PDA

View Full Version : Момчета, какво мислите за момичетата които пушат?



denis92bg
05-26-2012, 20:57
Моето мнение е че е отвратително момиче/жена да мирише на цигари...
Споделете и вашето мнение :)

malkostar
05-26-2012, 21:05
И от двете страни е ужасно! Така че една от малкото правилни стъпки на нашите управляващи през последните години беше именно тази, да се забрани пушенето на обществените места!

denis92bg
05-26-2012, 21:20
И от двете страни е ужасно! Така че една от малкото правилни стъпки на нашите управляващи през последните години беше именно тази, да се забрани пушенето на обществените места!

Да, съгласен съм но нали говорим за гадната миризма която излъчват дамите пушачки :D

malkostar
05-26-2012, 21:29
Мисълта ми беше, че се надявам с тая забрана по-малък процент от децата да пушат => по-малко от момичетата(след време) => по-малко смрад ;)

dream1707
05-26-2012, 21:45
Моя приятел пуши, аз пуша (въпреки че почти съм ги спряла) .. и нито на него му пука, нито на мен ... Ходила съм и с момче, което не пуши и нямаше проблем с това

DragonLady
05-26-2012, 21:53
Моя приятел пуши, аз пуша (въпреки че почти съм ги спряла) .. и нито на него му пука, нито на мен ... Ходила съм и с момче, което не пуши и нямаше проблем с това

+1
И при мене е същата работа, само дето не ги отказвам, но за сметка на това пуша по 2-3 маx 4 ( много рядко става това ) на ден.

BlackBaby
05-26-2012, 21:55
Темата е точно в правилния раздел! :D

shadowcrew
05-26-2012, 21:58
Не само момичето,страшно мразя да ми мирише на цигари,а дима ме дразни.

NomNomNom
05-26-2012, 22:02
И мен не ме кефи миризмата от момиче. Мъжете принципно си смърдят, при тях не прави впечатление, ама при жени ..
Примерно, майка ми като мирише на цигари съм рейдж.
А като съм пушила - винаги усещам гаден дъх след това, и сутрин - някакво умряло ми е устата.
Ама всеки си е свободен да си мирише както иска.

dream1707
05-26-2012, 22:07
+1
И при мене е същата работа, само дето не ги отказвам, но за сметка на това пуша по 2-3 маx 4 ( много рядко става това ) на ден.

То и аз така де.. то е ясно, че няма да ги откажа :D

ShtrudeL
05-27-2012, 00:15
Не обичам АЗ да се омирисвам на цигари като съм сред дим ъъ иначе не ми пречи някой друг да ми мирише на цигари чак толкова.
Единствения + и за двата пола е, че е адски привлекателно визуално.
Е... на някои хич не им отива, като почнат да чупят стойки/китки/пръсти/етц, ама на други... пффффффф ! <3

GLaDOS
05-27-2012, 09:31
Естествено че е по-добре да не се пуши , но пък си е въпрос на личен избор.

IseeDEADbodies
05-27-2012, 09:50
Гледам засегнахте темата за закона за забрана на тютюнопушенето на обществени места. Аз като един върл пушач съм твърдо против :lol:. Иначе к'во против трябва да имам ? И да не бях пушач, пак... който иска да си се "трови", негова си работа. И кое му е грозното на това да пушиш ?

П.С. - И по дяволите какво общо има това със секса ? Jeezus :X

scrooper
05-27-2012, 09:59
И мен не ме кефи миризмата от момиче. Мъжете принципно си смърдят, при тях не прави впечатление, ама при жени ..
хаха, така е. Мъже, скрийте си претенциите, защото СМЪРДИТЕ :D

DarkTemplar
05-27-2012, 10:03
Мисля, че целувките им имат кисел вкус.

IseeDEADbodies
05-27-2012, 10:06
По-скоро не, или просто аз не го усещам (както споменах, пушач съм).

therichbitch
05-27-2012, 17:19
Моето мнение е че е отвратително момиче/жена да мирише на цигари...


Моето е, че е също толкова неприятно колкото и мъ да мирише така. (на мен лично не ми пречи) А още по- отвратително е да миришеш на пот, тръгнали ми те да се занимават кой миришел на цигари и кой не..

anonymous708973
05-27-2012, 17:30
Ама всеки си е свободен да си мирише както иска.

:D

Мразя сутрините след бар, когато косата ми вони на цигари, но пък обожавам да душа пръстите и косата на моя...
Тютюн. И парфюм. Мъж. inlove. Пияна. Уотевър :д

djipsito
05-27-2012, 19:09
Тия с по двете-трите цигари на ден за пушачки ли се имат ? :D

Иначе по темата, няам мнение. Не ме интересува мириша ли, не мириша ли. Тя цигара ми мирише на череша де, все едно пуша наргиле. Никой не ми се е оплаквал, пък на който му пречи да не стои при мен.
Колкото до забраната, може да съм пушачка, ама я одобрявам. Като искаме да сме европейци ще правим квото каже Европата.

IseeDEADbodies
05-27-2012, 19:18
Тия с по двете-трите цигари на ден за пушачки ли се имат ? :D

И аз т'ва си помислих, ама викам си : "ай, няма да се заяждам ;д".

djipsito
05-27-2012, 19:20
Да кажеш нещата в прав текст не значи, че се заяждаш...

IseeDEADbodies
05-27-2012, 21:52
О, моля те. Конкретно АЗ, к'вото и да кажа, все е заяждане (не за всички де..). Просто вече очаквам к'во ли не..

marilyn
05-27-2012, 23:25
Що тая тема е в тоя раздел...?

И все пак... според мен няма значение пола.. има момичета, на които им отива да пушат, има и момчета, на които не им отива.
Сега се замислих, че всички момчета, с които съм била, с изключение на един са непушачи...
А и както каза Миминко, не е нужно ако си пушач да вониш от километри на цигари.

denis92bg
05-27-2012, 23:26
Значи извинявам се че в този раздел публикувах темата. Просто тук четох и изведнъж ми хрумна :)

Irti
05-28-2012, 05:50
Първо, защо темата е в този раздел?
Второ- да си пушач не значи да миришеш на цигарена фабрика от пет метра. Има дъвки, мокри кърпички и парфюми, моля ви се.

След време не помагат. Пръстите ти пожълтяват. Мустаци (ако имаш) и те. Умирисваш се. Говорим за човек, който пуши минимум по две кутийки на ден.

DisappointedDreamer
05-28-2012, 07:22
Ирти е прав. И по-малко от две кутийки да пушиш на ден, пръстите ти действително пожълтяват, започват да миришат и миризмата трудно се маха. Дъвки, мокри кърпички и парфюми хич не помагат.

Не ми харесва миризмата на цигарен дим в момичетата или пък в момчетата. Противно ми е.

IseeDEADbodies
05-28-2012, 07:40
Странно за толкова години вече, що ли не са ми пожълтели пръстите ? Пуша м/у една и две кутии на ден ~ кутия и 1/2.
Т'ва са глупости. Не живеем в 80та година, когато хората пушеха Арда без филтър и наистина им пожълтяваха и пръсти и устни, и к'во ли не...

djipsito
05-28-2012, 09:08
Моите жълтеят .. и ? Лесно се оправя тва, стига да не са ти почерняли вече от жълтеене :Д

Irti
05-28-2012, 09:59
Ще пожълтеят. Не бойте се.

IseeDEADbodies, от колко години? 3-4-5? Заеби я Ардата. Пуша не зная от колко време. По много. Писал съм, че съм стигал 3-4 кутии на сбирания. На мен ми жълтеят. Особено от червеното боро.

Тези цигари, които в момента пушим не са тези, които са били. Това са говна. Едно време поне са пушили наистина тутун.

Като малки, когато нямаше пари за цигари пушехме билков чай. Отразява се на всичко.

Bomber
05-28-2012, 10:26
На мен по-принцип не ми пречи,но да ви кажа много си зависи от това колко цигари пуши момичето.
Ако пуши по-много и след това да се чувствам все едно целувам пепелник,но ако по-някакъв начин се опитва да заличи остатъчния вкус и миризма е тогава нямаше да ме дразни чак толкова :)

IseeDEADbodies
05-28-2012, 13:00
Ще пожълтеят. Не бойте се.

IseeDEADbodies, от колко години? 3-4-5? Заеби я Ардата. Пуша не зная от колко време. По много. Писал съм, че съм стигал 3-4 кутии на сбирания. На мен ми жълтеят. Особено от червеното боро.

