PDA

View Full Version : Счупено огледало ..



J-lo
05-25-2012, 21:23
Здравейте приятели! Не знам дали съм уцелила категорията понеже съм нова в сайта но искам да споделя нещо с вас и да ми кажете дали просто си въобразявам или може и да има нещо вярно.. Значи става на въпрос за счупено огледало,което всъщност не е мое а на моя приятелка .. То е средно по големина.Точно когато го счупих аз се правех на булка с едно перде (просто се забавлявахме) и се оглеждах на огледалото,тогава пердето някак си се е закачило за огледалото и го счупих .. Счупеното е в горния ляв ъгъл-не е много голямо но не е и съвсем малко.. Това се случи преди около 5 години може би но не съм сиг. дали са точно толкова .. Та мисълта ми е,че тя все още го държи в тях а нали казват суеверието за 7-те години нещастна любов бла..бла.. Не вярвам попринцип много на тези неща но преди да се случи това имах прекрасен- така наречен любовен живот а от тогава до сега сякаш нещо не позволява да се събера с нито едно момче..Смисъл не съм грозна,дебела,пъпчива и подобни,дори много са ми казвали, че съм красива (без да звуча самовлюбено) и точно,когато може нещо да се получи и се скапват нещата.. А когато моят любовен живот се провали на нея и се 'отвори парашута' и има страхотен дори пре-страхотен любовен живот ... (не е ли странно) . И преди време се замислих дали сега като тя все още държи огледалото в тях и се оглежда в него - би ли могло тя да е взела и моето 'любовно щастие' .. ?! Не знам дали звучи прекалено налудничево но такова чувство имам .. Не искам да питам приятелите си,защото ще ми се изсмеят и за това реших да е тук и анонимно .. а ако го кажа на нея (тя понеже има много голямо самочувствие за себе си, ще каже,че и завиждам а това не е вярно-просто искам своето).!

Тарикатче
05-25-2012, 21:35
Спокойно бе момиче.. Тва са глупости бъди сигурна

Аз не 1 път съм чупил огледала.. Дори в банята сигурно всеки месец ново купува майка ми.... И да ти кажа немога да се оплача от нищо свързано с любовта..

Не се притеснявай.. Забрави ги тия глупости не мисли за тях и тва е.. Бъди себе си и с времето все ще намериш некоя сродна душичка.. Спокойно

JungleJaguar
05-26-2012, 06:26
Далеч не са глупости.
Сатанизъм е обзел душата ти.
Не можеш да се спасиш,ако 7 дни в седмицата не колиш по 7 кокошки и не пиеш кръвта им,която ще пречисти твоята обзета от дявола кръв.

ScarlettS
05-26-2012, 06:51
Ох.. мислех, че след ония с врачката и леенето на куршум няма да има по-нелепи теми. Както и да е. Все пак да не безсмислен коментарът ще го представя възможно най-разбираемо:

НЯМА ВРЪЗКА МЕЖДУ ЛЮБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ И ОГЛЕДАЛОТО НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ! Успокой се и не мисли подобни глупости.

Авторке, може ли да питам само - ти вярваш в бог, нали?

defender
05-26-2012, 07:13
НЯМА ВРЪЗКА МЕЖДУ ЛЮБОВНИЯ ТИ ЖИВОТ И ОГЛЕДАЛОТО НА ПРИЯТЕЛКАТА ТИ!



Дай аргументите, че засега не ми е особено ясно.

схващаш ми логиката, нали...............

gandalfepi4
05-26-2012, 09:19
Ми авторке така като ти чета поста ми звучи СПИН че имаш. Лошо, пий два аспирина и може да ти мине.


А гейски да яде лайна на кучета, няма връзка между две кила стъклария + малко алуминий/сребро и това че някой не иска да набие на друг кур в путката, знаеш го много добре и не се прави на интересен, дрислив дегенерат такъв

defender
05-26-2012, 09:35
да яде лайна на кучета

някой не иска да набие на друг кур в путката
малеииииииииии, висшЪ психология

gandalfepi4
05-26-2012, 10:30
To по-принцип няма висша ама ти определено си доста сигурно доказателство за наличието на нисша.

ScarlettS
05-26-2012, 10:55
^
:D

бтв европейски не помня дали не те питах вече, ама планираш ли да се пазиш за брака както повелява християнството? :D

J-lo
05-26-2012, 10:57
Да ScarlettS вярвам.. защо това лошо ли е ?

ScarlettS
05-26-2012, 11:02
А не, просто исках да проверя убеждението ми, че вярващите в бог са по-склонни да вярват и в някакви недоказани неща, които дори ги няма в религията им. :)

defender
05-26-2012, 11:02
ама планираш ли да се пазиш за брака както повелява християнството?

ами, ако кажа, че съм светена вода ще излъжа.

npp
05-26-2012, 11:06
...преди време се замислих дали сега като тя все още държи огледалото в тях и се оглежда в него - би ли могло тя да е взела и моето 'любовно щастие' .. ?! Не знам дали звучи прекалено налудничево но такова чувство имам...

