PDA

View Full Version : СЪВЕТ



preslava94
05-26-2012, 16:57
Здравейте!Искам да ви помоля за съвет или просто да споделя историята си.. С приятеля ми сме заедно от 2 месеца отначало всичко беше прекрасно като в приказка даже си нямате и на идея колко щастлива бях!но бях 1 седмица след като тръгнахме отношението му към мен се промени..отначало когато излизахме постоянно ме държеше за ръка целуваше ме прегръщаше ме..а след 1 седмица аз ако не го целуна той няма да го направи..отначало си казах че още е рано да го съдя за това но за 2 месеца е непоносимо вече..търпях всичко това защото наистина много държа на него и искам да съм с него.Показвал ми е че и той държи на мен. Когато го попитам защо е променил отношението си към мен отговора е,че не го е променил просто не показва чувствата си като другите момчета.Сериозно момче е и сме говорили,че и двамата искаме сериозна връзка и т.н.

IseeDEADbodies
05-26-2012, 17:36
Лаааааал, не те държи за ръката винаги като се разхождате и не те целува през 5 минути. О ужас ! КЪСАЙ ГО !!!!

obichamggo
05-26-2012, 17:41
Лаааааал, не те държи за ръката винаги като се разхождате и не те целува през 5 минути. О ужас ! КЪСАЙ ГО !!!!

+++
Десет букви.

pentxayc
05-26-2012, 18:01
колко често достигате до сексуални извращения ?

preslava94
05-26-2012, 18:31
колко често достигате до сексуални извращения ?

секс правим а какво по точно имаш предвид под сексуални извращения ?