PDA

View Full Version : Пак разплаках приятелка



Furious?
05-27-2012, 20:13
Хубавото е , че е просто приятелка , а не "приятелката".Не че и горното не се е случвало , не че това ме кара да се чувствам по-добре.Изпуснах си нервите отново.Което ме връща към година назад и нещата стават по-зле и издивявам като си припомня въпросната случка.
Историята просто се повтори.Днес имах много важна работа , нека я наречем бизнес среща.И там нещата не станаха както исках.Като прибавим и историята от 24ти този месец..гадна история.Отново резултатът не беше такъв какъвто исках.Не съм свикнал нещата да се развиват така.Като прибавим към това факта , че получих чиститка за 80 лв. от Тотев и камерата пред нас , че съм застъпил пешеходната пътека , картината става ясна.Бях в много кисело настроение. Единствената ми надежда сега е един от познат ,който е един омалкото хора , които мога да броя на пръстите на едната си ръка , на които мога да разчитам.С него трябва да се виждам евентуално след седмица.
Както и да е.Бях в отвратително настроение.Така се стекоха нещата , че точно след неуспешния завършек на обяда , трябваше да се видя с 2 момичета да обсъдим една работа.Тогава ми звънна тя.Хаха , надявях се да е тя , А.Обаче не познах - беше Йоана.Единственото момиче , което може да се похвали , че се радва на доброто ми отношение в момента.Тя е и единствентата , с която си прекараме времето забавно и причината да спра определени порочни практики.Милото момиче ми се обади , че на нейна приятелка родилтие и са в Пловдив на сватба и тя е дошла с тях , но се "надявам да може да се видим за по-дълго докато съм тук".Йоана е от София , да няма неразбирателство.Хич не ми беше до никого , опасявах се тя да не отнесе пешкира , но тя е свикнала с настроенията ми , би се справила.Давам малко повече информация , за да добиете представа за случващото се.Нещата се получиха така , че тя дойде специално до Пловдив за мен , а пък аз вместо да я разведа , я заведох в кафе на центъра с 2 непознати за нея момичета.Доста ми се разсърди май , макар , че се опитваше да не го покаже.Тогава ми се обадиха , че имам изпит утре и трябва да си пътувам.Поканих я да я върна заедно с мен вечерта и тя се съгласи.По този начин се издаде доста, зашото сватбата още не беше минала.
На този свят имаше само 1 момиче , с което се съобразявах .Познахте , карах на магистралата с обикновената за човек на моите години скорост - 50-60 над превишената.За да бъде шоуто пълно заваля дъжд и Йоана съвсем се притесни за карането ми.Тогава по тъпото радио пуснаха моята и на едно определено момиче песен и всичко стана разкошно.Имаше някаква тъпа кифла пред мен , която караше през цялото време с 120 и не се махаше от лентата за изпреварване - не ебаваше на присвяткане , клаксон и приближаване към нея.Е , заради градското движение по магистралата изпреварих от най-дясна лента , за да сблъскам почти с друго Ауди в лявата.Тук тя не издържа и се разписка.Много мразя да ми мрънкат , още повече , че тя каза нещо от сорта на " Това , че момичето те е зарязало , не значи , че трябва да не ти пука за никого другиго около теб".Ще подмина поздравите на майка и , които и пратих.Няколко километра след това я оставих на Църна Маца да се оправя , а тя беше в сълзи.
Мамка му , не разочаровах себе си - пак си изпуснах нервите с момиче , на което държа.Беше мила , красива , забавна и умна.Най-важното - държеше се добре с мен и не ме ядосваше и сега всичко отиде по дяволите.Историята се повтаря мамка му.

NomNomNom
05-27-2012, 20:17
Това е причината, поради която се бъхтя здраво- не искам никога да съм на нейно място.

anonymous708973
05-27-2012, 20:32
карах на магистралата с обикновената за човек на моите години скорост - 50-60 над превишената.

Няколко километра след това я оставих на Църна Маца да се оправя , а тя беше в сълзи.


Ти наистина си пълно леке. Горкото момиче.

DisappointedDreamer
05-27-2012, 20:36
Купи си усмирителна риза.

horacio
05-27-2012, 20:47
" Това , че момичето те е зарязало , не значи , че трябва да не ти пука за никого другиго около теб".Ще подмина поздравите на майка и , които и пратих.Няколко километра след това я оставих на Църна Маца да се оправя , а тя беше в сълзи. Напсувал си я за нещо, за което е права? Еха, колко яко. Постъпил си като пълен боклук. Поне извини ли й се? =.=

DisappointedDreamer
05-27-2012, 20:54
Да и се извинява ли? Това все едно някой да ти тегли куршум в сърцето и после да ти каже извинявай...

granger
05-27-2012, 20:58
Отървало се е момичето, то до едно време се търпи! Хубаво е ,че няма да има вече такива отношения с теб. По това ,което описваш - голям задник си!

djipsito
05-27-2012, 21:05
Мисли как да се реваншираш.
А ако си от типовете, дето трудно си преглъщат егото и гордостта, по-добре се опитай да го направиш, щом ти е такова мнението за тва момиче.

