PDA

View Full Version : Проблем.



draganspasov
05-26-2012, 00:39
Здравейте.Аз съм хомосексуален на 18 години , скоро 19.Вчера правих свирка на приятеля си ,гълтах му и ми хареса ужасно много.Не знам защо но изпитвам доста голямо удоволствие и екстаз от по-големичките пениси.Имало е доста пъти ,в които съм се пробвал с момиче,но просто усещането не е същото.Не изпитвам сексуални наклонности към тях и не ми харесва.За сега само приятелят ми знае че съм хомосексуален ,а все още не съм го казал на родителите си и ме е страх да им призная ,защото ще ме изгонят от вкъщи и ще трябва да живея при приятели ми.Някой може ли да ми помогне или да ми каже начин как да се спася без да ми го натикат отзад?Ще бъда много благодарен.

prosto_chovek
05-26-2012, 00:43
запиши се в "Джемини". Катил :)

draganspasov
05-26-2012, 00:45
Не е забавно ,напълно сериозен съм.... Писнало ми е от подигравчии като тебе.

prosto_chovek
05-26-2012, 00:53
а на мен ми е писнало от разни сульо - пульовци, дето си мислят, че са интересни, като се правят на такива и онакива. Азис беше първият, приеми го. В случай, че си си чист, ааа, един от трите педала под таблото на колата, просто си се таковай при гаджето си, малко акъл трябва, за да се сетиш. Виж, не обичам да се заяждам, но понякога някои неща ми идват в повече :)

GLaDOS
05-26-2012, 09:21
Някой може ли да ми помогне или да ми каже начин как да се спася без да ми го натикат отзад?Ще бъда много благодарен.
Каквото и да направиш , мисля че няма вариант ,в който да не ти го натикат отзад .

prosto_chovek
05-26-2012, 10:37
и то четвъртит :)

Lunin
05-26-2012, 10:40
2 варианта:
1) Стани хетеросексуален!
2) Ела да те застрелям!

Your.Passion
05-26-2012, 10:51
2 варианта:
1) Стани хетеросексуален!
2) Ела да те застрелям!

Подкрепям второто :D

ПП: Виж сега те или ще те приемат такъв ..ъЪъ обратен или НЕ !! ;) И стига сте пускали такива едни и същи теми ,че вече на всички ни писна ;) !! На 19 си оправяй се сам ..Не сте ни интересни вече ..

prosto_chovek
05-26-2012, 10:56
и какво като го застреляш? Толкова много станаха, че мунициите на държавния резерв няма да ти стигнат, дори ако хипотетично стреляш с един куршум два заДника :)

granger
05-26-2012, 19:50
Аз не разбирам , вас като не са ви в обкръжението и не ви се натискат -какво ви пречат?!Като не си тика сексуалността в лицето ми нямам проблем с него.
Вариант има да си мълчиш и да се правиш на такъв,какъвто не си или да им кажеш по някакъв начин по-заобиколен.Не виждам как ще го криеш още много дълго време.

DragonLady
05-26-2012, 20:25
Ай сиктир вече от такива теми ... Писна ми да ви чета педераските истории и изцепки ...
иначе вариантите са 2: Или се правиш на хетеро, или се изнасяш при приятелят си.

cartoonnetwork
05-27-2012, 00:08
Ай сиктир вече от такива теми ... Писна ми да ви чета педераските истории и изцепки ...
иначе вариантите са 2: Или се правиш на хетеро, или се изнасяш при приятелят си.

Ай сиктир и ние от грозния кон :D (Тоест теб ) Не си прави труда да ми отговаряш/нареждаш Гнусна си ми даже и като ти чета коментарите :S
А до автора тегли и майните на дългия маркуч и си забии един отзад (Педа*че)