PDA

View Full Version : Психически проблеми със съня



nelsi_nelka
05-27-2012, 14:52
Здравейте. Не знам дали въпроса,който ще Ви задам сега е точно здравен проблем,но наистина е важно е за мен да чуя възможно най-много отговори. Преди две седмици,тоест една съботна вечер, в която на мен много ми се ходеше на дискотека, просто си пуснах един странен филм и си легнах.Не помня с подробности как съм заспала,но знам едно-на утрето няколко човека ми се обадиха,за да ми кажат,че ще информират родителите ми, че съм била на дискотека и съм се държала толкова неприлично...Аз не обърнах внимание, но нещата станаха по-сериозни. Майка ми наистина беше информирана отнякъде и ми потърси обяснение. Аз и обясних това, което и на Вас-бях си легнала... И така, 2 седмици вече над 20 човека твърдят, че са видяли мен,а аз не съм била на дискотека от месец, може би(до колкото помня аз)...Днес ми прекипя и казах на родителите си,след като не ми вярват да искат видеозасписите от охраната. Като надеждата ми беше, че след като ги изгледат ще се разберат,че не съм била аз. Но, ето какво-оказва се,че съм била аз...А аз не помня нищо,освен че си легнах...Не употребявам наркотични вещества, алкохол много рядко, но специално тогава не съм пила...Какво мислите,хора?! Моля ви, помогнете ми с каквото и да е информация!

Lunin
05-27-2012, 15:14
Иди на психолог

obichamggo
05-27-2012, 15:28
Леле!Това е доста .. СТРАННО.

scrooper
05-27-2012, 15:37
Уау!
Аз също съм ставала на сън, преобличала съм се, но наште са ме хващали пред вратата (била съм с отворени очи) и са ме убеждавали да си легна пак.
Попитай тези, които са те видели, да ти разкажат как точно си се държала и дали са намерили нещо необичайно у теб? Сподели с приятели. А на родителите ти кажи, че не си единствена.
Не знам какъв специалист трябва да посетиш, не стигнах до там. По- скоро информирай близки и приятели, ако те видят пак в такова състояние, да те заведат у вас.

scrooper
05-27-2012, 15:40
А да, другият вариант е следващият път, когато ти се доходи на дискотека, просто да отидеш. Ако трябва, избягай от вас, но така е по- добре, отколкото несъзнателно ;)

batkodoki
05-28-2012, 01:32
Здравейте. Не знам дали въпроса,който ще Ви задам сега е точно здравен проблем,но наистина е важно е за мен да чуя възможно най-много отговори. Преди две седмици,тоест една съботна вечер, в която на мен много ми се ходеше на дискотека, просто си пуснах един странен филм и си легнах.Не помня с подробности как съм заспала,но знам едно-на утрето няколко човека ми се обадиха,за да ми кажат,че ще информират родителите ми, че съм била на дискотека и съм се държала толкова неприлично...Аз не обърнах внимание, но нещата станаха по-сериозни. Майка ми наистина беше информирана отнякъде и ми потърси обяснение. Аз и обясних това, което и на Вас-бях си легнала... И така, 2 седмици вече над 20 човека твърдят, че са видяли мен,а аз не съм била на дискотека от месец, може би(до колкото помня аз)...Днес ми прекипя и казах на родителите си,след като не ми вярват да искат видеозасписите от охраната. Като надеждата ми беше, че след като ги изгледат ще се разберат,че не съм била аз. Но, ето какво-оказва се,че съм била аз...А аз не помня нищо,освен че си легнах...Не употребявам наркотични вещества, алкохол много рядко, но специално тогава не съм пила...Какво мислите,хора?! Моля ви, помогнете ми с каквото и да е информация!

Каква информация?!

Просто НЕ вземай психоактивни ако не си наясно с прогнозата от тях.

А, да - преди да започнеш да ме ругаеш, че не съм те чел колко си почтена, уважавана и уважителна - кажи на "ПРИЯТЕЛИТЕ"/"ПРИЯТЕЛКИТЕ" си с които си в сексуални отношения никога повече да не те дрогират без да знаеш, понеже не ти понася!
Ако не ти се вярва - "превърти" си 24 часа поне, преди инцидента с кого си била къде и какво си пушила, пила, яла. Там е истината, там...

besso
05-28-2012, 09:09
Съгласен съм с batkodoki. Засъжаление съм чувал не една такива истории от познати момичета. Ефект на някои психоактивни вещества, включително и на алкохола е, че се появява загуба на паметта и малко преди приема им. Иначе казано - ако се надрусаш ще ти се губи не само вечерта а и часовете преди да го направиш.

dreamwalker
05-28-2012, 09:14
И аз си мисля, че това може да е породено от ефекта на някои психотропни вещества.

lubovvv
05-28-2012, 11:44
Мисля, че буташ или ти, или хората около теб масло