NomNomNom
05-27-2012, 21:09
Ама него го кефи, че е направил така, някакво му е яко.
кофти за майка му

Furious?
05-27-2012, 21:11
Отървало се е момичето, то до едно време се търпи! Хубаво е ,че няма да има вече такива отношения с теб. По това ,което описваш - голям задник си!

Недей с лошото ! хаха

Много хора ми го казвате напоследък , трябва да има нещо вярно във всичко това. Иначе тя ми изпрати смс след случката и беше мил.Иронично как тя бяга след мен , както аз бягах след една , която не го заслужава

michel1
05-27-2012, 21:12
Сега като го прочетох смятам, че ти не заслужаваш да имаш каквито и да е отношения с жени, пък и с хора изобщо.
А с настроенията ти си си за психиатър. Тези нерваците като теб само хапчета и/или пихотерапия може да ги оправи. Лекувай се!

granger
05-27-2012, 21:15
Замисли се как да и се реваншираш!

Furious?
05-27-2012, 21:53
Как бих могал . Невъзможно е , пък и не мисля , че има за какво.Има неща , които не могат да ми се кажат.Кофти е , че прехвърлих проблемите си върху нея.

bloodyF
05-27-2012, 22:01
оф, такива, които харесвам, а си го изкарват на мен много мразя
и още повече да ме зареже в дъжда на място, на което не познавам и да съм дошла специално за него ..няма да му проговоря повече

Furious?
05-27-2012, 22:13
църна маца е в нейния град ве :D

Goddess
05-27-2012, 22:29
Разплакал си моя адашка...ти си много мноого лош човек! ;д Не, сериозно, ужасен си. Ебати, аз не бих те погледнала повече. Поне й се извини.

Furious?
05-27-2012, 22:38
Ако знаеш , че ти е адашка , нямаше да постъпя така...щях да я оставя до тунела да е еднакво далеч от 2та града , хаха.На теб бих ти подарил сладко кученце и чаровна усмивка и бих се надявал да е достатъчно , хаха

Не , сериозно , момичето си заслужава добро отношение.Одеве и звъннах и се разбрахме да се видим утре , но е кофти ,че още не се е успокоила , а пък баща и ме търсел в Пловдив да ме бие :D:D:D

Лошото е , че имам много неща на главата и искам някое момиче да ме промени , а не давам май шанс на никоя почти.Свестните момичета искат сериозна връзка в момента , а аз не искам преди да приключа с предната.

Goddess
05-27-2012, 22:43
Е, признавам, с кученцето щеше да ме спечелиш хаха.
Честно казано не схващам много цялата история..каква предна ? Не си ли приключил с нея ? Пък като не искаш сериозна връзка в момента и не си готов да допуснеш някое момиче - недей, никой не те кара насила. Ама се дръж по-човешки все пак.

Furious?
05-27-2012, 22:48
Готиният момент е само , когато ми го върнеш , аз на кого ще го върна . Стоя един Рекс в нас няколко месеца така , хахаха.

Момичето не се казва Йоана - и тя обаче има име на принцеса =).Гадже ми е , ама не си признава хаха. Иначе се държах добре с адашката ти - всичко беше мн готино , но и личеше , че ме харесва.И се изцепих не си А. и няма да бъдеш като нея , и стана цирк.Да се надявам , че няколко парчета торта ще оправят работата

Goddess
05-27-2012, 22:53
Как ще ти го връщам, бе... : D
Анастасия/Анна ? ;д Много си импулсивен явно, ама от теб си зависи да се контролираш. В крайна сметка адашката ми не е виновна за несполуките ти с другото момиче, а и надали държи да е като нея. И явно наистина много те харесва, щом след всичко, пак отговаря на обажданията ти и се съгласява на срещи. Оцени го докато е време. :)

SisiStrange
05-28-2012, 04:31
В тебе има нещо болно. Горкото момиче. Ама и тя е яко садо-мазо. Аз така и не се научих да се чувствам добре и да ми е хубаво с хора, около коите се налага да стъпваш на пръсти да не би случайно да ги засегнеш, че после не отговарят. Психари. Нерваци. Не мислещи за последствията. Ако беше станала катастрофа и бяхте умряли, какво? Щеше да ти стане много по-хубав деня? На нейно място не бих седнала да ти пиша смс-и. По-скоро бих прекъснала всякакви връзки. Сигурно те харесва в повечко, да и се неначудиш.

ПП. Няма момиче на белия свят, което може "да те промени". Човек се променя единствено по собствена воля.

Irti
05-28-2012, 05:36
Тая Маца къде беше? В София ли? Там имаше една кофти катастрофа скоро.

50-60 над казваш, а? Аз с толкова карам почти винаги, а карам кола от.. когато седях в скута на баща ми.

Ако возя някой с мен ставам още по-предпазлив. На мен ми е все едно (вече имам една тежка катастрофа), но когато карам някого с мен е съвсем друго.

Глупаво е да се пистиш и да си изкарваш нервите на колата. Винаги когато караш с 60 може да реагираш много по-бързо, ако стане нещо, а когато караш с 160.. нищо не можеш да направиш. Представи си ти изхвърчи гума?

Такива като теб са зле. И като почнат да ми светят с тия ксенони и да се приближава до мен.. пипам два пъти спирачката да му светнат стоповете и да видиш как се дръпва веднага.

