PDA

View Full Version : към мацкитее специално..



rosicakirilova
05-26-2012, 21:11
Добърр вечер,драги ми съфорумки..
Искам да ви попитам някоя от вас знае ли лесна диета,която да има ефект за кратък период от време-ще Ви бъда много благодарна,защото нещо оплесках положението и качих 8-9 кг. за 2-3 месеца..пък след 2 седмици имам рожден ден и искам да смъкна малко..пробвах 5 дневна диета,обачее се изкуших и всичко отиде подяволите :Д :)

NomNomNom
05-26-2012, 21:16
Като искам да отслабвам - ям само сутрин. Без хляб и мазни неща.
И бъхтя някакви упражнения.
Никакви диети не помагат, трябва сам да си прецениш какво ти помага и какво ти вреди.

rosicakirilova
05-26-2012, 21:17
Попринцип да..преди 2 години свалих 11 кг. за около 3 месеца,но тогава се хранех основно със супи..и след 2 години също за 2-3 месеца си ги върнах

FuckingFreak
05-27-2012, 08:46
Ми като не си си създала навици и култура за хранене и за 1 месец ще ги връщаш после, даже двойно.

obichka
05-27-2012, 12:43
Пий много вода, за да не усещаш такъв глад ии преди да ядеш се запитай дали наистина си гладна или просто се чудиш какво да изядеш .. съмнява ме за 2 седмици да свалиш много, но трябва да има и физически натоварвания .. също така, ако ще ядеш сладко го яж само сутрин, защото през деня ще изгориш калориите :) пожелавам ти късмет с отслабването :)

arsenalllbaby
05-27-2012, 12:53
На колко години си ? Диетата Японско чудо мисля, че е ефективна, а и е точно за 2 седмици.. 1 моя леля и дъщеря й (братовчедка ми ;д) я правиха заедно и постигнаха мн добри резултати.. Но на каквато и диета да си, след това също трябва да внимаваш какво хапваш ии трябва да се движиш, за да не качиш пак.

lqlq89
05-27-2012, 13:10
^ Една приятелка също е на тази диета и за 5 дена свали около 2-3кг. Спазва я стриктно.

My name is Rihanna
05-27-2012, 14:06
Ами аз диети не мога да спазвам, направих си такъв режим ;
1. Всеки ден закуската е плод, 1 банан примерно..
2. всеки обяд е различен , примерно ориз, картофи (печени), месо но да е пилешко, може и вареди яйца.
3. вечерята всяка вечер салата :)
Наистина помага аз съм я правила ;д Мм аз ходя да бягам, една седмица всяка сутрин бягай, другата седмица всеки ден упражнения (fitnesinstruktor.com) Не смесвай бягане и упражнения.. Ако много ти ссе хапва нещо межди хранинията си хапни Активия или Фантазия .. Не пий газирано, сокове и вода пий колкото си искаш .. Пожелавам ти много успех, дано съм ти била от полза :)

FuckingFreak
05-27-2012, 15:42
^Да те питам, гледам много ги разбираш, що да не смесва бягане с упражнения?

Elinaaa
05-27-2012, 16:01
Ограничи се с храната
Яж плодове и зеленчуци
Също така спортувай

My name is Rihanna
05-27-2012, 16:44
^Да те питам, гледам много ги разбираш, що да не смесва бягане с упражнения?

Разбирам ? хах.. не трябва да се смесват, така съм чела ;)

FuckingFreak
05-27-2012, 17:01
Не усети ли иронията?! Я ми прати къде си ги чела тия глупости. ;)

My name is Rihanna
05-27-2012, 18:41
Не разбра ли сърказма :) Ами не знам каде е този саит, не мога да ти го дам .. Няма как да съм чела нещо в някой форум преди седмици и сега да дам сайт.. Съжелявам :)

xveniit0x
05-30-2012, 15:56
Добърр вечер,драги ми съфорумки..
Искам да ви попитам някоя от вас знае ли лесна диета,която да има ефект за кратък период от време-ще Ви бъда много благодарна,защото нещо оплесках положението и качих 8-9 кг. за 2-3 месеца..пък след 2 седмици имам рожден ден и искам да смъкна малко..пробвах 5 дневна диета,обачее се изкуших и всичко отиде подяволите :Д :)

Скоро четох за една диета, казва се Японско чудо. http://www.jenite.net/2007/06/blog-post_3021.html Навсякъде пише, че резултатите са видими, но трябва да се внимава, защото после се качва още. Предполагам, че ако я комбинираш със спорт, фитнес, тичане или някакви упражнения ще влезеш във форма :)

DownloadVirus
05-30-2012, 16:39
Няма шанс.

ALetterFromTheSky
05-30-2012, 20:19
Рихана, моля те не давай повече съвети, че направо се оака- банан за диета!? Enough said

пт-пробвай с точковата аз я бех спазвала преди и свалих много лесно, бързо и трайно . инфо в нета

Goddess
05-30-2012, 23:15
Рихана, моля те не давай повече съвети, че направо се оака- банан за диета!? Enough said

пт-пробвай с точковата аз я бех спазвала преди и свалих много лесно, бързо и трайно . инфо в нета

Бананът наистина се води един от най-калоричните плодове, но е хранителен и не на всяка цена е казано, че трябва да се изключва в диетите, напротив. Ако се съставя някакъв хранителен режим или ще се ограничава, банан за закуска със сигурност е по-добре от пържени филийки или вафли. (примерно) :)

ALetterFromTheSky
05-31-2012, 03:37
:) и все пак, нали закуската трябва да е по-богата, а един банан/плод не мисля че стига.