Тези цигари, които в момента пушим не са тези, които са били. Това са говна. Едно време поне са пушили наистина тутун.

Като малки, когато нямаше пари за цигари пушехме билков чай. Отразява се на всичко.


Сериозно от 7ми клас, сега съм на 21. За сбиранията е ясно.. аз говорех за "нормални" условия (ако мога да та да се изразя), варирам между кутия и 1/2 - 2 кутии. Или просто са пожълтели и дори не съм го забелязал, или просто не се е случило, не знам, но мисля че е второто. Иначе за това, че сега пушим лайна... не мисля, че някой може да оспори този факт, всеки е наясно с това.
И чая сме го пробвали... :lol:

alchy
05-28-2012, 13:25
Грозна гледка и адски противни са ми цигарите, но на никой не мога да забраня, всеки сам си решава какво да прави :) КОЙТО ПУШИ ЯКО СЕ ТРОВИ ;)

IseeDEADbodies
05-28-2012, 13:45
Аре стига вече с тия глупости.. тровенки, не знам си к'во. Има хора които са на по сто години и са пушили редовно.
Колкото са вредни цигарите, толкова са вредни и мазнотиите и всичкия холестерол който поемате и още куп други неща, ама няма смисъл да изреждам целия свят.

alchy
05-28-2012, 17:24
За мен това са глупости и безсмислени мании : ) И ако мислиш че не се вредни жестоко се лъжеш : )

SisiStrange
05-28-2012, 17:31
Всеки си има по някой кофти навик. Не съдя хората по това дали пушат, вредно или не. В София поне въздуха е достатъчно мръсен, че цигарите да не правят кой знае какво по-лошо с белите ти дробове. Все пак спрях да пуша вече от половин година, защото не ми е приятно да съм зависима, струват много пари и приятеля ми не примираше от щастие да ме гледа с цигара.

djipsito
05-28-2012, 19:04
Тва пък за момче да откажа цигарите, тря да съм луда..
А възмущенията по-горе как се тровим... пасивните пушачи се тровят повече от нас.

Freddie
05-28-2012, 19:28
Зависи КАКВО пуши хаха

onlygiirl
05-28-2012, 20:04
Според мен не е много приятно нито за момче,нито за момиче,но всеки си решава какво да прави.Аз лично не пуша и не ми е много приятно,когато приятелят ми е пушач,но чак толкова да ми пречи :)

denis92bg
05-28-2012, 22:28
Абе пасивните пушачи се тровели повече... Я се чуй.. Въобще грам логика няма в това което каза.. Да тровим се когато вмирисваме пушака.. А вие пушачите не го вмирисвате а направо го гълтате иии нз си какво още друго...

djipsito
05-28-2012, 23:02
Най-гадното го издишаме ;р И го дишате вие ;р

Irti
05-29-2012, 05:58
^ Това беше добро!

SisiStrange
05-29-2012, 06:39
Ми... всъщност на мен точно последното ми прозвуча гадно. XD

IseeDEADbodies
05-29-2012, 08:04
Абе пасивните пушачи се тровели повече... Я се чуй.. Въобще грам логика няма в това което каза.. Да тровим се когато вмирисваме пушака.. А вие пушачите не го вмирисвате а направо го гълтате иии нз си какво още друго...

Джипсито е много права, аз пък да ти кажа. Като не си запознат.. не коментирай ;)

Anonys
05-29-2012, 11:58
Моето момиче пуши, аз - не. Спортист съм, но тя гледа да не запалва покрай мен. Иначе как ще ви "мирише" ? Хах.
п.п. мисля да я взема на един крос да издъхне и да ги поспре :D

umri
05-29-2012, 16:54
Един познат, който не съм виждал отдавна пушеше от около 2-3 години и дясната му ръка беше жълта като осмукан фас. Бащата, от друга страна, 20 години беше пушил с малки прекъсвания и няма помен от жълто по ръцете.
до човека е

draid
05-29-2012, 17:05
Любимият лаф на пушачите е, че има хора които са пили и пушили и са живели до 100г. Ама това са 1 срещу 1 000 заболели от рак на нещо си. Не харесвам цигарите, мразя някой да пуши около мен, особено на закрито. Но от всичко най-мразя да видя жена която пуши и върви по улицата.... като циганките.

ShtrudeL
05-29-2012, 17:18
Любимият лаф на пушачите е, че има хора които са пили и пушили и са живели до 100г.

***

да видя жена която пуши и върви по улицата.... като циганките.

absolutely

Yligyfrena
05-29-2012, 17:24
Не само за момичетата , а и за момчетата бих казал , че тези , които пушат са АБСОЛЮТНИ ТАПАНАРИ , търсешти начин за избиване на КОМПЛЕКС-а " ГАЗАРИЯ " .

ShtrudeL
05-29-2012, 17:27
Не само за момичетата , а и за момчетата бих казал , че тези , които пушат са АБСОЛЮТНИ ТАПАНАРИ , търсешти начин за избиване на КОМПЛЕКС-а " ГАЗАРИЯ " .

8-)

мноЛ си проС ^^

BlizeR
05-29-2012, 17:29
Да си пуши колкото иска... само после да се къпе за да не ми мирише на цигари

IseeDEADbodies
05-29-2012, 20:23
Не само за момичетата , а и за момчетата бих казал , че тези , които пушат са АБСОЛЮТНИ ТАПАНАРИ , търсешти начин за избиване на КОМПЛЕКС-а " ГАЗАРИЯ " .

Мерси, че ми разясни какъв съм и какво целя, щях да живея в заблуда ;/


Любимият лаф на пушачите е, че има хора които са пили и пушили и са живели до 100г. Ама това са 1 срещу 1 000 заболели от рак на нещо си. Не харесвам цигарите, мразя някой да пуши около мен, особено на закрито. Но от всичко най-мразя да видя жена която пуши и върви по улицата.... като циганките.

Колкото заболели пушачи от рак има толкова има и непушачи. Никой, ама НИКОЙ не може да ме убеди, че цигарите вредят на здравето.
Виж за вървенето по улицата с цигара в ръка - грозно е. Дори и аз не обичам да го правя, освен ако не бързам ужасно много.

Scarface_
05-29-2012, 20:41
Не пуша , пробвал съм много пъти , не ми харесва , утива ми , но не бих пушил.Не харесвам пушенето по принцип.Имал съм приятелки,които пушат и такива които не го правят.Вторите определено повече ми харесват.Пушенето е зависимост,който не може да се справи с нея - пуши ;)

ShtrudeL
05-29-2012, 20:47
Никой, ама НИКОЙ не може да ме убеди, че цигарите вредят на здравето.

Я пък тоя :lol:

ledenakrasota
05-29-2012, 20:54
Най-мразя момиче да смърди на цигари и да е със супер тежък парфюм. *puke* Като някоя лелка. :lol: Може да е красиво отстрани, но не и да седнеш до такова създание...

montana6
05-30-2012, 12:34
Нищо против пушачките нямам, но категорично не бих се хванал с някоя такава. Не ми понасят цигарите и не мисля да свиквам с дима. Здравето ми е най-ценно.

Lunin
05-30-2012, 12:37
Красота! :) Аз съм пушач и съм твърдо ЗА !
http://cigarettesdigest.com/wp-content/uploads/2009/04/beautiful-woman-smoking.jpg

flamesoulbgr
05-30-2012, 18:11
Не ми е кой знае къф проблем ама и не е много приятно.

draid
05-30-2012, 21:57
Мерси, че ми разясни какъв съм и какво целя, щях да живея в заблуда ;/



Колкото заболели пушачи от рак има толкова има и непушачи. Никой, ама НИКОЙ не може да ме убеди, че цигарите вредят на здравето.
Виж за вървенето по улицата с цигара в ръка - грозно е. Дори и аз не обичам да го правя, освен ако не бързам ужасно много.

Ами ние не сме тук да те убеждаваме в каквото и да било, но както се казва: " Когато фактите говорят, и боговете мълчат"

IseeDEADbodies
05-31-2012, 07:44
Я дай малко факти... че явно съм назад с материала оО Пак ви казвам - колкото заболели от рак пушачи има, толкова са и непушачите. Nuf said... Всеки е свободен да мисли к'вото си иска =]

lolipoop1
05-31-2012, 08:48
Рак не се хваща само от цигари, но определно те са един от основните фактори, които влият на отключването на раковите клетки.

djipsito
05-31-2012, 09:58
Ми.. кво да напрайм ся като ги отключва.. Може да ги отключи, да ги отвори, пък аз да умра блъсната от тир..
И кафето е вредно и кока колата е вредна и мазнините и солта и и и и... и кво ?