Деба шоферо-убийците, където сте. Ходете в пистата в Божурище и си трошете главата.

Cold_Tearsss
05-28-2012, 05:40
Защо му обръщате внимание? Не виждате ли, че точно това цели?

Съвета ми към теб - стегни се и започни да се държиш като мъж, а не като пикла. Basta



ПП. Няма момиче на белия свят, което може "да те промени". Човек се променя единствено по собствена воля.

Не си напълно права, но това е друга тема... иначе до някаква степен се припокриват нещата.

SmilezZz
05-28-2012, 07:43
Как бих могал . Невъзможно е , пък и не мисля , че има за какво.Има неща , които не могат да ми се кажат.Кофти е , че прехвърлих проблемите си върху нея.

Чакай, чакай. Ти случайно да не би да си мислиш , че си Бог или че света се върти около теб? Я , се осъзнай. Псуваш я и правиш проблеми - за това, че е казала нещо, което е наистина така и е права до болка? Истината боли, а ти си доказателство за това. Преглътни гордостта, егото и самовлюбеността си и й се извини. Недей губи и последните хора, които разчитат и държат на теб, че накрая ще останеш сам и ще осъзнаеш, че си пълен задник , заради това си тъпо държание и его.

Furious?
05-28-2012, 08:45
Не е така , винаги ще има момичета около мен.Повечето от вас няма да си признаят, но са точно толкова жалки като нея , без капка самоуважение.Поради псевдо причини смятат, че съм лошо момче , което ще се промени заради тях и ми прощават , защото съм бил наранен.Въпросът е , че не винаги до мен са са тези , които искам.Това , което ми каза не беше истината , защото самата тя не я знае.Кофти ми е , че харесвах момичето и не исках да я разплача , но си изпуснах нервите като нуб като вас.Иначе нямам катастрофа досега и се надявам и да нямам - рефлексите ми са нещо , с което се гордея от детството , хаха.Съобразявах се само с едно момиче , второ няма да има.Правилата по пътищата са направени повече за хора като вас - иначе нямаше да карам толкова скъпа кола нали =).

п.с. Човек се променя заради някого или заради нещо.Трети вариант няма.

Irti
05-28-2012, 09:34
Правилата по пътищата са за всички. От каруца до последен модел мерцедес.

Нека позная. Ти си на 18, вчера си взел/купил книжката и сега караш колата на татко. :)

Точно такива хубави коли в квартала им изчезват ту гуми, ту стъкла, ту самите коли.

Другото, което е, че с моята бракма хубаво ще те отрескам и ще ти се изкриви всичко, но теб ще те е яд, защото на моята ремонта мога и сам да ги го направя. А ти ще си вадиш парите от гъза. Следващото е, че и аз съм возил и возя момичета в тази трошка и не се оплакват. Това, че имаш хубава кола и пари.. впечатляваш тези, които търсят такива неща, а другите хора как ги впечатляваш?

Доста си.. не зная. Жалък си наистина.

LeprikonA
05-28-2012, 09:59
Ти наистина си жалък. Ама много.
Първо - какво е виновна тя, че ти си бил в лошо настроение? Тя се е появила там, искала е да те види и какво е получила?
Второ - още по-мило ще да е да караш с бясна скорост, защото си бил "бесен" разбираш ли, представи си, че нещо стане?

Доста хора хубаво ти го казаха, че си леке. Очеизвадно нито ти, нито момичето струвате нещо, аз ако съм на нея повече не бих те погледнала. Да ме псува той, да ме зареже на дъжда, ще има векове да чакаш да ти вдигна изобщо телефона. Ако имаш поне малко мозък или пък достойнство, вземи се извини. И още нещо - не чакай да намериш някой, който да върши твоята работа - да те промени. Няма да се случи. Това са сладникави историйки. Ако сам не осъзнаеш, че имаш проблем, голям проблем, никой няма да е способен да го поправи вместо теб.

djipsito
05-28-2012, 10:03
Наистина жалка картинка..

MojoJojo88
05-28-2012, 10:12
Знаеш ли, аз пък от една страна те разбирам. Сериозно.
Аз съм човек на настроения. Признавам си. И има много малко хора, които ме познават до толкова, че да ме търпят, когато аз самата не се понасям. Та, по същество. Разбирам, че след толкова тежък ден си бил буквално на ръба да си го излееш на някого. И в общи линии, си видял в нея имено целта, която ти е трябвала, за да стреляш. И това си направил. Излял си каквото си чувствал, малко или много си я обвинил в това, че тя те е подразнила, с други думи смяташ, че тя направо си го е изпросила с две думи. Да, тя е била права. Не е лесно да си прост и да се правиш на джедай по магистралата.
Но, мисли малко-живота на човека, който возиш е твоя отговорност. Не си играй с него. Бъди човек!
Извини се искрено на момичето. Направи така, че тя да влезе в положението ти, а не да приеме извинението си, само защото те харесва.

