PDA

View Full Version : ОБЗОР НА БАЛ 2012



Di
05-27-2012, 11:18
харесва ми това че има 1-2души от клас на тези балове, които са различни и не се сливат с тълпата
грозотии от мъжки пол с виненочервени ризи, лъскав сив/бял/бежов костюм и лъскави обувки, с няколко номера по-големи
задължителни аксесоари са:
-грозен ланец
-гел за коса


а за тези травеститоподобни курви нямам думи
лъскав евтин сатен
камъни, облепени на всичко възможно
грозни обувки
абсурдно сложени перуки и удължения
много бяла,пъпчива,сланинеста кожа излизаща от всяка дупка на грознити рокли
цирк
http://media.tumblr.com/tumblr_m4mfcqiOOp1qzgfyn.gif

mlakniwe
05-27-2012, 11:44
Аз не бях с лъскав костюм и червена риза, нямах ланец и гел за коса-всички бяха в различни костюми и различни ризи, нито 1 от нашият клас нямаше ланец или пък гел за коса и 2-те момичета от класа си бяха с перфектни рокли и никак не изглеждаха курвенско, а по скоро елегантно-всички от класа бяхме много хубави и елегантни и си изкарахме страхотно, което е най-важното - и нямаше недоразумения в облеклото

Не знам къде сте ги видели тия работи-в нашият клас нямаше подобни неща, не забелязах нито 1, който да изглежда смешно или еднакво, перфектно си изкарахме

kindergarden
05-27-2012, 11:47
чакайте да минат всички балове де :D:D

neeDaBosS
05-27-2012, 11:47
ти си бати лигавото същество :Д
май се мислиш за перфектен

TheManTheLegend
05-27-2012, 11:55
Умри бе пендел

Di
05-27-2012, 12:53
изобщо не знам кои сте, но ми харесва изблика Ви на злоба роден в коментари за мен
сигурно и вие сте изглеждали абсурдно
и да перфектен съм хохо
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m47sgwMlD41qaqsnao1_500.gif

neeDaBosS
05-27-2012, 12:58
след 4 години ще видим как ще изглеждам
но надали ще е абсурдно
хаха
аз имам
стил
и
КЛАСА
най важното.

Di
05-27-2012, 13:01
но ти липсват вежди опс
и грешки в писането имаш :3

neeDaBosS
05-27-2012, 13:02
не ми пука
не съм перфектна пък в крайна сметка
ии вежди си имам,много хубавки даже
светкавицата е доста силна

NomNomNom
05-27-2012, 13:04
Не ми дреме

ohluv
05-27-2012, 13:07
:lol::lol: защоооо вееее

neeDaBosS
05-27-2012, 13:07
защооооооооооооооо

LordOfLight
05-27-2012, 13:08
след 4 години ще видим как ще изглеждам
но надали ще е абсурдно
хаха
аз имам
стил
и
КЛАСА
най важното.
добре бееееееее! :Д:Д:Д
Кво лошо има в червените ризи!?
Всяка година има индивиди, които изглеждат абсурдно, но тази година доста се разнесоха из интернет, досега май не се е случвало!?

MaLyKoLiU
05-27-2012, 13:12
добре бееееееее! :Д:Д:Д
Кво лошо има в червените ризи!?
Всяка година има индивиди, които изглеждат абсурдно, но тази година доста се разнесоха из интернет, досега май не се е случвало!?

91 и донякъде 92 бяхме последните свестни, от там нататък ще става все по-зле... 8-) 8)

neeDaBosS
05-27-2012, 13:12
много обичам да се лигавя
всъщност току що видях няква изрусена патка с дълга розова рокля ссссс някви леопардови простотиииииии
и по точно
http://prikachi.com/images/481/4820481Q.jpg
http://prikachi.com/images/482/4820482D.jpg
прекалено е

dirtyyy
05-27-2012, 13:12
след 4 години ще видим как ще изглеждам
но надали ще е абсурдно
хаха
аз имам
стил
и
КЛАСА
най важното.

:lol:

а и да, по това което видях във фейс, ти си бил перфектен, нали не е бил твоя бал тоава обаче?

иначе обзор - момчетата ми харесаха в моя град лееко повече от момичетата..бяха по яки и нестандартни.

