PDA

View Full Version : Нямам идея какво да правя :((



mal6ans
05-26-2012, 11:05
Здравейте... Изпаднал съм пред дилемата на живота ми. Или или. Не знам от къде да започна.
Наскоро се разделих с бившата ми приятелка А. (3 години и половина), заради друго момиче - Р. Проблемите са мн. А е мн влюбена в мен и мн хора ми казаха, че съм направил огромно грешка, че сме се разделили. Отличничка в университета, здраво стъпила на земята, знае какво иска от живота, общо взето, такова момиче може би се среща 1 път в живота. Но за времето прекарано заедно, аз се озлобих с/у нея, въпреки всичките и усилия да оправи нещата между нас и въпреки всичките изневери за които е разбирала, тя ми прощаваше.
Р. От др страна също е доста харесвана, но умствения и капацитет е далеч по-нисък, от този на предишната. Не съм сигурен, дали връзката ми с нея ще издържи, понеже, тя уж е влюбена, но е била с доста момчета ( а е по-малка от А), докато аз на А. съм и единствения. Спор няма, мн е красива, но... Оф не знам, не мога да подбера точните думи, понеже съм мн объркан. Хубаво се чувствам с Р. , отдавна не съм се чувствал така спокоен и отпуснат. Проблем и тук също има, че незнайно защо, когато стигнем до полов акт, не се възбуждам (вече за 3ти път). Все едно някой ме е проклел :D.
Та сега кулминацията на писанията. А все още не се е отказала от мен, и ми е дала срок от 1 седмица да реша дали искам да бъде с нея или не. Р нищо не знае по този въпрос и със сигурност ще има някой страдащ. Аз наистина не знам какво да правя, за 1ви път в моя живот...

Lunin
05-26-2012, 11:12
Брат... ако ще ти давам съвет ще ти кажа да взимаш А-то щото явно доста прощава и е добре за "маняците" ако ме разбираш :D... но пък щом е такава умница ще поиска след време да замине да учи сиг. някъде си, извън България (ако си е умна със сигурност ще се разкара от България - това е сигурно)... тоест ще те зареже... Р-то пък от написаното ти разбирам че е професионал щом е била с много момчета... със сигурност про-тата са добри в леглото ама щом не те възбужда значи и тая иска разкарване... (щото накрая ще си намери друг... знаеш за бройките)... ем... Ето съвет от мен - разкарай и двете и си намери 3-та :)

WhyStopNow?!
05-26-2012, 11:40
''А'' е по-правилният избор според мен.

Anja
05-26-2012, 17:31
Аз пък лично мисля, че е най-добре да ги оставиш и двете. А. не те заслужава, със сигурност, а Р., дори да избереш нея, няма да те задържи за дълго и няма да ти даде друго, освен секс (ако и това успее да ти даде).