SisiStrange
05-28-2012, 10:16
О, да, великите рефлекси. Заради разни такива гнусни, жалки, недоказали се "пичове" със страхотни рефлекси, колко хора плачат, че им ги няма децата. Добре, че не те познавам на живо. Не съм се била досега никога, но на теб с кеф бих ти фраснала 2 шамара.

bloodyF
05-28-2012, 10:35
горките момичета, които изобщо се занимават с теб
и пресен пример, щото си мислиш , че си великия шофьор -един, който се силеше по същия начин с поръчкова кола, не знам си какво, има книжка от септември и от тогава се форсира по улиците преди няколко дни е катастрофирал с приятелката му, за него дори не се знае какво му е, тя е с 2 счупени подбедрици
помисли си пак следващия път като караш ''само'' с 60-80 отгоре
пък за момичето-независимо къде си я оставил, щом не е пред тях, да знаеш че е жива и здрава и всичко и е окей, независимо дали си бил в най-шибаното настроение евър, значи не я заслужаваш
не разбирам само що продължава да ти ходи по гъза

li0n
05-28-2012, 10:35
Момичето не се казва Йоана - и тя обаче има име на принцеса =).

Даяна?

По темата-оставам безмълвна.

DisappointedDreamer
05-28-2012, 10:44
Името на момичето започва с А - Анастасия/Анна. Годдесс по горе каза.

Колкото до теб, авторе. И аз като Mojojojo, ще си призная че много често ми се менят настроенията. Не ми пука какво става с мен, но никога не бих застрашила живота на другиго. За мен си човек, който мисли че света се върти около него, че нищо лошо никога няма да му се случи, че всички момиченца винаги ще припкат при него, че живота някак си е изпуснал да си отбележи присъствието ти на Земята. Обаче, намерила се е въпросната принцеса, която е отказала да спусне дългите си коси, наранила те е и чертите на характера ти още повече са се откроили.

Е, познай какво - не си центъра на вселената. Ще бъдеш нараняван и разочарован от още много момичета, приятели и дори роднини. Как приемаш нещата е ключа в това дали след няколко десетилетия, когато си стар, сбръчкан и умирисан, някой ще държи изсъхналата ти ръка, докато пресичаш по пешеходната пътека в центъра на София.

cyclops
05-28-2012, 14:23
Не бих простила никога на някой, който е рискувал живота ми ! Ако не ти пука за твоя, поне не рискувай живота на друг... няма какво друго да кажа.

MannyB
05-28-2012, 14:57
Заради разни такива гнусни, жалки, недоказали се "пичове" със страхотни рефлекси, колко хора плачат, че им ги няма децата.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Furious?
05-28-2012, 15:13
Странно непрозорливи сте ми.Имате ме за някакво странно чудовище самоубиец , но не е така.Имаше една пикла пред мен , която правеше движението опасно и бях принуден да я изпреваря , за да не се влача цял ден след нея.Все пак времето за мен е важно.Никой не е застрахован от грешки - това е факт.Надявам се обаче дългите години фехтовка и системите за сигурност да ме опазят.Другите се оправяйте.
Има лека прилика между Хаус и мен.В момента не ми пука достатъчно почти за нищо както на него.Имам само една цел в момента , а след като я изпълня , колкото и трудна да е тя , ще видим.Писна ми да планирам.Може да не съм център на вашата Вселена , но съм център на моята.Не карам , който не ме харесва , да общува с мен.С може би едно изключение.Шофирането ми беше следствие на това колко съм ядосан от тенденциозността , на която сме подлагани семейството ми от новия кмет. Като ще съм глобяван , поне да знам защо.И макар да не искам да си призная , следвстиве на един много друг прост факт - не приемам отказ , особено от момиче , за което бях готов дори да се променя.Момиче , на което държах и се надявах тя да ме види по начина , по който я виждам аз.
Днес се видях с Йоана.Заради дъжда малко остана да не отида , хаха.Обясних и нещата както са.Бях обвинен , че въпреки , че съм бил много готин , забавен и мил с нея , нищо не оправдава постъпката ми , която уж омаловажавала всичко сторено от мен.Малко ми остана да се засмея в лицето и.А нима среднощното пътуване от дискотека бидейки пиян до козирката до София само заради нея , защото има много проблеми в семейството и отчаяно искаше да се видим, не е достатъчна да бъде забравена моята ?Сдържах се.Сетих се , че вчера даже пеехме в колата докато не спомена А.Добра или лоша да е тя , няма право да говори по начина , по който си позволи.БЯХ БЕСЕН - ЗАЩО НИКОЙ НЕ СО ГО НАБИЕ В ТЪПАТА ГЛАВА ЧЕ ВЗАИМООТНОШЕНИЯТА МИ С НЕЯ СА САМО НАША РАБОТА И НИКОЙ ОСВЕН ТЯХ НЯМА ПРАВО ДА СЕ МЕСИ.Бях длъжен да и кажа , че тя не е нея и няма да бъде никога , независимо дали се опитва.Е , това отключи интересни неща.
Да сте щастливи всички - ще се постарая да не бъда груб към нея отново , дори да си го заслужи.

DisappointedDreamer
05-28-2012, 15:18
Обаче, намерила се е въпросната принцеса, която е отказала да спусне дългите си коси, наранила те е и чертите на характера ти още повече са се откроили.


И макар да не искам да си призная , следвстиве на един много друг прост факт - не приемам отказ , особено от момиче , за което бях готов дори да се променя.