а за момичетата...
DO
NOT
WANT
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m4gr0yZkHF1r65mfio1_500.gif

LordOfLight
05-27-2012, 13:18
При момчетата много рядко могат да се получат изцепки! Раздвоена съм относно класическия черен костюм с бяла риза дали ми харесва или ми приличат на келнери! Обаче ми харесва дам, класика е все пак! Не знам защо имам слабост към момчета дето носят от онези елегантни елеченца, дам,дам радват ме!
А пък при момичетата е по-трудно да не забележиш изцепки. Аз честно казано се чудя на акъла на някои родители, как ги пускат голи! А най ми е забавно като приличат на пристегнати вурстчета .... идилия...

UpSurd
05-27-2012, 13:18
ей хомопародия, я излез малко от вас и подишай ...

докажи пола си с поне едно мнение деба

Ermic
05-27-2012, 13:24
Di не е ли момиче?! :O

neeDaBosS
05-27-2012, 13:24
хахахаха
незнаем все още ^^

LordOfLight
05-27-2012, 13:25
ей хомопародия, я излез малко от вас и подишай ...

докажи пола си с поне едно мнение деба

яба дано не е към мене :Д:Д:Д

NomNomNom
05-27-2012, 13:28
Много зле, че се обръща толкова внимание на баловете.
Вместо да обърнете внимание на постиженията на нашите ученици, вие ги храните как изглеждат.
В гимназията ни държим първенците по 2/3 от националните състезания, а ако бяхте на бала, сигурно щяхте да се сцепите да храните.

Дебела съм, бях със сатен и камъни + щампа, ама това не ме прави по-малко човек. Нямах време да си организирам бала, нямах време да ходя да меря рокли, поръчах си я по интернет, само и само по-бързо да ми се разкара от главата.
А трябваше да отида, защото е традиция и реших да не противореча поне на нея.

Значи, много ми е смешно когато почвате да храните хората за външния им вид.
Нямате и идея какво са преживяли, или какво са бъхтили, докато вие сте прекарвали часове в избиране на тоалети, или пък, може да не са имали време да си изградят стил и да се облекат като идиоти, защото не им е първа мисъл в главата това как изглеждат.

Или мацките, изрусените и накичените - ами така са решили, така са се направили. Не знам защо буди възмущение - въпрос на вкус е. Това, че избивате комплекси за тяхна сметка - не ви прави велики, или по-готини.

Имам добро образование, и много успехи за възрастта си, и имам пълното право да храня половината население на държавата, обаче не го правя - не ми дреме. Знам, че не всеки има моите възможности и заради това не критикувам момичетата, които дават маса пари за балове, но не учат и са глуповати.

Не мога да разбера на вас какъв ви е проблемът. Не разбирам този тип критика. Злобарската.

RedArmy
05-27-2012, 13:31
след 4 години ще видим как ще изглеждам
но надали ще е абсурдно
хаха
аз имам
стил
и
КЛАСА
най важното.
Имаш стил и класа на сицилианска мутреса :lol:

UpSurd
05-27-2012, 13:35
яба дано не е към мене :Д:Д:Д

wow :D разбира се, че не
просто не помня откъде, но съм почти сигурен, че автора е момче. Макар че постовете сочат обратното.

Аз не съм от тея, които е изборил в критиката си, но много ме дразнят такива, които натрапват хейт към всички. Очаквах да имам същото мнение, но напротив, всички ми харесаха, като има ланец, що да не си го сложи, или часовник за n лева и т.н ... все пак абитуриентсикия ти бал е един път в живота, нормално е да искаш да покажеш най-доброто.

LordOfLight
05-27-2012, 13:36
ПОЛУГОЛИТЕ СА СИ ЗА СМЯХ!

Di
05-27-2012, 13:38
изказах си мнението и не можеш да ми го промениш като ми кажеш, че си изглеждала (може би) зле на бала си
изобщо не ми пука, че си нямала време и дрън..дрън
може би си вече доста голяма за да си организираш задачите и да да си осигуриш малко време за себе си
радвам се че има такива смешни индивиди по тези пародии на балове,поне да се посмея и да видя за пореден път, че в българия хората нямат стил
ок sluts
P.S ТАЯ ЛЕОПАРДОВАТА Е ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА СЕЛСКА ПРЪЧКА И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА НАБОР 93
продължавайте да ме правите известен,буахахха
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2q9m6vxi21rodlnjo2_500.gif