Едва ли водите най-здравословния живот на планетата, така че спрете да опявате.
Между другото, IseeDEADbodies, ако си инжектираш никотин е мнооооооого по-зле отколкото ако си инжектираш хероин. Вредни са цигарите, ама тва не значи, че ще спра, аз лично, да пуша.. Единственото, което ще ме откаже от цигарите е ако забременея.

IseeDEADbodies
05-31-2012, 12:40
Т'ва за инжекциите е факт xD Иначе аз не съм казал, че са полезни, но т'ва казах и в един от предните си коментари, че са толкова вредни колкото и много други неща (както и ти спомена и изреди доста), а вече всеки сам си избира с какво и как да се "трови". Спора е ужасно тъп и безсмислен. Иначе да се успокоят непушачите, от утре влиза закона за забрана на пушенето в затворени обществени помещения, могат да спят спокойно.
А виж ако станат по 10+ лева кутията, най-вероятно ще успея да се "преборя" с желанието си да пуша. Те в момент събарят адски много, не ми се мисли, ако им дигнат цените отново.

Violenza
05-31-2012, 13:11
Никой, ама НИКОЙ не може да ме убеди, че цигарите вредят на здравето.


но т'ва казах, че са толкова вредни колкото и много други неща
Същото. :Д


По темата (нищо, че съм жена) - все ми е тая, няма да живея с жена, че да го мисля. Поне вече и тук ги забраниха.

georgi.anev3
05-31-2012, 13:16
Моето мнение е че е отвратително

Ukhtar
05-31-2012, 14:56
Сексабежни са тез жени.

draid
05-31-2012, 17:13
Я дай малко факти... че явно съм назад с материала оО Пак ви казвам - колкото заболели от рак пушачи има, толкова са и непушачите. Nuf said... Всеки е свободен да мисли к'вото си иска =]

Фактите доказващи вредата на цигарите са изключително много, ако се поинтересуваш, ще намериш достатъчно информация. Както казах нямам намерение да убеждавам които и да било във вредата им, още по-малко че изобщо не те познавам и не ме интересува дали пушиш или не. Само мога да кажа, че 80% от хората пушещи цигари са умрели в следствие на това, колкото и невероятно да изглежда. Не си го представяй, че лягаш и умираш на 2-рата цигата. Ако толкова си невярващ, поговори с патолози, ако и това не те убеди -> моргата и при аутопсия всичко лъсва на бял свят. Има и други неща които са карцерогенни, но цигарите имат много широк диапазон от вредности върху организма.

IseeDEADbodies
05-31-2012, 17:16
Същото. :Д


По темата (нищо, че съм жена) - все ми е тая, няма да живея с жена, че да го мисля. Поне вече и тук ги забраниха.

Вредни на теория... пропуснал съм скобите, whatever. Станало е като противоречие на собствените ми думи, ама сега ще кажеш, че се оправдавам, и че в същност и аз не знам какво мисля по въпроса, за т'ва спирам до тук.

OnlyGirl
05-31-2012, 17:31
Спорила съм с пушачи, и ми прави впечатление, че една част от тях постоянно ми набият в главата, че едва ли не че цигарите не са причинители на рак, баба им/дядо им дето пушил по 3 кутии на ден живял до 48530 години, или как Пешо пушил 242 цигари на ден и си спортувал без да се задъхва и подобни.. Нищо лично към никой, ама на мен ми се струва че тези хора се самозаблуждават или поне се опитват по някакъв начин да се `успокоят` с горепосочените примери..
Майка ми и баща ми пушат като комини, и въпреки че стаите се проветряват постоянно дрехите ми и косата ми често миришат на цигари |( Според мен миризмата е отблъскваща и мразя когато някой пуши около мен.

djipsito
05-31-2012, 17:41
OnlyGirl, тва са митове и легенди, някъв странен тип "пушачи".. ако са като по-напред коментиралите, дето пушат по 2-3 цигари на ден.. ясно.

Мен пък ме дразнят/смешни са ми пушачите, дето протестират заради тая забрана.. Пушачи ли, глупаци ли, кви бяха...

BrokenInnocence
05-31-2012, 17:42
Любимия лаф на непушачите пък е как здравето им било най-ценно и нямали намерение да умрат млади... след което ядат цял куп мазни гадости, наливат се с газирани боклуци, ядат сладко, бухат сол в храната... Вредни са цигарите, хубаво... а това всичко е супер полезно, засилва имунната система и удължава живота... Сигурна съм, също така, че всички познаваме достатъчно хора отишли си прекалено млади... и изненада, причината не са били цигарите. Истината е, че почти всичко около нас е вредно, в такива времена живеем и ако досега някой е живял с илюзията, че понеже не пуши значи води супер здравословния начин на живот и със сигурност ще е столетник, ще остане много разочарован. Не промотирам пушенето и не казвам, че всички сега трябва задължително да палнем по цигара. Просто не мога да разбера защо постоянно мрънкате и се правите на интересни... Никой не ви е вързал ръцете и не ви е пъхнал цигарата насила в устата, това си е личен избор. И силно се съмнявам, че както си ходите по улицата постоянно ви спират зли рандъм пушачи специално, за да си издишат дима в лицето ви и злобно да ви натровят. Въздуха, който всички дишаме, пълен с лайна от коли и какво ли още не, е достатъчно изнасилване на белите ни дробове, няма страшно. И ако включим и статистиките относно смъртността, шансовете са, че голяма част от хората ще умрат доста преди да имат възможност да се разболеят от рака дето сте го проучили толкова подробно. Така, че айде малко по-спокойно, света няма да свърши по-бързо заради пушачите.

ULTIMATE
05-31-2012, 17:52
Спорила съм с пушачи, и ми прави впечатление, че една част от тях постоянно ми набият в главата, че едва ли не че цигарите не са причинители на рак, баба им/дядо им дето пушил по 3 кутии на ден живял до 48530 години, или как Пешо пушил 242 цигари на ден и си спортувал без да се задъхва и подобни.. Нищо лично към никой, ама на мен ми се струва че тези хора се самозаблуждават или поне се опитват по някакъв начин да се `успокоят` с горепосочените примери..
Майка ми и баща ми пушат като комини, и въпреки че стаите се проветряват постоянно дрехите ми и косата ми често миришат на цигари |( Според мен миризмата е отблъскваща и мразя когато някой пуши около мен.

Вредят и то много, но всичко е строго индивидуално. Това, че на някой бабата и дядото са на 80 или 90 години пушачи, не означава, че и дадения пушач ще има същия късмет като бабата и дядото. Аз съм пушач, макар да бях заклет пушач до навършване на пълнолетието ми. Мразя се за това, че пуша, но го правя. Все ги спирам и немога, а знам, че трябва. Нека другите пушачи да продължават да се залъгват, че едва ли не цигарите са полезни, сравнение с доста други неща, които вредят на здравето ни. Иначе нямам проблем с хората, които пушат - въпрос на избор, но когато не пушех - мразех пушачите :D

anonymous708973
05-31-2012, 21:58
Никой, ама НИКОЙ не може да ме убеди, че цигарите вредят на здравето.


Идва ми един лаф за войнстващата простотия наум.

Айде, айде... суперсмешно ми е като почнете да обяснявате как цигарите били вредни колкото и всичко останало. Окей, само дето хем ядете мазнини, хем дишате мръсен въздух, хем водите застоял начин на живот, хем кафе и кола пиете като вода, хем пушите. А ако някой прави само първите три, определено е стъпка пред вас. Доста стъпки даже. Няма да давам себе си за пример, но... просто математическо уравнение. 4 < 5. Малко е неточно обаче, щото да пиеш кола едва ли е същото като да вдишваш ежедневно катрани и подобни простотии.

Противното при пушенето е, че това е зависимост. Затова, моля, не извинявайте зависимостта си с изсмукани от пръстите "факти".

PullMeCloser
05-31-2012, 23:13
Идва ми един лаф за войнстващата простотия наум.

