PDA

View Full Version : Как да я забравя



Jonnyman
05-27-2012, 09:30
Имах връзка, която продължи повече от 4 години. Обичах я адски много и все още я обичам, не знам защо. Тази година постъпихме в университет, но на различни места, аз Варна, тя Русе. Всичко си вървеше съвсем нормално, срещахме се, тя идваше, аз съм ходил, разбрах, че наистина я обичам много, тъй като винаги ми липсваше все повече и повече. Но приказката свърши. Много скоро ми каза, че е започнала връзка с един свой колега. Аз просто замръзнах. Бяхме на купон с приятели в родния ни град и цяла вечер ми беше някакво кофти. А тя се забавлява, че даже онзи й звъня няколко пъти. След купона бяхме с колата и говорихме на усамотено място. Каза ми, че е била щастлива с другия и че вече не изпитва силни чувства към мен. Не очаквах да чуя тези неща от нея, тъй като винаги сме се обичали безумно много. Говорихме там още и тя назова куп причини за раздялата ни, после се целунахме за последно, тя се възбуди и ме попита дали искам за последно да направим секс. Аз казах, че не това искам от нея, а просто да е с мен. После се прибрахме към 5 часа сутринта. На следващия ден научих още подробности за онзи тип, който й завъртял главата и ми стана още по-гадно. Сега ми е също гадно и не знам какво да правя. Нека хората с опит в такива ситуации да ми дадат съвет, как вече да я забравя, тъй като не мога да си я върна, въпреки че тя може да съжалява след време. Просто не искам да страдам, нищо че звучи невъзможно...

Lunin
05-27-2012, 09:36
Абе брат що отказа за секса поне за последно :D

сега сериозно: Ако се случило в рамките на 1 седмица чакаш 1 месец и хващаш друга фуста бе :lol: - кажи си "МАЙНАТА И НА ТАЯ ДАВАЙ СЛЕДВАЩАТА" - ЗААААААААААААААААААБРАААА АААААААААААААААААААААА ВИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ - дано помогне

NambyPamby
05-27-2012, 09:39
Не знам как фактът, че е долна шаврантия, не е достатъчен, за да те накара да се отвратиш от нея и да побегнеш с 200. Странно нещо са хората понякога. Опитват се да прескочат препятствия, които не съществуват; усложняват неща, които са толкова прости наглед.

In*The*Face
05-27-2012, 10:14
Не знам как фактът, че е долна шаврантия, не е достатъчен, за да те накара да се отвратиш от нея и да побегнеш с 200. Странно нещо са хората понякога. Опитват се да прескочат препятствия, които не съществуват; усложняват неща, които са толкова прости наглед.

Точно............

Jonnyman
05-27-2012, 10:22
Благодаря ти все пак, ще го имам предвид. А относно секса, бях се отвратил до ужас вече от това, което чух :)

prosto_chovek
05-27-2012, 11:39
защо ти пука за човек, на когото не му пука за теб? Заай си този въпрос и когато си отговориш, ще ти мине :)

Jonnyman
05-28-2012, 10:02
защо ти пука за човек, на когото не му пука за теб? Заай си този въпрос и когато си отговориш, ще ти мине :)

Благодаря, прав си :)

Joc
05-28-2012, 10:17
продължавай напред и ги кълни много успокоява хаха

SisiStrange
05-28-2012, 10:23
Уоу. Тая буквално не знае на чий к*р да седне. Не се ядосвай. Не си струва.

SmilezZz
05-28-2012, 19:13
Не си струва да се занимаваш с нея. Фактът, че тя ти предлага секс, при условие, че си има гадже - трябва да ти говори много. Какво ли? ...че е курва, буквално.

Freddie
05-28-2012, 19:20
Drink, Drink, Drink. Цели 3 начина ти изброих. Аа забравих, Drink. 4...

valdesbg
05-28-2012, 19:23
Ъм... освен да те помоли да им светиш докато се ебат? Това достатъчно ли ще е да усетиш колко си жалък в момента?

Казваш "Чао, до'скиф" и си намираш друга девойка без много драми. Времето прекарано в една връзка не е критерий за нейната сериозност или развитие.

ronyrony
05-28-2012, 19:58
^ съгласен

YyoOnNiItTyY
05-29-2012, 10:55
Таз девойка май...май не знае какво иска. Струва ли си да се интересуваш..от шаврантия ..като можеш да си намериш друга мацка, която ще ти е вярна ,която няма да ти създава такива проблеми, която може би..ще ти стане по близка и мила дори и от тази?! Казват, че някои неща не се заменят. Не е така. Всичко се заменя. Любовта ти към сегашната пачавричка може да се удвои ,когато срещнеш момиче още по-добро от нея.