Точно. Дъх. Вкарал си се яко във филма, особено щом като оприличаваш себе си на герой от сериал по Фокс Лайф.

shakalaka
05-28-2012, 16:16
Е такива като тебе ме вбесяват! Това, че някой кара с определената скорост, а ти бързаш, за да се напиеш в някоя чалготека, не е никво оправдание! Ти си изложил не само нея на риск, ами и останалите на пътя! Тъжно е, че лекета като теб, които не знам кой им е давал книжки, предизвикват катастрофи и винаги невинни хора загиват. Майната ти. Е заради такива лайна като теб се чувствам унизена, че съм българака. Защото хората не характеризират държавата ни по умните и способни хора, а по свинете като теб (съжалявам свински род, че ви обидих). Не си прав, че не ти пука за нищо. Пука ти за себе си. Ти си може би най - големия егоист на тази планета. Продължавай да отблъскваш хората, които те обичат, за да умреш сам. И аз имах проблеми с темперамента, но винаги ще има идиоти като теб, които ме изкарват извън нерви. Това, че си бесен не е оправдание за хора над 10 години. Избягвай да пишеш такива теми, не показвай на света какъв боклук си.

Furious?
05-28-2012, 16:20
Главните герои са ми прототипи нп.А иначе въпросната принцеса наистина не ми оказа честта.А наистина , наистина я обичах и бях готов да дам всичко за нея.Ей такива нещастници като идиотите , оспамили ми темата , които не ме харесваха , защото съм повече от тях , ни попречиха.

shakalaka
05-28-2012, 16:27
Ми тогава що пускаш такива теми бе миндил нещастен? Кво, да не искаш някой да те подкрепя? Attention whore much?

Lunin
05-28-2012, 16:28
Браво бе Браво бе... ее един "маняк" да видя... евала... ама изобщо да не ти пука за тая фуста... Следващия път направо я застреляй мамицата и долна... НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ Ей тоя авторски салам... Набутай някой пистолет в тъпата тиква да и иде акъла... а вие по-горе какво сте се изнежили "кара мн. бързо, деца, щи ударя един шамар..." евала ти казвам аз! Една ти се опъва хващай следващата пориш до колкото издържи, махаш и на следващата

draid
05-28-2012, 16:50
Рефлекси викаш а ? И си на колко ? 20 ? Рефлексите са безполезни когато самонадеяността превишава възможностите им многократно. И викаш за тва ние не сме като теб, и не караме скъпи коли ? И от къде аджеба знаеш какво е нашето материално състояние и какви сме изобщо ? И надявай се системите за безопасност да те спасят при челен удар с над 120-130 .... Успех ти пожелавам с живота.

Hayashi
05-28-2012, 18:34
Ето такива като теб до 25 обикновено са се претрепали на някоя магистрала. Лошото е, че обикновено и невинни си заминават заради нечие божествено его.
Съветвам те да посетиш специалист за проблема ти с гнева. Защото изглежда сериозно.

Furious?
05-28-2012, 20:24
Проблемът не е от снощи , майна :D . Просто не ми пука достатъчно , за да го прикривам наскоро.Чак себе си изненадвам как едно момиче беше моят свят , уоу .

anonymous708973
05-28-2012, 21:06
Главните герои са ми прототипи нп.А иначе въпросната принцеса наистина не ми оказа честта.А наистина , наистина я обичах и бях готов да дам всичко за нея.Ей такива нещастници като идиотите , оспамили ми темата , които не ме харесваха , защото съм повече от тях , ни попречиха.

Повече от нас? Лошо момче? Не приемаш отказ? Караш скъпа кола и се фукаш с това?
Драги... не се заблуждавай. Ти си първокласно лайно. Кво, мислиш, че за много готин, като се качваш зад волана бесен и си го изливаш ли? Точно като по филмите, в които очевидно живееш, нали?

Познавам такива като теб. Които редуват криворазбрани жестове на привързаност с обиди и скандали. Да се качиш на колата пиян, за да отидеш при нея, не е геройство, моето момче, а простотия. Нито можеш да й дадеш съвет докато си пиян като гъз, нито нищо... С какво й помагаш? Само я караш да се притеснява и за теб. Никаква идея си нямам защо това момиче си пада по теб, съжалявам я.

Рефлекси... лигльо, хора с по 20-годишен стаж зад волана няма да отворят такава уста. Слез на земята.
А относно отказа... ела и се пробвай :) Не само ще те отрежа, ами и ще ти сравня самочувствието със земята. Не си единственият, който може да се държи като задник. С тая разлика, че аз съм момиче и настъпвам много по-гадно по мазолите. Не си търси майстора, някой ден и без това ще го намериш. И тоя ден не е никак далеч.

