PDA

View Full Version : Лош късмет в любовта ..



J-lo
05-25-2012, 22:20
Здравейте приятели! Не знам дали съм уцелила категорията понеже съм нова в сайта но искам да споделя нещо с вас и да ми кажете дали просто си въобразявам или може и да има нещо вярно.. Значи става на въпрос за счупено огледало,което всъщност не е мое а на моя приятелка .. То е средно по големина.Точно когато го счупих аз се правех на булка с едно перде (просто се забавлявахме) и се оглеждах на огледалото,тогава пердето някак си се е закачило за огледалото и го счупих .. Счупеното е в горния ляв ъгъл-не е много голямо но не е и съвсем малко.. Това се случи преди около 5 години може би но не съм сиг. дали са точно толкова .. Та мисълта ми е,че тя все още го държи в тях а нали казват суеверието за 7-те години нещастна любов бла..бла.. Не вярвам попринцип много на тези неща но преди да се случи това имах прекрасен- така наречен любовен живот а от тогава до сега сякаш нещо не позволява да се събера с нито едно момче..Смисъл не съм грозна,дебела,пъпчива и подобни,дори много са ми казвали, че съм красива (без да звуча самовлюбено) и точно,когато може нещо да се получи и се скапват нещата.. А когато моят любовен живот се провали на нея и се 'отвори парашута' и има страхотен дори пре-страхотен любовен живот ... (не е ли странно) . И преди време се замислих дали сега като тя все още държи огледалото в тях и се оглежда в него - би ли могло тя да е взела и моето 'любовно щастие' .. ?! Не знам дали звучи прекалено налудничево но такова чувство имам .. Не искам да питам приятелите си,защото ще ми се изсмеят и за това реших да е тук и анонимно .. а ако го кажа на нея (тя понеже има много голямо самочувствие за себе си, ще каже,че и завиждам а това не е вярно-просто искам своето).!

Lunin
05-25-2012, 22:30
http://www.chimpout.com/forum/images/smilies/facepalm.gif ... Чуй сега... Отиди хвани приятелката си за косата и тресни главата и в огледалото да се счупи цялото на хиляди парчета.... после вземи една подкова и я удари по главата! Накрая едно заешко краче и го набутай в канала отдолу... проблема е решен край на лошият късмет

heartshapedbox
05-25-2012, 22:33
Ако толкова те притеснява, купи и едно огледало и я помоли да изхвърли старото.
Иначе-въобразяваш си.

a1a2b3v
05-25-2012, 22:50
Пак суеверия... аз като се сетя колко огледала съм счупила през нетолкова дългия си животец :D

amaz1nG
05-25-2012, 23:06
Всичко опира до мислите и съзнанието ти .
Всичко е там.
Мисълта е ключа към всичко.

На кратко - няма суеверия , ти си ги внушаваш .
Живей си живота и не чакай някакви си години за да го започнеш.

rusoto_baby_f
05-26-2012, 02:25
Всичко опира до мислите и съзнанието ти .
Всичко е там.
Мисълта е ключа към всичко.

На кратко - няма суеверия , ти си ги внушаваш .
Живей си живота и не чакай някакви си години за да го започнеш.

Напълно съгласна!

PrAySS
05-26-2012, 07:01
Всичко опира до мислите и съзнанието ти .
Всичко е там.
Мисълта е ключа към всичко.

На кратко - няма суеверия , ти си ги внушаваш .
Живей си живота и не чакай някакви си години за да го започнеш.

и аз така мисля

GLaDOS
05-26-2012, 09:30
Пали свещи и чете заклинания през нощта . Да ви е*а и в сапунките ... Била се оглеждала в огледалото и крадяла "любовно щастие" ХАХАХАХАХАХАХАХАХА Епично !
По-лесно е да обвиниш "Магическото счупено огледало" на приятелката си , отколкото да потърсиш проблема в себе си ...

xoxi
05-26-2012, 11:40
По-лесно е да обвиниш "Магическото счупено огледало" на приятелката си , отколкото да потърсиш проблема в себе си ...

Точно.
Ако вече толкова години не се получава нищо между теб и момчетата, които харесваш, търси проблема в себе си. Ако си толкова перфектна, колкото се описа, няма да има имаш такива проблеми.
По-малко самочувствие и ще видиш как огледалото няма да ти действа.

obichamggo
05-26-2012, 11:56
Girl, please. :) На 14 съм от както съм се родила съм счупила поне 5 огледала..спокойно проблема не е в това. ;)

Anja
05-26-2012, 17:35
Всичко опира до мислите и съзнанието ти .
Всичко е там.
Мисълта е ключа към всичко.

На кратко - няма суеверия , ти си ги внушаваш .
Живей си живота и не чакай някакви си години за да го започнеш.

Именно. Имаш лош късмет в любовта (може би), защото си мислиш, че трябва да имаш лош късмет. Винаги когато се случи нещо лошо в любовния ти живот, ти го свързваш с това огледало и до там. Проблемът не е в огледалото, а в това, че си въобразяваш някакви глупости. Ще намериш правилното момче, спокойно, животът е пред теб.