PDA

View Full Version : Към момчетата!!



ani_17
05-27-2012, 08:55
Винаги съм се чудила какви момичета харесват момчетата . Аз лично си мисля че харесват високи и слаби момичета с мерки на манекенки , а аз съм нисичка и не съм мн слаба имам проблем в областта на бедрата , но все пак не съм момче и няма как да знам какви момичета харесват момчетата.

Torn
05-27-2012, 08:59
Не се ли научихте, че за всеки е индивидуално. Пък да неговорим, че и външния вид не е от чак толкова голямо значение :)

Nakadah
05-27-2012, 09:02
За тебе търсачка така случайно няма ли? Всеки 2-3 дена се намира някой като тебе да пусне същата тема...

previos
05-27-2012, 16:04
Ами относително е и е различно при всеки , но попринцип гледаме момичето да е с хубав характер , да не е надувка и най - вече да има големи ци*и и хубав задник ! :) :Д

bReAk3R
05-27-2012, 18:39
ХАХАХАХАХАХА, твоя вкус като на всяко друго момиче в света ли е????????? WOW, не се научиха бе....
Външния вид не е най-важното нещо, а като цяло си го каза previos :D

bloodyF
05-27-2012, 21:30
Не се ли научихте, че за всеки е индивидуално. Пък да неговорим, че и външния вид не е от чак толкова голямо значение :)

не и говорим са отделни думи, надявам се да е просто грешка на клавиатурата
и съм съгласна!
както не всички хора обичат еднакви неща да ядат, пият и т.н., така и не всички мъже харесват еднакви момичета
за всеки влак, обаче, си има пътници

IseeDEADbodies
05-27-2012, 21:57
Аз харесвам грозни и задръстени. Ще станеш ли такава за да се харесаш на такива като мен ?

bloodyF
05-28-2012, 10:54
Аз харесвам грозни и задръстени. Ще станеш ли такава за да се харесаш на такива като мен ?

:lol:
ш' се харесате, много си шекши :-)