Mx1
05-29-2012, 17:55
2006 бях в същото положение , знам какво е да ти завърти главата и само за нея да мислиш ,
сигурно се е търкаляла 10-20пъти с него , само като разбрах къде ти е казала се хванах за главата , браво че не си я опънал аз може би щях да направя глупост и да я накарам да ме запомни ,
гледай напред и не се затваряй , колкото и банално да звучи преспи с 1-2 да се поизбистри мозъка ти малко . д;

На колко си?

draid
05-29-2012, 18:03
Абе каквото и да се говори, ако след 4 години още си я обичал и ти е сервирала това, като гръм от ясно небе, няма как да ти мине лесно и бързо. Всеки разправя едно, обаче като попадне в такова положени е съвсем друго. Кофти е тръпката, но какво да се прави. Грешката ти е била, че не си я опънал, поне и оня да е наебан после.

game
06-02-2012, 10:06
Може и да не я забравиш бързо, но със сигурност ще си намериш момиче, което да те обича истински.. Прави всичко възможно да не я виждаш и ще я забравиш по-бързо. Не мисли за нея. Все пак има толкова много момичета, които биха я заменили.. :)

fenkaaa
06-02-2012, 18:53
4 години и тя е започнала връзка с другия докато все още е била с теб? .. Така разбрах и ако наистина така.. наистина е долна шаврантия ;)

Jonnyman
06-06-2012, 19:54
2006 бях в същото положение , знам какво е да ти завърти главата и само за нея да мислиш ,
сигурно се е търкаляла 10-20пъти с него , само като разбрах къде ти е казала се хванах за главата , браво че не си я опънал аз може би щях да направя глупост и да я накарам да ме запомни ,
гледай напред и не се затваряй , колкото и банално да звучи преспи с 1-2 да се поизбистри мозъка ти малко . д;

На колко си?

На 20 съм ;)

Jonnyman
06-06-2012, 19:56
4 години и тя е започнала връзка с другия докато все още е била с теб? .. Така разбрах и ако наистина така.. наистина е долна шаврантия ;)

Да, това е истината. И ми го каза, когато се бяхме събрали с приятели и когато се бях зарадвал, много, че я виждам. За нея си беше съвсем нормално да ми го изтърси ей така, все едно не ми е гадже :)

airboy
06-06-2012, 20:36
Извод: Хората са гадни..
На мен ми се е случвало подобно нещо, макар че не толкова брутално като при теб. Виждахме се с едно момиче - целувки, прегръдки, обещания..накрая тя се покри за две седмици и след това като си писахме в скайп ми каза, че вече се била хванала с друг. Аз исках да и свалям звездите, пък тя просто искаше да ми вдигне пишката с извинение за гадния израз...
Но това, което казваш за твоя случай е ужасно, пък и сте били толкова време заедно...Не знам не си ли я усетил що за човек е..?

Jonnyman
06-09-2012, 08:54
Извод: Хората са гадни..
На мен ми се е случвало подобно нещо, макар че не толкова брутално като при теб. Виждахме се с едно момиче - целувки, прегръдки, обещания..накрая тя се покри за две седмици и след това като си писахме в скайп ми каза, че вече се била хванала с друг. Аз исках да и свалям звездите, пък тя просто искаше да ми вдигне пишката с извинение за гадния израз...
Но това, което казваш за твоя случай е ужасно, пък и сте били толкова време заедно...Не знам не си ли я усетил що за човек е..?

Не, бях сигурен, че не би извършила такова нещо, имах и абсолютно доверие :(

heartshapedbox
06-10-2012, 01:07
...да направим секс.
:Д:Д

А сега сериозно: Разсейвай се, прави разнообразни неща, излизай с приятели..Така по-бързо ще я забравиш,отколкото ако постоянно мислиш за миналото.Знам,че не е лесно, обаче ще си намериш друго момиче, което те заслужава.
Бившата ти наистина те е предала по отвратителен начин, не и прави чест изобщо. Майната и и давай напред.

Walle
06-12-2012, 12:17
Гордей се със себе си, че си й отказал. Ето мъж на място си. Следващата стъпка е да я сложиш тази неверница в recycle bin и след това да дадеш empty :) Разбирам те че ти е кофти, нормално е да ти се скръби за нея но опитваи лека по лека да я забравиш.. До някоко месеца ще ти мине,; това е просто период в който ще преоткриеш себе си

Furious?
06-12-2012, 12:25
Гадна история , но продължавай напред.Стискам палци да се намериш девойче , което ще харесащ

make_me_love_you
06-12-2012, 12:36
Не се отчайвай и не се затваряй в себе си. Излизай с приятели и колкото и да е трудно не мисли за нея, намери си някакво занимание. Просто рано или късно тя ще разбере какво е загубила, но може би ще е късно вече . А това, което е направила е толкова долноо.. поне от малко уважение към теб и връзката, която сте имали щеше да ти каже да се разделите и тогава да си хваща друг. И помисли си, ако някога тя те помоли да се съберете (което ще стане) би ли й имал тва доверие и би ли я обичал толкова силно... :)