Айде, айде... суперсмешно ми е като почнете да обяснявате как цигарите били вредни колкото и всичко останало. Окей, само дето хем ядете мазнини, хем дишате мръсен въздух, хем водите застоял начин на живот, хем кафе и кола пиете като вода, хем пушите. А ако някой прави само първите три, определено е стъпка пред вас. Доста стъпки даже. Няма да давам себе си за пример, но... просто математическо уравнение. 4 < 5. Малко е неточно обаче, щото да пиеш кола едва ли е същото като да вдишваш ежедневно катрани и подобни простотии.

Противното при пушенето е, че това е зависимост. Затова, моля, не извинявайте зависимостта си с изсмукани от пръстите "факти".

Да, и всички пушачи ядем мазнини, водим застоял начин на живот и пием газирани напитки. :Д

А един човек, който яде МакДоналдс(примерно), не спортува, пие кола постоянно, като добавим и мръсния въздух(защото не може да се избегне), но не пуши? Какво се получава? Тоя човек само защото не пуши има по-добър начин на живот от пушач, който спортува и се храни здравословно?

x7aZzy
06-01-2012, 00:26
О, на какви глупости се начетох.
Първо - пуша по кутия на ден и никога не са ми пожълтявали пръстите. Дори и малко. А сама си свивам цигарите от година вече. Наистина е до човек.
Второ - цигарите ВРЕДЯТ на здравето. Неоспорим факт. Както и кафето, колата, солта, мазните храни, замърсения въздух, алкохола, хероина и т.н.
Трето - пасивното пушене е заплаха за здравето.
Четвърто - дали ще се разболея от рак зависи от толкова много неща, че не ми се занимава да пиша. И да - пушенето влияе, но толкова колкото гените например.

Това са фактите.

По темата: Зависи от момичето - има такива, които все едно са родени с цигара в устата, има и такива, които изглеждат повече от смешно, когато пушат. За някои цигарата е част от стила, за други - жалък опит да бъдат забелязани. Някои пушат заради удоволствието, други заради показността. Дразнят ме хората от втория тип.
За тези, които казват колко секси било пушенето - ако човекът си го може, каквото и да прави ще е секси. Това, че някой държи цигара, не го прави по-привлекателен. Поне за мен, де.

draid
06-01-2012, 08:52
Колко е блажено да тънете в собствената си заблуда нали ? Ако видите при аутопсия, човек които е пушил 15г. и какво има в артериите и как изглежда трахеята и белият му дроб, никога няма да посегнете към цигарите отново. Ама то сега е като да казваш на дете, че печката е топла. Познавам много пушачи, след около 10+ години пушене всичко си ебава майката. Започва едно кашляне, дране. Задъхване като се качи 2 етажа по стълбите, а зависимостта няма да я коментирам.... Рано или късно всеки пушач сам осъзнава колко много му вредят цигарите и прави постъпки за да ги спре и осъзнава колко прост е бил навремето. Колкото до това да сравнявате кола с цигари е просто смешно. Nvm от известно време, газирано не консумирам. И нека заповяда всеки пушач, да направим един крос да видим какво ще излезе, при все че ще съм по дърт от него и имам проблеми с коляното.

anonymous708973
06-01-2012, 09:01
Да, и всички пушачи ядем мазнини, водим застоял начин на живот и пием газирани напитки. :Д

А един човек, който яде МакДоналдс(примерно), не спортува, пие кола постоянно, като добавим и мръсния въздух(защото не може да се избегне), но не пуши? Какво се получава? Тоя човек само защото не пуши има по-добър начин на живот от пушач, който спортува и се храни здравословно?

Както казах, неточно е.
И със сигурност тоя човек е на светлинни години зад човек, който спортува, храни се здравословно, не пие газирано и кофеин И не пуши. Ще го отречеш ли?
Просто ми е смешно твърдението в стил... "Абе, и без това се тровим с въздуха, кафето и Макдоналдс, що да не пушим".
В тая връзка... умирам от смях, като човек на моите години (17-18, тоест) тръгне да ми обяснява как си успокоявал нервите с цигарите. Ало, кви нерви на тия години? Като станеш родител и имаш работа, кво, по 2 кутии на ден ли ще пушиш, за да се успокояваш? Пушенето се почва от гъзария. Много пушачи го признават. Сега съм 11 клас, хора, които започнаха да пушат в 8, за да се впишат в компанията, сега се сетиха да ги отказват и им е бая зор.

PullMeCloser
06-01-2012, 09:54
Както казах, неточно е.
И със сигурност тоя човек е на светлинни години зад човек, който спортува, храни се здравословно, не пие газирано и кофеин И не пуши. Ще го отречеш ли?
Просто ми е смешно твърдението в стил... "Абе, и без това се тровим с въздуха, кафето и Макдоналдс, що да не пушим".
В тая връзка... умирам от смях, като човек на моите години (17-18, тоест) тръгне да ми обяснява как си успокоявал нервите с цигарите. Ало, кви нерви на тия години? Като станеш родител и имаш работа, кво, по 2 кутии на ден ли ще пушиш, за да се успокояваш? Пушенето се почва от гъзария. Много пушачи го признават. Сега съм 11 клас, хора, които започнаха да пушат в 8, за да се впишат в компанията, сега се сетиха да ги отказват и им е бая зор.

Нищо няма да отричам, тук си права, обаче тотално ти се губеше логиката в първия коментар. Да, цигарите са вредни и не знам защо го отричат(е). Не съм го отрекла и аз. Това, което всъщност се опитах да ти обясня е, че мисля, че моето здравословно състояние(сравнително здравословно хранене, редовно спортуване и изключване на газираните напитки) е в пъти по-добро от на един непушач, който нагъва МакДоналдс за закуска, вечеря, обяд и междинните хранения, пие по 2 литра кола на ден и не си мърда задника.
Това с нервите няма да го коментирам изобщо. Пуша, защото ми е готино да го правя, това е. Не съм открила успокояващо действие в цигарите, ама знам ли...

djipsito
06-01-2012, 12:44
Аз съм нервачка от толкова... 16-17 годишна, получавах пристъпи на истерия, ама ги оправих. Не с цигари, ама цигарите ме успокояваха. Сега не се успокоявам с цигари, а си пренастройвам мислите. Цигарите не ме успокояват, ама ги обожавам. Харесва ми да пуша, харесва ми да усещам дима.

Друго, водя застоял начин на живот, не спортувам, ям квото ми падне, газирани лайна не пия, пуша, като изляза и с алкохол се наливам, а ако ми видиш изследванията и ги сравниш с някой "здрав непушач", ще се учудиш. Няма нужда да гледаш и изследвания де, стига да познаваш няколко пушачи/непушачи и да си направиш едно сравнение измежду тях кой колко често боледува. Щото аз съм си правила.. И точно пък ей тия дето са ме критикували и са ми пускали коментари "колко съм слаба, пък и цигари пуфтя" през месец са в болницата или при личния.

Сигурно сега ще се намери някой да ми се захване с тва, че няма вечно да съм на 20... че един ден не знам си кво, ама един ден ще се стигне до там и да мрЪ, а все трябва да умра от нещо, няма да умра здрава. И ако мисля така, по-добре сега да си тегля чертата, щото така и така ще се мре нали, ама за кво да чакам рака.

draid, аутопсии съм виждала, и ? Купувала съм си филтри, които се слагат на цигарата, за да е по-лека и после се вижда цялата чернилка, която е трябвала да е в дробовете ми, и ? Тук на всяка кутия цигари има сложена картинка с, повярвай ми, ОТВРАТИТЕЛНИ СНИМКИ на пушачи без цензура (ченета, изпадали зъби, отворени гръкляни, труп, бебе в утроба, дробове и т.н) И ? Да, отвратително е, да тръпки ме побиват като гледам, ама тва не ме е спряло да пуша. :)

anonymous708973
06-02-2012, 00:09
draid, аутопсии съм виждала, и ? Купувала съм си филтри, които се слагат на цигарата, за да е по-лека и после се вижда цялата чернилка, която е трябвала да е в дробовете ми, и ? Тук на всяка кутия цигари има сложена картинка с, повярвай ми, ОТВРАТИТЕЛНИ СНИМКИ на пушачи без цензура (ченета, изпадали зъби, отворени гръкляни, труп, бебе в утроба, дробове и т.н) И ? Да, отвратително е, да тръпки ме побиват като гледам, ама тва не ме е спряло да пуша. :)

И, кво, тва няква гордост ли трябва да е?

heartshapedbox
06-02-2012, 00:57
http://media.picfor.me/001F0AC/m-by-~Oksana-me2u-on-deviantART-Photography-%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D 0%B8%D1%8F-girl-art-photo-bw-%D1%87%D0%B1-foto-portret-smoke-blackwhite-camera-smokin-portrait-beauty-people-aRTSY-Wooman-good-pics-karna-cool-B-W-camera-girl-picked-visages-Angelina-tags-smoking-noir-et-bland-nice-sexy-blwh-Smukke-kvinder-pic-Art-Culture-Woman-BW-faces-Portrait-of-a-Woman-women-romance-Smoking-Babes-chris2-N%C3%A3o-me-canso-de-te-olhar-labrujita_large.jpg

^дали пък някой ще и откаже, защото пуши,а?