MaLyKoLiU
05-27-2012, 13:39
При момчетата много рядко могат да се получат изцепки! Раздвоена съм относно класическия черен костюм с бяла риза дали ми харесва или ми приличат на келнери! Обаче ми харесва дам, класика е все пак! Не знам защо имам слабост към момчета дето носят от онези елегантни елеченца, дам,дам радват ме!
А пък при момичетата е по-трудно да не забележиш изцепки. Аз честно казано се чудя на акъла на някои родители, как ги пускат голи! А най ми е забавно като приличат на пристегнати вурстчета .... идилия...
Келнер ли ме наричаш? :/

LordOfLight
05-27-2012, 13:45
Не бих казала! В смисъл има известна прилика, но после допълних, че ми харесва!

ohluv
05-27-2012, 13:50
Имаш стил и класа на сицилианска мутреса :lol:

аахахах :lol: :lol:

LordOfLight
05-27-2012, 13:54
Класна е дамата беее! Кво се смеете? :Д:Д:Д:Д

bwef
05-27-2012, 14:01
NomNomNom , нали знаеш, че по дрехите посрещат ..

NomNomNom
05-27-2012, 14:07
изказах си мнението и не можеш да ми го промениш като ми кажеш, че си изглеждала (може би) зле на бала си
изобщо не ми пука, че си нямала време и дрън..дрън
може би си вече доста голяма за да си организираш задачите и да да си осигуриш малко време за себе си
радвам се че има такива смешни индивиди по тези пародии на балове,поне да се посмея и да видя за пореден път, че в българия хората нямат стил
ок sluts
P.S ТАЯ ЛЕОПАРДОВАТА Е ТИПИЧЕН ПРИМЕР ЗА СЕЛСКА ПРЪЧКА И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА НАБОР 93
продължавайте да ме правите известен,буахахха
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2q9m6vxi21rodlnjo2_500.gif

Ам, за разлика от теб сама си плащам квартира, имам две работи (по специалността ми при това), лауреат на национално състезание съм, приета съм в университет, имам хубава връзка с приятеля ми, И НЕ ми дреме как ходят хората облечени.

Някакво моята дума е доста по-стабилна от твоята, ти си дръж на стила, като човек е прост и неграмотен - всичко друго е безсмислено.

NomNomNom
05-27-2012, 14:10
NomNomNom , нали знаеш, че по дрехите посрещат ..
Когато човек става за нещо - дрехите нямат значение.
А и по нормалните дрехи посрещат, не по балните.
Не виждам какъв е смисълът да изглеждаш идеално аслдйсхаклдхасйкас на бала.
За всекидневието ми нямам много избор, освен сако, панталон, пола, изчистени дрехи, налага ми се да се обличам по-делово.

TheManTheLegend
05-27-2012, 14:22
Абе въпрос относно унсс /и по-скоро към Пацо-ъПсурдниа/
Как да се запиша за изпита на 11 юни? Няма как да се направи онлайн, а май искат на място. Разбрах че става с нотариално заверено пълномощно и копие(или май оригинал) от личината карта и някой друг да те запише. Става ли да отида във Вектор да се запиша или трябва да е в София :?

Di
05-27-2012, 15:23
Ам, за разлика от теб сама си плащам квартира, имам две работи (по специалността ми при това), лауреат на национално състезание съм, приета съм в университет, имам хубава връзка с приятеля ми, И НЕ ми дреме как ходят хората облечени.

Някакво моята дума е доста по-стабилна от твоята, ти си дръж на стила, като човек е прост и неграмотен - всичко друго е безсмислено.

не си мисли,че си повече от мен
защо мислиш, че аз не работя и не си плащам всичко сам?
и аз имам гадже и всичко е перфектно,не ми пука, че си лауреат на някакво си състезание,ти си никоя
НЯКАКВО моята дума тежи колкото твоята и НЯКАКВО аз пиша по-грамотно от теб
ако аз съм прост и неграмотен не ми се мисли половината Ви форум какъв е
не си мисли,че твоите ценности са по-висши от моите
и да..имам време да си поддържам външния вид и да не се обличам в евтин сатен
сега можеш спокойно да си обръснеш гърба:*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1xtmewnsG1r90o3do1_500.gif

psychopath
05-27-2012, 17:52
Имаш стил и класа на сицилианска мутреса :lol:

Нема и толко'. :D

KumchoValcho
05-27-2012, 18:38
чакайте да минат всички балове де :D:D

много хубав аватар

LordOfLight
05-27-2012, 19:34
смехчита бееееее!

