PDA

View Full Version : съвет за подарък



slushammuzika
05-26-2012, 22:19
Здравейте! Аз съм момиче на 15 съм и имам приятел. Заедно сме вече 9 месеца и от 6-тия месец насам все си подаряваме по нещо за всеки месец. Но обстоятелствата сега не са многоо подходящи. Криза е. Нямам никакви средства, за да му купя нещо. Все пак съм на 15 и уча. Родителите ми закъсаха здравата, но пък не искам да го разочаровам. Той със сигурност очаква нещо. Искам да го зарадвам, но нищо не ми хрумва. Всичко е свързано със пари в днешно време (за съжаление). Дайте някоя друга идея да го изненадам някак без да са нужни много средства ( от 5-6лв не е проблем). Не искам да затормозявам родителите ми, защото знам, че не им е лесно. Имам 1 ден, за да го измисля, а нищо не ми хрумва. Чаках, мислих и накрая реших да пиша тук! :) Благодаря предварително :)

prosto_chovek
05-26-2012, 22:27
3 бири (гоелми и евтини), кашон зрънчо Зайо Байо, ключодържател от онези, които се разделят на две еднакви половинки или с целуващи се човечета, парче сьомга (ако обича риба), тениска от пазара, кубче на Рубик, плюшено драконче, шише водка Спирт, ореколон тройной + самобръсначка за многократна употреба, паве, чук, парче плат (?), метла и точилка. Само едно е сериозно, за другите ме хвана лиготията :)
П.С, ако бях аз щях да се зарадвам най - вече на първото, второто, четвъртото, осмото, деветото и десетото, ама аз съм си изчанчен по природа :)

valdesbg
05-26-2012, 22:29
Ако кажеш и какво си му подарявала досега.. може би ще ни бъде от полза, макар и да мразя теми с подобен въпрос.

slushammuzika
05-26-2012, 22:38
Ако кажеш и какво си му подарявала досега.. може би ще ни бъде от полза, макар и да мразя теми с подобен въпрос.

еми за 6-тия месец му извадих снимка с нас двамата в рамка
7-ми месец една голяма плющена катерица
8-ми месец се разходихме по дунава с лодка
9-ти месец такъв ключодържател дето се разделя на две и едно плюшено сърчице :)

prosto_chovek
05-26-2012, 22:44
значи според девети месец моето сериозно отпада. Седми ми беше леко интересен, както и да е :) Ако харесва футбол - за 5 - 6 лева му вземи ключодържател на любимия отбор, ако харесва по - брутални спортове - ключодържател - боксова ръкавица, ако е еколог му направи хербариум (тук не се ебавам, познавам такива случаи, наистина се радват, а и аз лично съм подарявал херабариум), това е безплатно. Ако обича купона - вземи му шалче с пендари или нещо от сорта. Но това го вдига на 8 лева, поне в Люлин, ако си от софия. А ако те обича, просто направи следното (аз съм го правил, има ефект) - вземи едно елементарно тефтерче, малък размер. В него напиши "обичам те" на 100 езика - има го в гугъл, остава само да го препишеш, а на последната страница напиши (или препиши) някое любовно стихотворение, а на първата си обясни чувствата. Както казах, работи :)

valdesbg
05-26-2012, 22:44
Ъм.. съвет - забрави плюшките.

Инак - ако пуши - запалка. Намират се евтини и хубави. Подари му чаша с някакъв надпис (не знам колко излизат в момента, едно време бяха под 10 лева). Изтегли от албум/дискографията на любимата му група и я запиши на диск. Нарисувай му нещо.

prosto_chovek
05-26-2012, 22:51
запалки - клипер - по лев и двайсет - до 2 лева са. Чашите с надпис вече са по 10 - 12 - 15 лева. Това с албума е готино, но предвид това, че вече има всичко в интернет, малко пезполезно, безделушка. Последното е хубава идея и не струва нищо, освен част от безценното ти време :)

slushammuzika
05-26-2012, 22:57
eй това с диска е добра идея, но да запиша някои любовни песни :) БлАгодаря ви много

prosto_chovek
05-26-2012, 23:00
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Е! само не подарявай на момче/мъж диск с любовни песни !!! Особено не Барбара Стрейзанд или Шер или нещо подобно. И не подарявай диск с чалга - проява на лош вкус е :)

Blab
05-27-2012, 06:59
http://www.technomarket.bg/products/09022500/fujifilm-quicksnap-flash
с идеята да осъществите и запечатате еди-колко-си (фотографите да кажат) нови/първи неща в следващите месец/година/етц.

anonymous708973
05-27-2012, 16:47
Инак - ако пуши - запалка. Намират се евтини и хубави.

Абсолютно няма смисъл да му подарява запалка, ако не е Зипо, а те са от 35 лв нагоре.
Мразя подаръци, които изглеждат евтино (може и да са, но трябва ли аз да го виждам?) и за отбиване на номера.

Откъде сте? Щом нямаш пари, заложи на преживяване. Това с разходката по Дунав е било супердобра идея, пробвай с пикник, например :) Взимаш малко хляб от вас, нещо за мазане, някви колбаси и зеленчуци, евентуално правиш някакви кюфтенца, млечна салата и прочее, грабваш го и го замъкваш на някоя полянка. Дори в големите градове има такива местенца.