Irti
06-02-2012, 15:02
Да ви еба в коментарите. Да ви еба в разбирачите. Да се еба, че се прецаках да седна да ви чета.

Дроба само чрез аутопсия ли се гледа, бе? Белия ми е на пихтия. Черния ми е с повишени % на всички показатели от алкохол. И какво? Не е гордост, ама в мен има много сила и въобще като цяло познавам много хора, които тренират и които пушат и пак, които ще ви разчепят на толкова много упражнения, че думи нямам. Не говорете неща, които не разбирате. Всичко е до ОРГАНИЗЪМ! И Въобще не е вярно, че рано или късно всеки пушач ги отказва. Цигарите са вредни много (абсолютно никакъв спор няма тук), но откровено се учудвам кавти тъпотии се изписаха. Всеки ще се скапе, разберете го, но има много хора против цигарите, които са далеч по-големи разкапляци от повечето пушаци.

Коментирах с пантерата една такава дискусия. Хванете я прочете. Дадох пример и за баничката. Тя си спомня. Не сериозно.. фанете я прочетете. Снимките по цигарите въобще не са гнусни. Откровено са ми никакви.

Пуша, защото ми е кеф. Пуша, защото мога да си позволя цигарите. Пуша, без притеснения за законите, защото ще си платя глобата, но няма да ме управляват и няма да ми казват къде да пуша. И ми дреме на.. че другите се съобразяват.

Да живее Андрей Слабаков. Да го еба в комина дето е.

experiment_m
06-02-2012, 16:42
Не ха,есвам този навик в момичетата. Още повече не ми допада, когато ходят по пътя,пушат и п,авят едни физиономии все едно, че ..... чувстват се много значими точно, защото пушат.

s0und
06-02-2012, 17:23
На мен попринцип не ми е приятна миризмата на цигари, още повече пък момиче да мирише на цигари....

djipsito
06-03-2012, 11:57
И, кво, тва няква гордост ли трябва да е?

Към теб ли съм се обърнала ? Спри да бъдеш на всяко гърне мерудия.
Имам по-важни неща в живота ми с които да се гордея.

JungleJaguar
06-03-2012, 18:01
Който не е виждал как добре изглеждаща и секси мацка кашля и се храчи и дави и като си поема въздух дробовет й хъркат щото са задръстени от цигари,той не знае кво е.
Изглежда отвратително отстрани и можеш да се издрайфаш !

babati
06-05-2012, 00:30
Аз не пуша и на мен не ми е приятно. Самоще кажа, че не бих взел жена, която години е гълтала цигарен дим за майка на децата ми. Дойде у вас и и се иска да ти осмърди стаята (в нас не се пуши и това означава след това да ми мирише и задади нея да пера като луд). Тъкмо си легнете комфортно и се разшава внай-големия студ да отива да пуши. Мирише лошо. Има гаден вкус. А и не на последно място отдолу са някак кисели пушачките. Не знам само аз ли го усещам. Общо взето предпочитам гаджето ми да не пуши, но естествено няма да не си стана гадже с някоя защото пуши или да скъсам с нея заради цигари. Но за жена и майка на децата ми - НЕ.

Сега нали влиза забрана запушене и ще стане още по-тъпо около пушачите. 50% от приятелите ми пушат и щеимада излизат и да се цепят нагрупички за да пушат. Един приятел, който отказа цигарите ми беше казал, че само от погледа на непушач може да се види каква идиотия и гадост са цигарите.

babati
06-05-2012, 00:41
Много мразя цигари. Отврат са. Утре аз мога да реша, че ми харесва миризмата на райд. Това означава ли, че трябва да започна да пръскам около мен и да дишате околните? Същото е.

ge6aaaa3
06-06-2012, 17:39
Да ви еба в коментарите. Да ви еба в разбирачите. Да се еба, че се прецаках да седна да ви чета.

Дроба само чрез аутопсия ли се гледа, бе? Белия ми е на пихтия. Черния ми е с повишени % на всички показатели от алкохол. И какво? Не е гордост, ама в мен има много сила и въобще като цяло познавам много хора, които тренират и които пушат и пак, които ще ви разчепят на толкова много упражнения, че думи нямам. Не говорете неща, които не разбирате. Всичко е до ОРГАНИЗЪМ! И Въобще не е вярно, че рано или късно всеки пушач ги отказва. Цигарите са вредни много (абсолютно никакъв спор няма тук), но откровено се учудвам кавти тъпотии се изписаха. Всеки ще се скапе, разберете го, но има много хора против цигарите, които са далеч по-големи разкапляци от повечето пушаци.

Коментирах с пантерата една такава дискусия. Хванете я прочете. Дадох пример и за баничката. Тя си спомня. Не сериозно.. фанете я прочетете. Снимките по цигарите въобще не са гнусни. Откровено са ми никакви.

Пуша, защото ми е кеф. Пуша, защото мога да си позволя цигарите. Пуша, без притеснения за законите, защото ще си платя глобата, но няма да ме управляват и няма да ми казват къде да пуша. И ми дреме на.. че другите се съобразяват.

Да живее Андрей Слабаков. Да го еба в комина дето е.
И аз съм за всеки да прави, каквото му харесва, но аман от гъзари! Щом искаш да се тровиш, трови се, ако искаш се наври в някой ъгъл и си умри като куче от свръхдоза, защото "можеш да си го позволиш", както си решиш, но да тровиш и мен, защото "така ти е кеф"-няма да стане! Щом ти имаш право да дишаш мизерия, защо аз да нямам прави да дишам чист въздух? Този закон, дето го приеха е поредната пародия в България, именно, защото много са хората, които "могат да си позволят" да го престъпят. 10 инспектора на кръст ще обикалят и ще имат право да те помолят учтиво да дадеш 300лв, а ако решиш просто да избягаш, нямат право да те гонят... Полицията, пък, няма право да глобява, според този закон... По принцип не ми пречат пушачите, даже и един от най-добрите ми приятели е такъв, но когато се съобразяват малко...

Ronnan
06-07-2012, 06:57
Любимият лаф на пушачите е, че има хора които са пили и пушили и са живели до 100г. Ама това са 1 срещу 1 000 заболели от рак на нещо си. Не харесвам цигарите, мразя някой да пуши около мен, особено на закрито. Но от всичко най-мразя да видя жена която пуши и върви по улицата.... като циганките.


Това на 100%, освен това за 90 години пушене, ще изпуши тристаен апартамент в София като пари :D.
Повечето хора обаче ще са големи касметлии ако стигнат до двустаен.

AnOHuMeH
06-07-2012, 19:39
Отвратително, вредно, безполезно, и още много факти относно цигарите. Мразя някой да пуши до мен, също така не ми е приятно да гледам жена как пуши... Всеки има правото да прави каквото иска, но да го прави само без да кара/насилва другите около него. Има хора които поемат риска от цигарите само заради "газарията", но аз не виждам нищо хубаво в това.

denis92bg
06-07-2012, 22:53
Еми скивай колко е грозно... Получава се парадоксална снимка щото хем момичето много красиво хем тоя фас в устата и ме отвращава....

denis92bg
06-07-2012, 22:58
Това сравнение ми хареса! Peace :D

draid
06-07-2012, 23:22
Аз съм нервачка от толкова... 16-17 годишна, получавах пристъпи на истерия, ама ги оправих. Не с цигари, ама цигарите ме успокояваха. Сега не се успокоявам с цигари, а си пренастройвам мислите. Цигарите не ме успокояват, ама ги обожавам. Харесва ми да пуша, харесва ми да усещам дима.

