PDA

View Full Version : Бременност



katerina petrova166
05-26-2012, 18:25
Здравейте!На 21 април правих секс с приятеля си,презерватива се скъса.Не съм пила хапче за спешна контрацепсия.Направих си тест за бременност 2 седмици след това и излезе отрицателен.На 9-ти май ходих на гинеколог,но не заради това и си мисля,че ако съм бременна,той щеше да ми каже.А изследванията от секрет от влагалището могат ли да установят бременност?Не вярвам да съм бременна,защото ми дойде цикълът,но от 1-2 седмици всеки ден ми се гади...Ей така от нищо.Не знам,да си правя ли тест отново?

nymphadora
05-26-2012, 18:28
Еми щом ти е дошъл цикълът и теста е отрицателен малко трудно да си бременна...

granger
05-26-2012, 18:42
А да си болна?! Настинала?!
Тест отрицателен + наличие на менструация...не мисля.

nikchi
05-26-2012, 20:23
Може да е цветна бременност . При нея теста мисля, че не отчиташе правилно, а цикълът пак си идва, но е в по-малко количество, но не съм сигурна.

DragonLady
05-26-2012, 20:28
Може да е цветна бременност . При нея теста мисля, че не отчиташе правилно, а цикълът пак си идва, но е в по-малко количество, но не съм сигурна.

Тестовете отчитат и цветна бременност!!! Не го плаши момичето излишно ;)
Щом теста е отрицателен, и ти е дошло, значи не си бременна. А гаденето може да е от настинка, вирус, стомашни проблеми и тн. други здравословни проблеми.
Иначе изследвания за бременност при гинеколог мисля, че са само кръвни.

katerina petrova166
05-26-2012, 21:14
Май утре ще изтичам до аптеката да си взема един тест вместо да го мисля.Благодаря за отговорите! :)

MojoJojo88
05-26-2012, 22:16
Еми да, давай си парите от глупост.
Моето момиче, не си бременна.
Но, самовнушението е голямо нещо. Понеже се панираш, започваш да си откриваш нови и нови симптоми на бременност. Случайно да ти се подува корема и гърдите да те наболяват?

DragonLady
05-26-2012, 22:34
Случайно да ти се подува корема и гърдите да те наболяват?

Ей шшшшшшт недей бута фитили :D
по темата: Няма смисъл от втори тест, при положение, че ти е дошло и не е имало изменения в цвета, продължителността, или консистенцията.

kalpazanka
05-27-2012, 06:59
Иначе изследвания за бременност при гинеколог мисля, че са само кръвни.
Тц. Може и уринен тест да направи по негова препоръка.
Доколкото разбрах авторката, скрития смисъл е, че гинекологът не е видял плоден сак и не е казал нищо по въпроса.