PDA

View Full Version : Пълен некъдърник



Bonjour
05-26-2012, 16:10
Аз съм момче на 21 години и досега никога през живота си не съм имал гадже(приятелка) наи-много съм стигал до приятелство с момиче.Даже незнам как да се държа с момиче толкова съм начинаещ в тая тема.Преди не ми беше такъв проблем но последно време това почна да ми създава проблеми със самочувсвието,самоуверено та в учението и като цяло в живота.Последно време си мисля че съм изостанал от моите приятели.Приятелите ми като излизат с приятелки а аз като стоя с тях се чувствам не на място.Също като гледам какви момчета къде по-зле от мен имат приятелки си мисля мале колко съм зле и разни такива подобни неща си мисля.Даите съвет както да правя :).

Sh@d0w
05-26-2012, 16:13
Какво те кара да се срамуваш?

Bonjour
05-26-2012, 16:20
Ами и аз незнам приятелите ме подиграват родителите ме питат как върви с момичетата и като се сетя че съм изостанал в тая тематика и се чувствам жалък :X.Незнам може би съм грозен щом досега никога не се е подлъгала по мен :X.

Sh@d0w
05-26-2012, 16:25
Ти ако седиш и чакаш някоя да те свали, има да си чакаш още бая време.

Не всичко е само и единствено до външен вид, това е само половината. Другата половина е характера ти, отношението ти, подхода ти. Това също играе важна роля, момичетата не обичат безхарактерни или несигурни индивиди.

Относно общуването с момиче няма нищо притеснително в това, не се различава по сложност от това да говориш с приятелите си.

SisiStrange
05-26-2012, 16:29
Външният вид рядко има значение. Виж, хигиената и поддръжката, имат. Бъди спретнат. Гледай първо сам да се харесаш заради другите си качества, не заради това с колко момичета си бил. Самоусъвършенствай се. Когато започнеш да се гледаш с други очи, по-лесно ще завързваш контакти и ще си по-общителен.

Bonjour
05-26-2012, 16:32
Ами свалял съм момиче 3 пъти но и 3 те пъти съм жестоко отрязън.А като гледам какви хора по зле от мен имат приятелки и по-малки момчета се чувствам като дебил,а ноже би греша аз съм злето :X.Наи-лотото е че незнам от къде ще доиде това самочувствие,самоуверенос :X.

IseeDEADbodies
05-26-2012, 16:33
Пич, колкото повече го мислиш, толкова по-зле ще става. Мисълта ми е, че толкова повече ще се притесняваш да разговаряш с момичета и като цяло ще спичаш, когато си сред тях. Давай го малко по-разкрепостено. Няма да ти приказвам глупости от сорта на това, че за всеки влак си има пътници (което не е лъжа...), просто ще ти кажа бъди себе си. И да не ти пука примерно, че може се "изложиш" пред някоя мацка.

Defensive
05-26-2012, 16:52
Не всичко е само черно и бяло, приятел. Не си го поставяй като такава фикс идея, защото наистина ще ти донесе проблеми със самочувствието. Карай го през просото! Гледай да не ти пука много. А за самочувствието - при много хора ефект имат тренировките на някакъв спорт. Не всички са донжуани все пак. И твоята мацка ще дойде, не се притеснявай!

Bonjour
05-26-2012, 16:55
Да определено е взело да ми играе със самочувствието :X.Определено съм станал и много срамежлив и неуверен преди не бях така :X.

pentxayc
05-26-2012, 16:59
няма и да имаш.

Lunin
05-26-2012, 17:06
Ако продължаваш да се обиждаш скоро това самочувствие ще спадне до минимум... вдигни главата! Голям мъж си, а и според мен това че си сподели проблема пак е някаква крачка. Няма значение дали са те рязали че кой не е бил по същия начин? Просто и ясно - ставаш, поизтупваш се и си продължаваш по пътя!

pentxayc
05-26-2012, 17:12
самобичувай се!

