PDA

View Full Version : Важно !



Torn
05-27-2012, 09:10
Днес съм в добро настроение и ще седна да обясня някой неща, след като всеки ден чета едни и същи теми.

1 Относно харесването.
Всяко момче харесва различни неща в момичетата и повечето не сме толкова повърхностни за да гледаме само гърдите и задника и т.н. Така че момичета : не прекалявайте с комплекси относно външния вид !
А до момчетата : няма да си намерите гадже с висене пред компютъра. Излезте навън, забавлявайте се и късмета ви ще се обърне :)

2. Срам ме е ...
От какво пък толкова ви е срам. Дори и да ви отрежат ще е много по-добре отколкото да седите по цял ден и да се чудите харесва ли ме или не ме харесва и за всеки мил жест да вдигате шум до бога. Излизте някъде поговорете си за това ако и 2мата се харесвате супер :) ако не - е едва ли е края на света ..

И спрете да се оплаквате, с оплакване до никъде не се стига. Ударете по една широка :) и се радвайте на това, което имате, защото винаги има някой, който е по-зле от вас, но винаги е с :) на лицето.

ani_17
05-27-2012, 09:32
Да може би не сте толкова повърхностни всички момчета , но аз лично съм ставала свидетел на това как момчета които твърдят , че не харесват надути , нацапотени момиченца и в същото време им увисват ченетата когато мине някоя псевдо манекенка със екстейшани , вечерен грим и обем в стил телевизор или климатик .

CherryMe123
05-27-2012, 10:45
Днес съм в добро настроение и ще седна да обясня някой неща, след като всеки ден чета едни и същи теми.

1 Относно харесването.
Всяко момче харесва различни неща в момичетата и повечето не сме толкова повърхностни за да гледаме само гърдите и задника и т.н. Така че момичета : не прекалявайте с комплекси относно външния вид !
А до момчетата : няма да си намерите гадже с висене пред компютъра. Излезте навън, забавлявайте се и късмета ви ще се обърне :)

2. Срам ме е ...
От какво пък толкова ви е срам. Дори и да ви отрежат ще е много по-добре отколкото да седите по цял ден и да се чудите харесва ли ме или не ме харесва и за всеки мил жест да вдигате шум до бога. Излизте някъде поговорете си за това ако и 2мата се харесвате супер :) ако не - е едва ли е края на света ..

И спрете да се оплаквате, с оплакване до никъде не се стига. Ударете по една широка :) и се радвайте на това, което имате, защото винаги има някой, който е по-зле от вас, но винаги е с :) на лицето.

Само ще кажа , че съм напълно съгласна с теб :P

Freddie
05-27-2012, 10:55
Днес съм в добро настроение и ще седна да обясня някой неща, след като всеки ден чета едни и същи теми.

1 Относно харесването.
Всяко момче харесва различни неща в момичетата и повечето не сме толкова повърхностни за да гледаме само гърдите и задника и т.н. Така че момичета : не прекалявайте с комплекси относно външния вид !
А до момчетата : няма да си намерите гадже с висене пред компютъра. Излезте навън, забавлявайте се и късмета ви ще се обърне :)

2. Срам ме е ...
От какво пък толкова ви е срам. Дори и да ви отрежат ще е много по-добре отколкото да седите по цял ден и да се чудите харесва ли ме или не ме харесва и за всеки мил жест да вдигате шум до бога. Излизте някъде поговорете си за това ако и 2мата се харесвате супер :) ако не - е едва ли е края на света ..

И спрете да се оплаквате, с оплакване до никъде не се стига. Ударете по една широка :) и се радвайте на това, което имате, защото винаги има някой, който е по-зле от вас, но винаги е с :) на лицето.

Ти некъв сексуален мега гига хипер интергалактически специалист по-свалки ли си майка ? Нужно ли е да ти се кланяме или само да те наричаме ваше височество... На приказки всички знаят как стават нещата...

Lunin
05-27-2012, 10:58
Чакай чакай малко плейбой я виж това какво ще кажеш за тая тема...? http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/312585-zashto-stana-taka-s-priqtelkata-mi :razz: :lol: :D

bReAk3R
05-27-2012, 11:05
Че ти къф си, че вече да седнел и да обяснил някви неща? Някъф голям разбирач на тая тема? можe, ама не вярвам.
Пича преди мен е прав :D На думи всеки май може. + Тва бас хващам, че гадже сигурно нямаш, така че с тая тема леко си се изложил.. Ае със здраве

CherryMe123
05-27-2012, 11:05
Чакай чакай малко плейбой я виж това какво ще кажеш за тая тема...? http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/312585-zashto-stana-taka-s-priqtelkata-mi :razz: :lol: :D

Ужас!!! Това е ужасно...вече ме е страх повече от всичко да правя секс!!!!!! :D :D :D :D

bReAk3R
05-27-2012, 11:08
Ужас!!! Това е ужасно...вече ме е страх повече от всичко да правя секс!!!!!! :D :D :D :D

Да не ти го вкарат в бъбреците нещо, че после беля става отсякъде :D :D :D

CherryMe123
05-27-2012, 11:29
Да не ти го вкарат в бъбреците нещо, че после беля става отсякъде :D :D :D

Хахах чак до толкова не :D :D :D

SmilezZz
05-28-2012, 19:20
Не казваш нещо ново и различно. Всички ние това го знаем, просто в такъв момент човек не мисли за това , че няма смисъл от срама и подобни. Всички сме минавали по този етап от нашето развитие, така че . ..