PDA

View Full Version : ЗОМГ



Sign
05-26-2012, 19:01
Така проблемът е следният . С най- добрата ми приятелка бяхме страшно близки допреди 3 месеца. Тогава тръгна с момчето, което харесваше и тотално заеба мен и още 3 момичета , с които си бяхме като групичка нещо такова. Не сме излизали от не помня кога , не се обажда , не пише . Абсолютно нищо. Момчето , с което ходи е с огромно самочувствие и адски дразни . Нито той ни харесва особено , нито ние него . Опитах да изляза един път с тях при което той не пророни нито думичка и обяви , че се прибира у тях . Приятелката ми все повече се превръща в него - станала е надута и не може да се стои около нея , не е същата . Не знам какво да правя

Hayashi
05-26-2012, 19:11
Остави я.
Щом е направила този избор за себе си, вие няма какво да се бъркате.

obichamggo
05-26-2012, 19:28
Щом ви е заебала така,значи не ви е била истинска приятелка.После ще я питам като (ако) скъса с надутото си гадже. ;) Все някога ще дотича пак при вас..

IseeDEADbodies
05-26-2012, 20:05
Изпреварили са ме... щях да кажа точно това, че щом те е цитирам : "заебала", значи смятай каква приятелка ти е била...

valdesbg
05-26-2012, 21:18
Ъм.. отговора е повече от очевиден - вече не сте сред приоритетите и. Нормално, продължете без нея.

prosto_chovek
05-26-2012, 23:27
щом не е същия човек, няма нужда да си мислиш, че сте същите приятелки, нали :)

SirLeX
05-26-2012, 23:50
Братле ти едва ли имаш силата да я промениш отново, намери си по-добър човек! Разсей се като се запознаеш с други хора. Напълно съпортвам prosto_chovek

prosto_chovek
05-27-2012, 00:03
мерси за което. И СърЛекс е много прав, виж, ще карам честно и направо - така ме прееба приятел, който мислех за най - добър. Това е тип човек. Прави се на приятел, но когато намери по - интересен, те зарязва. Извод - зарежи го и ти :)

Sign
05-27-2012, 18:32
prosto_chovek много точно го каза :) и признаците си бяха налице отпреди , само че аз отказвах целенасочено да ги забележа :) . Време ми е за малко промяна и трябва да спра да се ядосвам за неща , за които не нося пряка вина :) .