bloodyF
05-28-2012, 21:53
има нещо сбъркано в тебе
ходи на психолог за гнева
и карате да си изкарваш излишната енергия, примерно
поне ако си обичаш живота, че иначе до 5 години и е заминал по пътищата

notlike
05-28-2012, 22:00
Пич, ще се опитам да ти помогна. Че постъпи гадно - направил си го. Че после осра работите още - и това направи. Че се сдъвка с половината форум да не говорим. Отдавна съм се отказал да съдя хората, защото и аз имам кусури - прецених, че Господ е достатъчен съдник за всеки един. Дали защото съм религиозен, или просто ми отърва така - не знам. Нека кажа няколко неща по същество - и аз като теб съм нервак, но с времето се научих на търпение и смиреност. Разбира се, вълкът козината си мени, но нрава никога. Така и аз. Това, което прави разликата между нас двамата, е, че ти си изкарваш гнева върху хората, а аз не. Моето решение се нарича тренировки + музика. Хем изливам гнева си и се чистя от негативни емоции, хем работя върху тялото си. Иначе да се хвана да тренирам "ей така", защото и другите го правят - опитвал съм, не става. Виж, не знам за теб, но при мен работи. Друга опция е йогата - мнозина ме мислят за луд, навярно и ти така ще направиш, но не от вчера е доказано, че тя ще те усмири и ще те направи по-добър човек. Всеки е добър и може да покаже хубавите си страни. От теб зависи дали ще се държиш като задник, или ще направиш всичко по силите си да се промениш. Бъди упорит, но не с хората, а със себе си. Бъди критичен, но със собственото си Аз - така ще постигнеш реален резултат. Надявам се да съм ти помогнал. Пиша това с най-добри чувства и добри намерения. Успех!

Furious?
05-28-2012, 22:29
Повече от нас? Лошо момче? Не приемаш отказ? Караш скъпа кола и се фукаш с това?
Драги... не се заблуждавай. Ти си първокласно лайно. Кво, мислиш, че за много готин, като се качваш зад волана бесен и си го изливаш ли? Точно като по филмите, в които очевидно живееш, нали?

Познавам такива като теб. Които редуват криворазбрани жестове на привързаност с обиди и скандали. Да се качиш на колата пиян, за да отидеш при нея, не е геройство, моето момче, а простотия. Нито можеш да й дадеш съвет докато си пиян като гъз, нито нищо... С какво й помагаш? Само я караш да се притеснява и за теб. Никаква идея си нямам защо това момиче си пада по теб, съжалявам я.

Рефлекси... лигльо, хора с по 20-годишен стаж зад волана няма да отворят такава уста. Слез на земята.
А относно отказа... ела и се пробвай :) Не само ще те отрежа, ами и ще ти сравня самочувствието със земята. Не си единственият, който може да се държи като задник. С тая разлика, че аз съм момиче и настъпвам много по-гадно по мазолите. Не си търси майстора, някой ден и без това ще го намериш. И тоя ден не е никак далеч.

Ти си ми най-странна.Като комар си напориста.Бъркаш арогантен и със самочувствие с фукане , не си ме видяла да сложа снимка на колата , нали ? Или да доуточня каква е.Не съм се фукал , че карах така , даже до известна степен съжалявам.Не заради себе си , а заради Йоана , че стана жертва на настроенията ми.Както и да е, да ти дам телефона и да и кажеш колко си загрижена ?
Елементарна си , прекалено елементарна.Това не е криворазбрах жест на приятелство , а висша форма на привързаност.Или може би трябва да и дам пари , за да покажа , че ми пука за нея ? Ценно е не това , което имаме , а това което значи много за човека ,който дава.Вниманието ми е нещо толкова рякдо , че никога ти не би могла да му се радваш.За конкретния случай , тя наистина много се притесни като разбра , как съм карал за нея , но както казах съм първокласен шофьор.Малко са нещата , които не ми се отдават.
А за отказа - виждал съм твои снимки и честно казано не ми харесваш.А и доколкото разбрах от Влади си приятелка на познат от форума , има граници , които не преминавам.Ти се имаш за много нахакана , но истината е , че не бих те погледнал дори.С момичета 2/10 не се занимавам.Рядко получавам какъвто и да е отказ , затова издивявам.Особено от момиче , което искам да ми стане приятелка.Отдавна забравено чувство.Въпросното момиче за мое огромно съжаление обаче имаше ред причини да реагира така.
Радвам се , че имаш самочувствие , но внимавай дали е покрито.Казах каквото имам да ти казвам , пиши ми колкото искаш.Няма да се занимавам повече.


нот лайк : Предишното ми средство беше билярдът- невъзможно е да направиш страхотен удар , ако не си максимално концентриран.Имах маса в Пловдив , но сега съм в София и не мързи да изляза.Другото ми средство е покерът - колкото по-ядосан съм , губя повече пари най-често.Но спря да ми пука и спрях средството.Мерси все пак =)

anonymous708973
05-29-2012, 07:12
Бъркаш арогантен и със самочувствие с фукане

Напротив, знам разликата изключително добре. Ти си точно това, което казах.
И да, познавам доста като теб... бургазлии предимно, хъх. Бие се в гърдите, обикаля пиян с колата, накрая разплаква момичето. Е, познай какво. Това не е приятелство и привързаност.

kalpazanka
05-29-2012, 07:13
На мнение съм, че ти трябва период, в който да си сам, да не се срещаш с А. и да не тровиш И нейния живот. Хубу, не се е получило с твоята принцеса, но не ти е крив целия свят. Оттегли се, пооближи си раните и като ти мине, тогава се хващай да даваш надежди на някоя, че от познанството ви ще излезе нещо. В момента губиш времето на А.- вместо да се огледа за подходяща партия, тя ти тича по задника въпреки магариите ти.

anonymous708973
05-29-2012, 07:20
Пука му, че й губи времето, нали трябва да си напомпа егото?