Anja
05-26-2012, 17:20
Хей, по-самоуверено!
"За всяка красота някъде има очи, които да я видят." Повярвай в себе си. За да те харесват другите, първо трябва сам да се харесваш. Не всичко опира до външния вид. Дръж се добре, уважавай момичетата и най-важното, не мисли, че е по-разлино да говориш с тях, от колкото с приятелите си. Ние не сме толкова сложни. И не спирай да опитваш, една може да те одреже, но друга - да намери нещо в теб. Както казаха преди мен, момичето няма да ти дойде само на крака. Ще я намериш, късмет и по-смело! :)

Anonys
05-26-2012, 18:04
Абе ей дебил, как да ти дойде самочувствието ли ? Ти като вървиш мислиш ли, дали ще се спънеш, като гледаш, мислиш ли дали някоя муха ще ти влезе в окото ? Вземи се стегни малко и така трябва да е при момичетата. Не го мисли ! Просто ДЕЙСТВАЙ :) Нищо не губиш :)

a1a2b3v
05-26-2012, 20:00
Емм взимаш си другарче и почвате да се опитвате да заговаряте която ви падне (разбира се да ви е поне малко симпатична) било то по улиците, кафенетата или дискотеки.. Да не ви пука ако ви отрежат. Гледай от добрата страна така поне ще сте се опитали и няма да се питате "ами ако.. бях я заговорил/ ами ако еди какво си" Нали все отнякъде трябва да се започне. Иначе външния вид не е непоправим. В смисъл винаги можеш да си промениш прическата, да промениш визията си от към начин на обличане и така нататък. Даже ако това ти е проблема можеш да постнеш някоя друга снимка и горе-долу да ти се каже какво и как да промениш. Както казаха и характера може да се самоусъвършенства.
Най-важното нали знаеш това, че си срамежлив не ти помага особенно. Опитай се да го прикриваш. Всеки човек се притеснява от време на време, просто си давай вид, че не ти пука особенно дори и вътрешно да не си на себе си.
Успех ! :)

New_Teen_Mashine
05-26-2012, 20:52
На 21 аз съм на 16 и съм в 1вият стадии но момичетата са много зле на тая възраст аз не се отчайвам, защото смятам че съм повече, но не го показвам единственият проблем е притеснението!

valdesbg
05-26-2012, 21:15
И що тръгнахте да го съжалявате всички и да му пишете псевдоглупости как ще си намери подходящата блабла? Това ли ви е начина да му повдигнете духа?

Аз ще ви кажа - така подкопавате още по жестоко и без това скапаното му самочувствие.

Авторе - колкото повече мрънкаш толкова повече си заслужаваш състоянието. Ако искаш промяна - бъди каталзатора, заради който тя ще се случи. Бъди действено лице. Как ли? Иди и се провали 100 пъти. Ама без да ти пука. После иди и се провали още 100 пъти. След това сядаш и почваш да анализираш как и защо си се провалил. И ще разбереш какво да промениш в себе си. След което - се връщаме на точка едно.

Ако ти е по лесно - анализирай се докато се проваляш.

Good judgement comes with experience. Еxperience comes with bad jusgement.

In*The*Face
05-27-2012, 10:24
Само виж как си кръстил темата си и ще разбереш от къде тръгва основният ти проблем. Хората без самочувствие личат от далече и действат отблъскващо на момичетата. Това е като със страха и кучетата. Колкото повече се паникьосваш, толкова повече им показваш слабостта си. Това е положението. Докато не приемеш себе си, докато не изтъкнеш качествата, които всеки човек притежава, докато не ги демонстрираш - няма как да стане. Работи върху самооценката и самочувствието си.

Freddie
05-27-2012, 10:58
Виж заглавието на темата. Като се познаваш що пишеш тука. Знаеш се къв си... Върви, гледай се в огледалото 30 мин. сложи си въжето и разклати столчето :)

CherryMe123
05-27-2012, 11:01
Всичко е въпрос на начина по който разговаряш как се държиш с момичетата,не до толкова че си грозен...това няма значение , фокусирай се върху начина по който се отнасяш с другия пол

Lunin
05-27-2012, 11:02
Абе гръмни се и да се свършва някой мод да локне тая тема че човека ще погрознее още повече

bReAk3R
05-27-2012, 11:19
Lunin, най-добре ти се гръмни, а? Valdesbg си каза всичко, тъпо е да се проваляш, но действа някакси.

prosto_chovek
05-27-2012, 11:44
имаш се за некадърник, държиш се като некадърник, пълен си с комплекси, какво да си говорим. Промени тези трите и ще стане. Ходи, проваляй се, но не спирай да опитваш. Да не ти пука за външния вид - познавам човек, който е висок 1 и 70, тежи 50 кила (момче) и има гърбав нос, но нито едно от тези не му пречи да сменя мацки през месец - два, и то супер яки мацки :)

nick1896
05-27-2012, 19:27
Я драсни 1 ЛС и ще ти издам една тайна :)...