е виновен за нищо! Май, че единствено ти си виновна. ;]] Писалите преди мен ти казват да се вземеш в ръце, а ти го приемаш като обида. Вместо да им отговаряш досега щеше да си готова с доклада.

babati
06-05-2012, 00:23
И не можеш да го съкратиш?! омг :shock: Всяко следващо поколение е все по-зле и по-зле...

Така е. Поколенията се бъгват. И то не само в България, а в световен мащаб. Гледай филма "идиотокрация". Аз имах една такава съседка. На 16 роди. Може да прозвучи малко нагло, но аз съм от най-добрите от моето поколение и виждам, че и 89 има проблеми с мисленето, но не чак толкова сериозни. В последно време хората стават много глупави или с мозък в главата, но изветрели комплексари като muscle (който определено страда от някакви сериозни комплекси и личностни разстройства и ги избива в момента...). Много малко самислещите и нормални хора и ще стават все по-малко. Причините са вредната храна и умишлено затъпяващите неща по телевизията. А и опита за смесване на бялата европейска раса с турци, араби, негри и тем подобни (не съм расист, но това са хора с по-ниско интелектуално ниво и един професор го доказа и му наложиха цензура).

Както и да е:

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0_% D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0

прочети информацията в линка и си подчертай нещата, които си харесаш
не ги преписвай 1:1, а гиразмести и промени (но не фактологията, а самите изречения за да не се види, че е преписвано 1:1)

после напиши и за двете наши най-близки планети от тези линкове

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%81_(%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD %D0%B5%D1%82%D0%B0)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B0_(%D0%BF%D0%BB %D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0)

и за Слънцето

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%8A%D0%BD%D1%86%D0%B5

kalpazanka
06-05-2012, 05:56
Внимавайте с изказа! Ще се наказваме!