PDA

View Full Version : Притеснение за СПИН или друга зараза.



koliomega2
05-26-2012, 10:23
Здравейте.

Вчера имах рисков контакт и сега съм яко във филма.

Правих го със съмнително момиче. Аз си купих презерватива - от дебелите, и аз си го сложих.
Проблема е, че: първо тя понече да ми хване пишката с ръка, но аз се отдръпнах... и все пак успя да я докосне.
По-притеснителното е това - правихме секс, с презерватив естествено. Но след като свърших и си махнах презерватива (предполагам съм пипнал с пръсти от вагиналните и течности по презерватива) след това си пипнах и пениса по инерция със същата ръка.
Ако тя е болна от СПИН или нещо друго има ли риск да съм се заразил при описаните контакти с нея? Не ми е правила свирки, нито сме го правили без презерватив. Единствено това, което споменах. Помагайте, че днеска съм блед като платно от нерви направо. Голям съм глупак...

mal6ans
05-26-2012, 11:15
Инфекция ще хванеш тогава, когато има извършен полов акт БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ. Спи спокойно :)

koliomega2
05-26-2012, 11:49
След като аз съм задал въпрос и не се шегувам, очаквам същото и в отговорите. За това намирам заяждането ти за безполезно. А на първия отговорил - благодаря. И все пак очаквам още мнения, ще ги намеря за полезни и успокояващи!

Поздрави!

kalpazanka
05-26-2012, 12:27
Най-сигурно е след 20 дни (колкото е прозоречния период) да си направиш тест в КАБКИС. На 3-тия и 6-тия месец- отново.

DragonLady
05-26-2012, 12:55
При положение, че само си се докоснал с нея ръка, шанса пак го има, но е доста по малък. Ако искаш да си 100% сигурен, че нищо ти няма направи си изследвания, по схемата, която ти казаха по-горе.

koliomega2
05-26-2012, 15:19
А какво значи "шанса го има, но е доста по-малък"? Нещо като "има шанс ако тя евентуално е болна от спин (което също не е сигурно) и аз да съм се заразил" или "дори и да е болна няма шанс да съм се заразил"

DragonLady
05-26-2012, 21:59
А какво значи "шанса го има, но е доста по-малък"? Нещо като "има шанс ако тя евентуално е болна от спин (което също не е сигурно) и аз да съм се заразил" или "дори и да е болна няма шанс да съм се заразил"

Означава, че ако е болна от нещо, шанса при твоето положение е по-малък в сравнение със секса без презерватив.

Leonora
05-30-2012, 19:40
Спин се хваща ако телесни течности имат контакт.Това,че си я пипнал ще доведе до заразяване със спин ако си имал раничка или нещо подобно и някаква нейна телесна течност навлезе в кръвта ти.
А какъв секс сте правили като не си смеел да я пипнеш 0.о И как правиш секс ей така с човек,от който явно те естрах.Луда работа...