Furious?
05-29-2012, 14:15
На мнение съм, че ти трябва период, в който да си сам, да не се срещаш с А. и да не тровиш И нейния живот. Хубу, не се е получило с твоята принцеса, но не ти е крив целия свят. Оттегли се, пооближи си раните и като ти мине, тогава се хващай да даваш надежди на някоя, че от познанството ви ще излезе нещо. В момента губиш времето на А.- вместо да се огледа за подходяща партия, тя ти тича по задника въпреки магариите ти.

Само Йоана ли ми чете темите , хаха. А. е бившата , аз тичах след нея , но вече не.Сега остава само да си оправя сметките с нея - тези неща никога не приключват добре ..за въпросните хора.Като се свърши цялата тази работа отново ще съм уравновесен и спокоен през повечето време и ще се захвана със занаята.Има 1 момиче , което ми беше хванало погледа.

umri
05-29-2012, 15:30
Не е така , винаги ще има момичета около мен.Повечето от вас няма да си признаят, но са точно толкова жалки като нея , без капка самоуважение.Поради псевдо причини смятат, че съм лошо момче , което ще се промени заради тях и ми прощават , защото съм бил наранен.Въпросът е , че не винаги до мен са са тези , които искам.Това , което ми каза не беше истината , защото самата тя не я знае.Кофти ми е , че харесвах момичето и не исках да я разплача , но си изпуснах нервите като нуб като вас.Иначе нямам катастрофа досега и се надявам и да нямам - рефлексите ми са нещо , с което се гордея от детството , хаха.Съобразявах се само с едно момиче , второ няма да има.Правилата по пътищата са направени повече за хора като вас - иначе нямаше да карам толкова скъпа кола нали =).

п.с. Човек се променя заради някого или заради нещо.Трети вариант няма.
Не смятам, че си лошо момче, или поне в смисъла, в който аз го разбирам. Някаква там те е зарязала и ти е съсипала целия живот. Продължи напред. Нормално е да ти е гадно и депресирано известно време, особено ако си я обичал доста и си си представял разни сценарии за бъдещето. Според мен си яко емоционален и като си харесаш някоя я поставяш в центъра на съществуването си.
Според дефиницията на думата, както аз я разбирам, не си лошо момче, а копираш начина на поведение, който според теб е присъщ на лошите момчета. Видял си, че определен тип поведение при някои момчета води до определени положителни резултати в късмета им с жените и се опитваш да ги копираш, като по този начин се опитваш да извъртиш поведението така, че да го направиш пълната противоположност на това, което е било с момичето, което те е зарязало. Малко като овца във вълча кожа. Отделно не виждам никакъв въпрос зададен в темата. Не знам защо си я написал, освен за да покажеш нещо. Обикновено се искат съвети тук. Като те зареже някоя, гледай да се поучиш от грешките си, а не да падаш надолу, щото излиза, че от цялата работа си загубил много, а целта е поне малко да си спечелил.
Заради кого да се промениш ли? Промени се заради себе си, а не заради някоя значителна или незначителна жена. Щото жените идват и си отиват, а това какъв си ти, ще ти остане за цял живот. Промяната зависи само от теб и само ти можеш да си я наложиш. Когато започнеш да правиш нещата, които другият иска, си оставаш същия, но просто си потискаш желанието. Жената е добър спътник в живота, но това какво си ти зависи от нея в минимални дози. Все едно аз да си харесам някоя, която няма навик да се поддържа и не е особено умна и да искам от нея да поумнее и да си подобри хигиенните навици. Просто няма да си я харесам, а дори и да съм, като надуша мършата, ще избягам. Харесваш си момиче, заради това, което е, и когато видиш нещо вторично, което не ти харесва й казваш и показваш, че искаш тя да го промени заради теб. Ако не го направи имаш 2 избора - опитваш известно време, ако видиш, че не става, се примиряваш с факта, вторият вариант е да я зарежеш.

Има 2 варианта. Или имаш сериозни емоционални проблеми, или се преструваш, че ги имаш, и умишлено преувеличаваш с действията си, за да види целият свят колко си различен и колко ти е криво.

Замисли се дали момичетата, които ти знаят историята не са те съжалили и затова да са около теб. Ще ти кажа, че на едно момиче, ако в начална фаза (преди да сте тръгнали или правили секс) тръгнеш да му обясняваш как някоя бивша те е наранила супер много и колко ти е тежко от това, ще спре да те гледа като обект на желание. Много по-вероятно е да те съжали.