Друго, водя застоял начин на живот, не спортувам, ям квото ми падне, газирани лайна не пия, пуша, като изляза и с алкохол се наливам, а ако ми видиш изследванията и ги сравниш с някой "здрав непушач", ще се учудиш. Няма нужда да гледаш и изследвания де, стига да познаваш няколко пушачи/непушачи и да си направиш едно сравнение измежду тях кой колко често боледува. Щото аз съм си правила.. И точно пък ей тия дето са ме критикували и са ми пускали коментари "колко съм слаба, пък и цигари пуфтя" през месец са в болницата или при личния.

Сигурно сега ще се намери някой да ми се захване с тва, че няма вечно да съм на 20... че един ден не знам си кво, ама един ден ще се стигне до там и да мрЪ, а все трябва да умра от нещо, няма да умра здрава. И ако мисля така, по-добре сега да си тегля чертата, щото така и така ще се мре нали, ама за кво да чакам рака.

draid, аутопсии съм виждала, и ? Купувала съм си филтри, които се слагат на цигарата, за да е по-лека и после се вижда цялата чернилка, която е трябвала да е в дробовете ми, и ? Тук на всяка кутия цигари има сложена картинка с, повярвай ми, ОТВРАТИТЕЛНИ СНИМКИ на пушачи без цензура (ченета, изпадали зъби, отворени гръкляни, труп, бебе в утроба, дробове и т.н) И ? Да, отвратително е, да тръпки ме побиват като гледам, ама тва не ме е спряло да пуша. :)

Чакай, че малко късно виждам коментара. Това, аз конкретно го казах, заради човека който разправяше, че вредата от цигарите е някаква конспирация. Нямам ни най-малко желание да се опитвам да те убеждавам да отказваш цигарите, нито те познавам, нито ме интересува кога ще умреш или от какво, колкото и грубо да звучи. Същото разбира се важи и в за теб, спрямо мен. Цигарите са зависимост и като такава доказват слабостта на човек да се справи с нея. Да 98% от пушачите ще кажат, че не са решили и не са ги отказали. Половината от тях не са пробвали никога да ги откажат, а другите не искат да признаят пред себе си, че не могат. Разбира се има и малък процент хора със стабилна психика които са способни да ги откажат, и под отказване нямам предвид : " Аз ги отказвам, ама ся ще си запаля 1, че от 2 дни не съм пушил/а"
Преди и аз мислех, като теб. Не ме ебеше, какво ям, пия или с какво се тровя. С времето обаче човек осъзнава, че тези неща вредят и то не на хартия, ами на него директно. Понякога човек се пристрастява към вредният начин на живот и си изгражда илюзията, че всичко му е супер. Млада си още, недей се хвали колко са ти хубави изследванията. Вредният начин на живот се отразява в дългосрочен план, на младини никога не ни пука, но след това идва по страшното, а миналите години не могат да се върнат. Това беше от мен, хайде със здраве.

FlippanT
06-09-2012, 18:14
Наистина има начини да се справиш с миризмата на цигари, а ако вуниш на пепелник от 5м, говори зле за личната ти хигиена.
Грозно, красиво, това е положението. Всеки си има право на избор.
А, от кога всички станахте толко здравословни? Било вредно и не знам си к'во... Нали ни забраниха да пушим в заведенията, какъв ви е проблема? Като живеете 3-4 години повече от някой пушач (което не е гарантирано), голяма работа ще свършите.

Ако сега някой се наеме да ми обясни, от къде идва цялата тази злоба от непушачи към пушачи, ще си легна наистина спокоен довечера.

NeeeW
06-10-2012, 12:48
баница

$h@d0w

TaylorGang
06-14-2012, 22:44
Не ми пречи ако се спазва поне някаква хигиена ,а не да пуши като комин и на другия ден примерно пак със същите дрехи .. една съученичка беше така и не миришеш хич на розички и все пак това си е нейн избор .. нямам нищо против жените пушачки все пак цигарите не правят човека.

ge6aaaa3
06-15-2012, 08:24
Ако сега някой се наеме да ми обясни, от къде идва цялата тази злоба от непушачи към пушачи, ще си легна наистина спокоен довечера.
Злобата е от бившите пушачи. Непушачите просто не искаме да ни тровите и да се държите като, видиш ли, над закона. Дразня се, когато видя компаниика от 5-6 човека, седнали до детска площадка, на които грам не им дреме, че покрай тях има невръстни деца. Дразня се и като видя как демонстративно се хвърля фаса на земята точно до кошчето. За това колко е вредно за самия пушач, не говоря. Той си е решил да се трови, нека се трови, но някъде, където няма да трови околните.

wakethedead
06-15-2012, 12:27
адски секси е ,обожавам мацки,които пушат
може би защото и аз съм пушач :)
и между другото много обичам мириса на тютюн ,не знам защо всички толкова го ненавиждат

Man4estur
06-25-2012, 05:47
И от двете страни е ужасно! Така че една от малкото правилни стъпки на нашите управляващи през последните години беше именно тази, да се забрани пушенето на обществените места!
Невеж/а прост/а и тъп/а, нали ако ни няма нас ще си с пръст в уста...и между другото, този закон ще го махнат и не защото хората пискат, а защото харча по малко за цигари! По темата: изглежда много яко и грациозно в повечето случай, но не отричам, че мирише :)

MagicSmiles23
06-25-2012, 05:51
Не ми пречи ^^

chukipuki
06-25-2012, 06:38
Намирам за ужасна гледка жена да пуши. Приятелката ми пуши.. свиква се. Сега, да не коментираме, че и аз почнах де..

The_DoomeD
06-25-2012, 08:43
Сеедно лижеш пепелник :Д

YoRlz
07-02-2012, 22:07
Ако пушиш хубави цигари няма да миришеш,а и мисля че е възбуждащо :)

RaI4etO
07-03-2012, 04:40
Пушенето е въпрос на личен избор - аз нямам нищо против пушачите,но НЕ пуша!
И не мисля,че като не пушиш, живееш здравословно.Здравословни т живот е съчетание на много компоненти - правилно хранене, добър и качествен сън, оптимален двигателен режим и т.н. Моят дядо е пушил 50 години, а белия му дроб беше чист като на дете и той пневмония и бронхит не е карал почти никога(само веднъж), така че си е и до организъм.
Пак казвам- не съм против пушачите, но не съм и ЗА да се пуши.Просто гледам други неща в хората - не дали пушат.

anonymous708973
07-03-2012, 06:47
Ако пушиш хубави цигари няма да миришеш,

Я пак? Щото Боро-то са едни от най-хубавите цигари на пазара, а бая си миришат.

IseeDEADbodies
07-03-2012, 07:04
Има къде по-"хубави" от Марлборо...

anonymous708973
07-03-2012, 07:27
Едни от хубавите са. Това едва ли подлежи на коментар и оспорване.

fenasf
07-03-2012, 08:09
Секси са

Ivaaaaa
07-03-2012, 09:56
Амии аз си пуша и не намирам това за нещо лошо. Четох някъде по-нагоре, че ако момчетата пушат - ОК - ама, ако момиче пуши е отвратително. Пълни глупости.

mrazqkindergarten
07-03-2012, 21:55
Амии аз си пуша и не намирам това за нещо лошо. Четох някъде по-нагоре, че ако момчетата пушат - ОК - ама, ако момиче пуши е отвратително. Пълни глупости.

Определено жена с цигара е къде къде по-грозна гледка от мъж с цигара.

Chacho
07-03-2012, 21:57
Определено жена с цигара е къде къде по-грозна гледка от мъж с цигара.

Зависи от жената.

Като се замисла, още повече зависи кво точно пуши >;]

anonymous708973
07-04-2012, 06:57
Що?
Ако е с дълги нокти и пуши тънки, е готина гледка, но мозъкът ми веднага го идентифицира като позьорщина. Особено маниера на пушене.

Jessie
07-04-2012, 08:03
Нищо не определят цигарите. Ако наистина се обичат - това не би ги спряло да са заедно.
А и наистина темата е в грешния раздел.

bReAk3R
07-04-2012, 08:10
Аз лично мразя цигарии... и за двата е тъпо

ard0
07-06-2012, 08:42
Предпочитам да не пушат.. Но това не ми е критерий.

ard0
07-06-2012, 08:45
Я пак? Щото Боро-то са едни от най-хубавите цигари на пазара, а бая си миришат.
Хах вие пък! Всички цигари миришат..Ако ве е толкова неприятно взимате един цитрус след това и готово

mihooooo_9
07-11-2012, 20:25
Вреден навик, гаден! Всеки си прави избор това не е критерии дали момичето струва или не! Всеки има някакъв порок все пак.

