PDA

View Full Version : Фейк профили .



Chris.Sayway
05-26-2012, 18:19
Така това е една много дълга история, но ще се опитам да я разкажа по възможно най-краткият вариант .
Всичко започна , когато една моя приятелка ще я наричам А. направи фейк профил във Facebook , който щеше да й служи за игрите , общо взето от никакво значение . Така до тук добре , но после тя качи снимки на хора от сайтове като weheartit . Добави приятели във фейк профила , който ще наричам Санди ( примерно ;д ). Започна да си пише с хора , които познава . Измисли фалшива история . Хората вярваха , започнаха да споделят тайни . Какво им се случва , какво мислят за нея и така . Те вярваха , защото мислеха , че тя не може да каже на никой най-малкото , защото дори не е от техния град ( такава беше историята , че не е от София ) . За да изглежда тя по реалистична , ние М.(аз) , М2. , Л. направихме други фейк профили , пак с фалшиви снимки и и информация . Представяхме се че сме от Лондон и пишехме на английски . Основните хора с които си пишехме бяха две момчета от нашия Е. и И. . Те ни споделяха своите тайни и всичко от ''света на момчетата'' . Неща които никога не би казали на момиче от техния клас . Да си пишеме с тях стана нещо като навик , поне за мен М. и М2.(друга моя приятелка) , а на Л. и А. (тази която първа направи фейк профила ''Санди'' ) не им пукаше осеобено , те само се забавляваха . Когато ходехме на учлище аз и М2. не спирахме да зяпаме Е. ии..незнам беше толкова смешно , че той не знае кой сме ние . Чудехме се как може да е толкова лесно да преметнеш някой . Колко доверчиви са хората . По време на всичко това , разбрах , че Е. ами не знам просто ми беше интересно да си пиша с него .
На няколко пъти ние се издавахме , но замазвахме положението . Накрая ..наскоро (преди две-три седмици) Л. се издаде като писа на бг и не успя да замаже положението .Те научиха и спряхме да си пишем с тях . Но на мен ми липсваше .. Както й да е . Но забравих да кажа , че между Санди и Е. имаше нещо . Те си пишеха някакви милички неща , щяха да стават гаджета , въпреки , че не се познаваха . След като всичко свърши на А. и Л. не им пукаше за Е.(момчето) и А. (която беше с профила на Санди) се правеше на влюбена в Е. в училище и го правеше за посмешище пред всички в училище . Накрая качи и някакви снимки с надписи Санди и Е. - Ти си моята любов , искам да се ебем .. и момичето , което Е. харесва беше ги коментирало също с подигравателна нагласа , с нещо от сорта ''оо на тази малко си се поизпотил(снимка) но на втората бива, нали викаше да излезем , е айде бее . '' , защото снимките бяха с някви яки тела с неговата глава . А надписите отгоре минаваха всякакви граници и тя го унижаваше пред всички . Забравих да спомена , че мнението на Е. за всички нас (истинските) е че сме злобни кози , които се държат гадно с всички без причина , което не беше вярно , а и той дори не познаваше . Странно защо но на мен и М2 ни пукаше какво казва въпреки , че преди това дори не сме го забелязвали .. не знаехме дали днес е на училище или не . Та така и Е. вече беше отчаян и му беше супер гадно , че тя така се ебава с него и реши да и плати с джобните си и тя наглата сега ще вземе парите , без дори и грам да й пука за него , че тва са му джобните . Кво са готови да направят хората за пари . Буквално тя му взима парите , защото се ебава с него . И на мен толкова ами е жал за него . Кажете нещо по темата , каквото й да е . :) Това е най-краткият вариант , има толкова много подробности иначе ;д

NomNomNom
05-26-2012, 19:28
AHahahahahahahahhahahahaaaha :D

Това е брут

michel1
05-26-2012, 19:35
От тъпи путки кво може да се очаква. :D

zombolovesu
05-27-2012, 15:48
какво да направиш ли? Ами поговори с родителите ти защо не са те възпитали...

Lunin
05-27-2012, 15:59
си е ебало работата

Chris.Sayway
05-27-2012, 16:09
Много сте забавни . Поредните отворковци с ''яки обиди'' , но аз съм виновна , че написах историята сложна за вас . _i_ :*

Lunin
05-27-2012, 16:15
направо ме разчувства http://www.emotihost.com/glass14/17.gif

Chris.Sayway
05-27-2012, 16:20
Нали ;д и пак си остроумен виждам ;д

.. сериозно ли бе хора , аре поне веднъж , не почвайте да обиждате тоя дето е публикувал темата . аре стига вече .

SisiStrange
05-27-2012, 17:28
Не сте много в ред. Това, което сте направили е грозно, а приятелката ти с много яките ебавки сигурно е грозна като мамут, фраснат с кирка в челото и си търси внимание. Ако сте над 13, жалко.

error92
05-31-2012, 10:18
Лапешка работа :S