PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi..!



x1x2x3
05-26-2012, 09:56
haresvah istinski 3 momcheta..1voto momche beshe zabavno i pecheno.Pisahme si,'svalqhme se',no toi haesvashe bratovchedka mi…lqtoto svurshi sprqh da go vijdam i trupkata otmina….3roto momche koeto haresvah e ot klasa mi to e krasivo zabavno i pechno..no toi nikoga ne bi me poglednal v drug svetlina osven friend zone … nie sme tolkova razlichni toi hodi po kponi do 1h-2h dokao az se pribiram v 19h sled kato sum bili okolo bloka mi,….na edin rojden den se zapoznah s momcheto koeto haresvam sega…toi e rus sus sini ochi malko po-visok ot men ..toi e perfekten…haresvashe me sled rojdeniq den pisheshe mi che me obicha..no sled 1 sednica nqkak si neshtata prikluchih i az bqh sukrushena…ne namirah smisull na jivota si….praveh vsqkakvi opiti da go podsetq che sum tam i go obicham,che go chakam i vinag shte sum tam za nego…i edna vecher toi mi pisa kaza mi che haresva men i oshte 1 momiche,koeto e ot klas mu..znaeh ce nqam shans zashoto te se vijdat vseki den…i tak vinagi kogato zapochvashe da mi stava neznachitelnno p-leko tai pak se poqvqvashe i chuvstvata i izblikvaha nanovo…predi 3 dni toi mi zvunna i mi kaza che me obicha…togava az napravo ne znaeh kude se namiram ot shtastie..no prochetoh sms v oito toi kazva na oshte momicheta ch gi obicha .. napravo bqh razbita…iskam da go zabravq no shtom pogledna snimkata mu i sqkash se vlubvam otnovo… iskam da sum s nego,no znam che nqma da uspeq..ne sum dostatuchno dobra za nego…zatova reshih da go zabravq..no ne moga,,zatova v molq da mi pomognete ..

Hayashi
05-26-2012, 10:09
Пиши на кирилица. -.-

prosto_chovek
05-26-2012, 10:38
не чета маймуница :) нито простотии на неориентирани момиченца, които твърдят, че едва ли не обичат истински един вагон хора :)

kinkygirl
05-26-2012, 10:40
доста объркано си писала почти нищо не разбрах..но съветът ми към теб е да забравиш този търсеният ,защото не е никак добра партия и да си потърсиш някого който ще те заслужава..Ако искаш да го забравиш по-бързо ограничи всички контакти :)

Lunin
05-26-2012, 10:44
Прати го при мен аз ще го оправя тоя руснак... веднага ще го забравиш нямаш грижи

prosto_chovek
05-26-2012, 11:10
много ли ще го маскираш :)

Sh@d0w
05-26-2012, 11:13
Писането на кирилица е задължително.