HatersGonnaHate
07-11-2012, 20:28
Яки са. :D

nqmaznacheniee
07-11-2012, 22:22
Я кажи някакви такива "хубави" ? Щото съм пробвал Боро, Дънхил, Давидов, Парламент и какви ли още не, които се водят по-добри, но миризмата си я има. По-малко, но я има.

lamer4e7o
07-11-2012, 22:27
Не съм пушач, но не ми пречат жените, които пушат.

Иначе съм се целувал с момиче, което мирише на цигари и дъхът и е такъв и дори ме кефи. :D

ShtrudeL
07-12-2012, 00:08
с най-добри намерения:

[7/9/2012 12:09:30 AM] Fetus Orgy: kupi si knijka za ocvetqwane ^^
[7/9/2012 12:09:37 AM] Fetus Orgy: ae, az shte pafkam
[7/9/2012 12:09:40 AM] Fetus Orgy: sled malko idwam
[7/9/2012 12:09:43 AM] - Mish: к -.-
[7/9/2012 12:09:49 AM] - Mish: гаден пушач
[7/9/2012 12:30:08 AM] Fetus Orgy: ^^
[7/9/2012 12:31:03 AM] Fetus Orgy: mm..
[7/9/2012 12:31:05 AM] Fetus Orgy: mersi?
[7/9/2012 12:31:11 AM] - Mish: моля ^_^
[7/9/2012 12:31:23 AM] - Mish: грижа ме е за вас
[7/9/2012 12:31:27 AM] - Mish: не го заслужавате
[7/9/2012 12:31:29 AM] - Mish: ама никак


И наистина ми е гадно някой, който ми е на сърчице, да пуши.
Това ни скъсява времето заедно. ; (
Това за тях е като снеговалеж на предното стъкло, прах по рафтовете, изпотено огледало, или къпещо се в пепел врабче.
И макар, че е аааааадски секси/привлекателно да гледаш как някое момченце пуши, ми е тъжно.

Кенпачи
07-12-2012, 13:24
Ми не ми е много приятно :] Аз съм непушач ,но все на пушачки попадам . Съобразявам се , какво да ги правя :Д

Revenger
07-13-2012, 09:59
За мен също е много кофти , някоя красива жена минава покрай мен и вони на коминочистач. Ужас.

nqmaznacheniee
07-13-2012, 11:11
то и те като ти видят краката все едно виждат горила

Chacho
07-13-2012, 16:06
Мъжът треа да пуши, а жената да има космати крака. Точка.

Ivaaaaa
07-13-2012, 16:20
Мъжът треа да пуши, а жената да има космати крака. Точка.

ха ха желязна логика

Zaharinka
07-13-2012, 16:40
Аз пуша,гаджето не.Няма против,не ми мрънка,само мрънка,че пуша много :D

ShtrudeL
07-13-2012, 17:09
само мрънка,че пуша много :D

Аз се старая да не го правя с никой единствено, защото това е личен избор и не искам да съм досадна проповедница, но наистина ме е грижа, макар че някои не го заслужавате, щом сами не уважавате собствените си тела.

Zaharinka
07-13-2012, 17:40
Аз се старая да не го правя с никой единствено, защото това е личен избор и не искам да съм досадна проповедница, но наистина ме е грижа, макар че някои не го заслужавате, щом сами не уважавате собствените си тела.
Грижа се за тялото си и съм ги спирала за дълги периоди от време,но покрай някои случки пак съм се връщала към лошия навик...Вярно е,че се трови тялото,ноо има неща,които в пъти повече го убиват :)

ShtrudeL
07-13-2012, 17:53
ноо има неща,които в пъти повече го убиват :)

Това е адски глупаво оправдание и никога не съм го уважавала.

notlike
07-13-2012, 19:44
Абсурд. Гадна работа. Остави гадния дъх - фасовете сбръчкват жената и на 30 мяза като на 50. Разбира се, има и изключения, но не са толкова чести...

sweetycherry33
07-13-2012, 19:47
И мен не ме кефи миризмата от момиче. Мъжете принципно си смърдят, при тях не прави впечатление, ама при жени ..
Примерно, майка ми като мирише на цигари съм рейдж.
А като съм пушила - винаги усещам гаден дъх след това, и сутрин - някакво умряло ми е устата.
Ама всеки си е свободен да си мирише както иска.

Всеки е свободен да си мирише както иска :ДДДД

Chacho
07-14-2012, 09:19
Това е адски глупаво оправдание и никога не съм го уважавала.

Повтаряш ли си го докато пазаруваш боклуци от магазина?

ShtrudeL
07-14-2012, 09:33
Повтаряш ли си го докато пазаруваш боклуци от магазина?

С боклуците от магазина се храня, за да живея. Т.е. имам необходимост от тях и не мога да не ям.
Цигарите са нещо, което избираш дали да добавиш към начина си на живот. Не са ти необходими, за да живееш.
Ако говориш за други боклуци (които не пазарувам) кажи.

Chacho
07-14-2012, 09:46
С боклуците от магазина се храня, за да живея. Т.е. имам необходимост от тях и не мога да не ям.
Цигарите са нещо, което избираш дали да добавиш към начина си на живот. Не са ти необходими, за да живееш.
Ако говориш за други боклуци (които не пазарувам) кажи.

И все пак правим избор какво да ядем. Хората, които ядат глупости, които могат да избегнат, са повече от пушачите. Отново е въпрос на избор. Нито невежеството, нито примирението би трябвало да са оправдание в случая.

Некупешки нездравословен навик е спортната неактивност. Доста пъти ми се е случвало да бягам с непушачи и рано, рано да загиват за въздух.

Всички правим вредни за тялото ни избори. Храни, лекарства, облъчване от компютъра, алкохол, силна музика, т.н. Разменяме здраве за удоволствие.

ShtrudeL
07-14-2012, 10:10
Хубаво де... защо да не намалим вредните неща?! И то да махнем нещо, което наистина, ама наистина не ни е необходимо като цигарите.

Chacho
07-14-2012, 10:56
Щото доставя удоволствие. Много е уклончива тая дума "необходимо". Не ни е необходимо да правим секс и с контрацептиви, нали? Всеки сам решава колко е готов да заплати за кефа.

SisiStrange
07-14-2012, 16:43
Който, както го устройва. Имам приятелка, пушеща от 4 години редовно по пакет +/- 2,3 цигари на ден. Никой не може да я надбяга, боклуци не яде, диша като човек, живял в Тибет досега. На мен пък не ми се отразяват добре. Много кашлям та спрях бързо бързо с пушенето. Уважавам личната преценка на хората за това кое как им влияе.
Хората, нагъващи дюнери през ден и после мрънкащи, че са дебели, седнали пред компа, ми изглеждат далеч по за съжаляване, отколкото пушачите. И пак е до самите хора, разбира се.

embraceme
07-15-2012, 11:42
Никога не съм пушил,няма и да пуша . А иначе нямам против момичето ми да пуши,но много ме дразни димът и хич не го понасям пък и ръцете ти се умирисват на цигари.Абе общо взето не ме кефи ама всеки сам си решава.Като се замисли човек толкова усилия да се създаде нов живот и накрая сам да вземеш да се тровиш си е направо подигравка с природата . А пък и само излишни пари се дават,които за нашите стандарти и животът,който живеем, не са малко.
И майка ми и баща ми пушат и направо не мога да стоя в една стая с тях докато пием кафето :Д Опитват се да ме направят пасивен пушач ! bastards!

Anonyss
07-15-2012, 12:32
Абе да попитам, каква е връзката секс - цигари, че не ми стана ясно, защо темата е тук ?

lamer4e7o
07-15-2012, 12:33
Връзката е, че след секс някои жени палят цигара.

Anonyss
07-15-2012, 12:34
Прочети още веднъж темата, не бъди остроумен/а.

lamer4e7o
07-15-2012, 12:35
Казвам ти какво мисля. Далеч не се правя на остроумен.