истината е че по принцип никой не може да отнеме онова, което истинският Господ Бог от собствената Си Воля е приготвил за някого, като се има предвид че още от самото начало Той определя да има в изобилие за всички, обаче поради царуването на греха(т.е. верческото/духовното беззаконие), особено в такива усилни времена като сега, има възможност вярващи от някаква секта да се опитат да причинят загуба на едно или друго в живота на някой човек, и дори да се опитат да му отнемат от благодатта, която Бог му е определил, та ако твоята приятелка е вярваща в някоя секта/религия, тогава има вероятност да е дошло проклятие оттам, обаче това въобще не е гаранция че проклятие не е възможно да дойде и от другаде, например ако общуваш с хора, които са в връзка с някаква секта/религия, а имай предвид че вярата в суеверия като това за счупеното огледало също може да отвори вратата на някакви духовни служители/работници на неправдата да нанасят проклятие в твоят живот, а суеверията са един от най-типичните примери за това колко "идиотски" е произходът на идоложертвеното, или казано с други думи, на верческата/духовната неправда, едва ли Господ Исус и Неговият Бог Отец желаят някой от човеците да не получи живот в изобилие, разбира се това не означава че Бог въобще няма да накаже онези, които не спират да вършат верческа/духовна неправда или злини, преди години когато започнах да посещавам една секта(между другото беше християнска), в един момент усетих нещо като поява на затормозеност и загуба на разни способности, в рамките на месец се влоших драстично, вече не можех да съм толкова сръчен и креативен колкото бях преди кракът ми да стъпи за първи път там, оттогава аз бях въведен в неизбежният сблъсък с ежедневна борба против верческото/духовното беззаконие, като в началото дори не знаех че съществува такова, но разбрах с сигурност за неговото съществуване едва след години, така че, както вече казах не веднъж в този форум, пазете се от сектите и религиите, имат вид на праведност, но отвътре таят голямо беззаконие

defender
05-26-2012, 11:12
, пазете се от сектите и религиите, имат вид на праведност, но отвърте таят голямо беззаконие

а може ли да ги назовеш поименно тези религии, от които да се пазим, мерси.

npp
05-26-2012, 11:20
а може ли да ги назовеш тези религии, от които да се пазим поименно, мерси.

списъкът е твърде дълъг, на тази планета досега съществуваха десетки хиляди секти и религии, но има едно общо понятие, и то е т.нар. човешка(666) религия, наричана е така защото не се придържат единствено към Заповедите и Учението на истинският Господ Бог, Който е истинският Исус Христос плюс (преди всичко) Неговият Бог Отец, но такива религии следват човешки заповеди и учения, и именно това е един от основните критерии за наличието на (така да се каже) фактор "666", но най-основният е когато се вижда че те не обичат всички човеци, но например когато презират или пренебрегват невярващите/нерелигиозните/неокултистите, наличието на осъдителност към невярващите/нерелигиозните/неокултистите е достатъчно доказателство за съществуване на верческа/духовна неправда

"Тия люде [се приближават при Мене с устата си, и] Ме почитат с устните си; Но сърцето им далеч отстои от Мене. Обаче напразно Ми се кланят, Като преподават за поучения човешки заповеди" Матей 15: 8-9

nelito2903
06-04-2012, 06:20
Виж сега...аз немога да ти кажа дали това е вярно (според мен има нещо такова),но наистина както каза npp-пази се от такива неща!Никога незнаеш какво може да си случи,ако това с огледалото се повтори! :)

airboy
06-06-2012, 21:07
Хм..значи аз не съм чупил огледало, обаче ей на любовния живот е в криза. Сега се замислих ми ако счупя това в банята дали ще се оправят нещата ;DD

Cold_Tearsss
06-07-2012, 06:44
За любовта - не мога да дам коментар, но по моят скромен опит, счупеното огледало наистина само неприятности носи.... :(

JungleJaguar
06-07-2012, 08:52
Аз като ви говоря,вие майтап си правите!


Далеч не са глупости.
Сатанизъм е обзел душата ти.
Не можеш да се спасиш,ако 7 дни в седмицата не колиш по 7 кокошки и не пиеш кръвта им,която ще пречисти твоята обзета от дявола кръв.

SmilezZz
06-08-2012, 15:51
Пълни глупости са.

На едни места се пише и знае, че счупеното носи щастие. В други, че счупеното носи 7 години нещастна любов. Сега , според теб, на кое ще вярваш? Бих гласувала на нито едното.

Чупила съм много огледала. И то до такава степен, че съм събирала малки хиляди частички от всяко едно огледало и много добре си ми върви в любовта. Просто самата ти си въобразяваш нещата и виждаш това, което мислиш. Щом не се е получавало - значи не сте били един за друг, не сте си допаднали.