PDA

View Full Version : Съвет



anonymguest
05-26-2012, 11:46
Да обясня първо ситуацията.
С приятелката ми ходим от 1 година,от един град сме.Виждаме се 4-5 пъти седмично по няколко часа.Разбираме се , но напоследък си харесвам едно друго момиче , което не съм сигурен дали ме харесва.
Лошото е ,че съм в този град от скоро (1година и нещо) и нямам никакви познати и приятели,и се чудя ако скъсам с приятелката ми , дали това ще е правилния избор?
Много се колебая и се обръщам към вас за съвет.От класа ми има 7-8 момичета и вече 3-4 от тях на периоди ме привличат като сега е конкретната госпожичка заради която обмислям този вариант.
В момента приятелката ми не ме привлича освем може би сексуално , но знам,че тя много държи на мен и ще и е трудно ,също така ще загубя приятел.
Побърквам се последния месец всеки ден това ми е в главата и не знам какво да правя.
Помогнете!

Lunin
05-26-2012, 11:50
... аман... Ето съвет - ако си с някоя само защото те е страх "да изгубиш приятел" значи бая си сгрешил завоят... махай таз и взимай другата но като мъж на мъж ти казвам да си запазиш резерва... ако с 2-рата не потръгне запази 1-вата - гадно е но място за съжаление не трябва да има!

Enchanting
05-26-2012, 13:11
Сигурен ли си, че си готов да се откажеш от всичко което имаш със сегашната си приятелка?
Ако не чувстваш нищо към нея няма смисъл да я залъгваш.
Ти трябва да решиш.

abso0lut_
05-26-2012, 13:51
След като сте стигнали до тук,не си виновен само ти,предполагам че тя не ти дава нещо,каквото искаш или имаш нужда :) Щом се чудиш и те привличат други,по добре да се разделите,въпреки че никой от нас във форума не може да ти даде най-добрия съвет,можеш единствено ти да си отговориш,защото най-добре знаеш за отношенията ви и връзката като цяло.

thea
05-26-2012, 14:06
според мен, започне ли човек да си задава подобни въпроси "да скъсам ли с нея", "искам ли я още" т.н.. значи, че НЕ Я ИСКА ... ако искаше да сте още заедно, ако всичко ви беше наред, никога нямаше да се чудиш дали да скъсаш с нея ..никога нямаше да погледнеш друго момиче или да кажеш, че приятелката ти не те привлича .. Щом се ЧУДИШ, значи не си сигурен, а щом не си сигурен, значи няма смисъл да продължаваш да се самозалъгваш ;) Била съм в подобна ситуация, 4 месеца се ЧУДЕХ дали искам да съм с човека, с който бях, или не ..и в крайна сметка се разделихме .. беше ми кофти точно 2 дни, а след това започнах да се радвам на свободата си .. : ))