Anonyss
07-15-2012, 12:36
Под 'каква е връзката' имам в предвид, не какво мислите вие, а защо темата е постната тук и тази връзка я няма в самия въпрос.. ?

lamer4e7o
07-15-2012, 12:37
Ами щом са преценили, че има някаква връзка, значи темата е за тук и модераторите затова не я бутат. Разбирам те какво искаш да кажеш.

black_lady11
07-24-2012, 12:03
Моя приятел също е пушач, а аз не пуша. По принцип не ми е приятно и когато сме заедно си сдържа да не пуши пред мен, гадно е все едно се целуваш с пепелник!

EarthHeaven
07-25-2012, 18:01
Не съм момче, все още пуша, но винаги ме е било срам да пуша пред гаджетата ми и, като цяло, пред мъже...

Против мита съм , че пушенето е секси - човек или е сексапилен или не е (и това няма общо с цигарите)....аз даже съм се опитвала да отблъсна някого с лошия си навик(за съжаление без успех)) и знам, че на повечето мъже не им пука дали жената пуши или не...

Мъж с цигара, според мен, е по-смешно от жена с цигара...ама това вече е друга тема...

blqqqh
08-15-2012, 21:45
пушенето като цяло е тъпа работа... на кратко- даваш си парите за да си съсипваш здравето. Ако човек пуши по една кутия всеки божи ден ... това прави по 365х5= 1825 лева на година само за цигари... едва ли някой от тях се е замислял колко много други по-полезни неща може да си купи с тези пари..

gt-r
08-16-2012, 10:00
Честно казано на този етап не ми пука особено.Но мисля ,че след време това може би ще е проблем.

Me4encety
08-16-2012, 11:26
Е с кво мъжете станахте по-специални,че да може да миришете на цигари,а ние не ? :? Никога не ми е пречила миризмата,дори когато не пушех.

sokol02
08-16-2012, 12:31
Малко е егоистично аз пуша и да ми е неприятно тя да го прави ;д... да но преди целувки работи дъвча дъвка и не е пречело :) кво му е грозното всеки си има гадни навици и някаква причина да пуши дали е от келешлък или има дълбока душевна причина... и ви е лесно да кажете спрете цигарите кво ше ви стане... еми спри да влизаш във фейсбук един ден ще се расееш втори ден ще те мъчи нещо отвътре и на третия ще запалишш аа демек ще се логнеш така че не говорете без да знаете

WesSneijder
08-16-2012, 15:01
На мен не ми харесва самата идея за пушенето. Аз не пуша, имам спортни навици, никога не съм пробвал. Относно момичетата, с които съм и пушат-не ми харесва като цяло, но ако наистина ми пука за нея и я уважавам ще се опитам да го преживея. Надали ще ми е особено приятно в началото, но поне ще се опитам да свикна. Разбира се, мога да пробвам да я откажа и да направя квото ми е по силите, но в крайна сметка решението си е нейно.
Според мен трябва да има някакъв компромисен вариант, примерно нека си пуши, но не да ми дими в лицето или поне да не е непрекъснато, знам ли... :)

4o4ina
08-16-2012, 18:22
Първо, защо темата е в този раздел?
Второ- да си пушач не значи да миришеш на цигарена фабрика от пет метра. Има дъвки, мокри кърпички и парфюми, моля ви се.

!

TaylorGang
08-17-2012, 21:25
Нямам нищо против ..

Nappqko
08-17-2012, 21:55
Не съм против...за мене няма никакво значение.

JoLLiE92
09-18-2012, 11:47
Аз мразя да ходя с пушачи и да ми мирише на цигари :) Но е въпрос на личен избор, за някои хора (главно пушачите) няма проблем.
Пък с дъвките не мирише на дим, но вкусът на езика пак е на цигари ;д и не е приятно :)

pisancety
09-23-2012, 11:01
Аз пуша, но съм ги намалила на 3-4 на ден. Приятелят ми пуши може би малко повече от мен и на мен не ми пречи и никой не се е оплаквал, пък и почти всичките ми фр. пушат, а другите нямат проблем.

NomNomNom
09-23-2012, 11:51
Пуша, когато ми се пуши, т.е. - примерно две седмици пуша, после два месеца на пуша. Общо взето пушенето е, когато съм в някаква експериментална фаза, където имам свободно време и излизам насам-натам. И тъй като е само по повод, самият акт на пушене ми харесва в тези моменти.
Иначе, дразня се на много пристрастените хора, защото се дразня като цяло на всякакви зависимости, нищо повече.

FlyingUnderpants
09-23-2012, 12:02
мразя и момичета и момчета пушачи и нямам такива приятели които да пушат

NambyPamby
09-23-2012, 12:04
Аз пък повече се дразня на онези, които са вечно във фаза "отказвам цигарите", а всъщност дори не ги намаляват и те гледат с очи като палачинки, като им кажеш, че нямаш намерение да спираш цигарите в обозримото бъдеще. Дразня и се на такива, които се правят на заинтересовани от здравето ми и ми мелят на главата колко много пуша, как си вредя и че трябвало да намаля цигарите, ще кажеш, че в техния джоб и в тяхното здраве бъркам.
Иначе ме бОли калинката на кого не му понасят вредните ми навици. Нерядко мъжете-непушачи са по-досадни и от свекърва, което не значи, че и от заклетите пушачи мъже няма чалнати, които са на мнение, че мъжът може да си пие ракията и да си дими с цигарата, но жената трябва да не пие, да не пуши, да е девствена до сватбата и да й е мечтата в живота да бърка манджи пред печката.

JoLLiE92
09-23-2012, 12:21
^Само не разбирам защо съдиш за характера по това дали пуши или не. :) А и пушенето много отдавна не е "секси". Като не пуша, това не значи, че съм смотла , която е само до печката и си мълчи : )))))
Мен лично не ме касае кой пуши и не им меля на главите че е вредно, стига да не си издишват изпаренията отгоре ми. Както смятам е нормално.
Не съм забелязала връзка между пушенето и степента на досадност у един мъж ;д

NambyPamby
09-23-2012, 12:27
Не съдя. Казах, че има досадни мъже и от двата лагера, но има интересна зависимост, че от този на непушачите са по-склонни да четат лекции.
Не ми дреме, че пушенето не било "секси" или "на мода". Не пуша, за да доставям естетическа наслада на някого, нито защото Космо казало еди-какво-си в новата си статия.

Като не пуша, това не значи, че съм смотла , която е само до печката и си мълчи : )))))
То не е само четене, трябва и разбиране на текста, който четеш. :] Намекнах, че има двоен стандарт. И ми е адски странно, когато заклет пушач от мъжки пол тръгне да ме гледа накриво, щото съм запалила в негово присъствие и почва да ми чете лекция колко вредно било пушенето за жените и как не ме било срам да дърпам от цигарата, което е абсолютно нелогично и направо абсурдно.

JoLLiE92
09-23-2012, 12:37
Не ми дреме, че пушенето не било "секси" или "на мода". Не пуша, за да доставям естетическа наслада на някого, нито защото Космо казало еди-какво-си в новата си статия.

не съм го казала за теб, не те познавам, но твърде много хора го правят точно с цел показност :)
изключително малоумно е той да ти мрънка за навик, който сам притежава. Не знам какъв човек трябва да е за да го прави. Не само за пушене или непушене, за всичко е супер ТЪПО да казваш не прави това, докато ти го правиш ..
Аз единствената връзка, която съм забелязала между пушачи и характер, е че обикновено (пак не го казвам за теб лично) обикновено пушачите са не толкова образовани колкото пушачите, защото някак си това не им е толкова важно колкото да си живеят живота. Но това не значи, че няма интелигентни пушачи, както и малоумни въздържатели. : )

denis92bg
09-23-2012, 22:23
Определено жена с цигара е къде къде по-грозна гледка от мъж с цигара.

Точно така! Правилно! :)

MilanBG
09-24-2012, 23:03
Мен лично не ми пречи тъй като всички около мен са пушачи...

Azoria
09-25-2012, 09:27
Тука го изкарахте,че пушачите не са хора направо :shock: Аз пуша, приятелят ми не пуши и не му е голям проблем. Преди ходех с пушач и си ни беше супер , дори ги бях спряла за малко, а той си пушеше и това не ми е пречело изобщо. :)

GiveMeLove
09-25-2012, 11:53
Аз пуша много, много рядко.. :) Но пък може да си намирисвам на 1-2 питиета чат-пат.. Така, че ще сме квит! :D