Furious?
05-27-2012, 20:27
кво става тук ?

как очакваш при грозните и прости индивиди , точно на бала си , който е връх на помпозността , нещата да са различни

neeDaBosS
05-28-2012, 14:28
не си мисли,че си повече от мен
защо мислиш, че аз не работя и не си плащам всичко сам?
и аз имам гадже и всичко е перфектно,не ми пука, че си лауреат на някакво си състезание,ти си никоя
НЯКАКВО моята дума тежи колкото твоята и НЯКАКВО аз пиша по-грамотно от теб
ако аз съм прост и неграмотен не ми се мисли половината Ви форум какъв е
не си мисли,че твоите ценности са по-висши от моите
и да..имам време да си поддържам външния вид и да не се обличам в евтин сатен
сега можеш спокойно да си обръснеш гърба:*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1xtmewnsG1r90o3do1_500.gif
ТИ?
ИМАШ ГАДЖЕ?
Я ПАК ХАХАХХ

Ermic
05-28-2012, 16:59
ТИ?
ИМАШ ГАДЖЕ?
Я ПАК ХАХАХХ

A?
ТИ?
ИМАШ КЛАСА
Я ПАК ХАХАХАХАХ

Di
05-28-2012, 17:54
A?
ТИ?
ИМАШ КЛАСА
Я ПАК ХАХАХАХАХ

и вежди омг

neeDaBosS
05-28-2012, 18:04
вие не разбирате от базик ахаха
за разлика от тъпото гейче аз не се мисля за богоизбрана :Д:ДД
глупаци.

Di
05-28-2012, 18:25
няма да се извиня, че съм перфектен
виждам, че ти не си и си доста плиткоумна за да използваш "гей" като обида,но е разбираемо по стила ти на писане и евтината показност
иди си нарисувай вежди с маркер и се снимай,котенце:*

neeDaBosS
05-29-2012, 16:44
аз ще си нарисувам вежди и пак ще приличам на човек
ами ти? ахаха
не държах да те обидя,но се осъзнай малко...
мека китка :((

TheManTheLegend
05-29-2012, 18:30
Щеше да пишеш I <3 Vasko под ника си :(

neeDaBosS
05-29-2012, 19:07
ами аз може ли да попитам поради каква причина ника ми стои като паднал от марс там долу
аз съм написала
Васкоо <3
ама то кой да гледа

DieselBlood
05-29-2012, 19:10
Много големи специалисти станахте е!Куцо,кьораво,сакато стана експерт.Аре ходете си го нахакайте отзад!

Di
05-30-2012, 12:29
ти не си ме виждала дори
кофти е, че си пача на кубик

ledenakrasota
05-30-2012, 13:06
Нищо подобно не съм видяла на някой от баловете, на които съм била тази година. :)

Човек, който се има за перфектен и с такива грозни коментари като твоя е просто най-големият комплексар. Толкова подробно си се задълбочил/а да търсиш на другите кусурите, че направо си жалък/ка. :D

Di
05-30-2012, 13:15
каква вина аз имам, че хората нямат вкус, а аз имам
грозни коментари за грозни хора:)

RedArmy
05-30-2012, 13:18
Ей гейче смазано, върни се обратно в дупката, от която изпълзя. Моментално! :D

neeDaBosS
05-30-2012, 15:16
дори да не съм те виждала само по начина по който пишеш миличка
имам представа на какво приличаш
:(

ledenakrasota
05-30-2012, 15:56
каква вина аз имам, че хората нямат вкус, а аз имам
грозни коментари за грозни хора:)

Грозни и комплексирани коментари от грозни и комплексирани хора. ;)

Di
05-30-2012, 17:19
обичам, когато ме мразите, а аз дори не знам кои сте лол омг

ledenakrasota
05-30-2012, 17:24
обичам, когато ме мразите, а аз дори не знам кои сте лол омг

:lol: Иска ти се някой да те мрази. :) Много си противоречиш. :D

Една голяма злоба, завист, комплекси, жлъчка има в началото на темата ти. Човек, който не изпитва такива неща, просто няма да ги пише. :?

Di
05-30-2012, 17:36
bitch i dont even know ya

RedArmy
05-30-2012, 20:54
Сякаш теб някой те знае, че си жив, педалче :lol:

LordOfLight
05-30-2012, 21:20
Някои са класни, други перфектни! Как сте се прежалили да пишете в този форум, а?!