Едно е да си тръгнеш от кафе, да спреш да й звъниш, да я псуваш и нареждаш, дори да прекъснеш контакт с нея, но съвсем друго е физически да й застрашаваш живота, като караш като типичен пубер. Наскоро чух, че един 19-годишен празноглав малоумник е блъснал възрастна жена в района на Карлово, щот е големият мъж, разбираш ли, и сега ще лежи, докато от засъхналите му фекалии в задника не поникне царевица.
А скъпата кола няма нищо общо с шофьорските умения. В самия правилник за правоуправление има детайлно обяснение и математически схеми и сравнения на възприятието на човешкото око за случващото се на пътя и времето, което се отнема на мозъка да обработи възприетата информация нужна за задействане на двигателните механизми и реакция. В някои случаи, дори да си с различна биологическа структура от останалите 7 милиарда души на земята, пак ще се блъснеш, защото не са важни само твоите умения на шофьор, а моментната пътна конюнктура включваща участието на други автомобили на платното за движение, състоянието на колата ти, реакциите на другите шофьори, пътната настилка, завоите, времето и още куп фактори, които не зависят от рефлексите ти. Състезателите от формула 1 са карали хиляди пъти на една и съща писта, цял живот карат коли, като с това си вадят хляба, и пак се случва да катастрофират. Ако ще се самоубиваш, поне не застрашавай живота на другите. Твърдо съм за въвеждането на психо тест за "Б" категория. Точно един ей такъв, като теб, но с 40 години по-стар ме блъсна на пешеходна пътека преди няколко години.

пп. Няма критерий, по който Пантерата може да бъде определена като 2/10, не само от мен, а от когото и да е.

kalpazanka
05-29-2012, 15:54
Само Йоана ли ми чете темите , хаха. А. е бившата , аз тичах след нея , но вече не.Сега остава само да си оправя сметките с нея - тези неща никога не приключват добре ..за въпросните хора.Като се свърши цялата тази работа отново ще съм уравновесен и спокоен през повечето време и ще се захвана със занаята.Има 1 момиче , което ми беше хванало погледа.
И аз чета темите, в които пиша. :D
Имах предвид, че губиш времето на момичето, което си зарязал в дъжда. И й тровиш живота. Твай.

umri, +1 :) за мнението

draid
05-29-2012, 16:38
Първокласен шофьор си викаш а ? Жалко че ще трябва да научиш по трудният начин колко назад си в класацията. Ти се извади по-голям шофьор и от пилотите във F1 и WRC взети накуп бе, аз от тях не съм чувал да се изказват така.

Furious?
05-29-2012, 17:09
Просто никой от нас не позната пилот от Ф1 , нали ? Убеден съм , че скъпите им коли не са само за украса.Не виждам смисъл да се спазва ограничение 130 на магистралата при условие , че може да се кара по-бързо.Въпросният случай беше кофти съвпадение и се надявам да не се повтори.

~umri : За повечето си дяволски прав.Казвам на толквоа много други познати , че има по-важно от някое момиче , обаче аз самият бях вманиачен почти за една.Не знам , може би искал специална принцеса , за да докажа на себе си , че аз самият съм повече от другите.И така е , че в цялата ситуация губя аз и тя , но не всичко в живота е победа за съжаление.Всичко е до приоритети - ако харесваш някой човек достатъчно , се съобразяваш с него и правиш компромиси , иначе сака и айде.
Наясно съм с психиката на момичетата.Имаше един период , в който бях доста често отрязван преди да се науча , но вече знам как се прави.Не бих тръгнал да се оплаквам на момиче , което искам да "атрактна".Поведението си е мое собствено , не имитирам никого.Че съм жертва на настроенията си , които се менят често , е наясно на почти всеки мой познат.

п.с. Нищо , че съм от Пловдив , винаги спирам на пешеходна пътека хаха

draid
05-29-2012, 17:44
Е то много хора не виждат смисъл да се кара и в града с 50, ама кво да се прави.

dizzie
05-29-2012, 19:10
нямам думи ..

umri
05-29-2012, 19:31
Просто никой от нас не позната пилот от Ф1 , нали ? Убеден съм , че скъпите им коли не са само за украса.Не виждам смисъл да се спазва ограничение 130 на магистралата при условие , че може да се кара по-бързо.Въпросният случай беше кофти съвпадение и се надявам да не се повтори.

~umri : За повечето си дяволски прав.Казвам на толквоа много други познати , че има по-важно от някое момиче , обаче аз самият бях вманиачен почти за една.Не знам , може би искал специална принцеса , за да докажа на себе си , че аз самият съм повече от другите.И така е , че в цялата ситуация губя аз и тя , но не всичко в живота е победа за съжаление.Всичко е до приоритети - ако харесваш някой човек достатъчно , се съобразяваш с него и правиш компромиси , иначе сака и айде.
Наясно съм с психиката на момичетата.Имаше един период , в който бях доста често отрязван преди да се науча , но вече знам как се прави.Не бих тръгнал да се оплаквам на момиче , което искам да "атрактна".Поведението си е мое собствено , не имитирам никого.Че съм жертва на настроенията си , които се менят често , е наясно на почти всеки мой познат.

п.с. Нищо , че съм от Пловдив , винаги спирам на пешеходна пътека хаха

Имай си ги настроенията. И аз ги имам. просто не се стига дотам, че да застрашавам живота на друг, освен разбира се, когато някой реши да се бие с мен, но тогава е непредвидимо и за двете страни. Друг път, като се ядосаш, просто спри колата, тегли 100 псувни, удряй по волана, блъскай, сбий се с някого, но не карай така, щото си е ебало майката отсякъде. И я забрави най-накрая тая. Трябваше ми преди и на мен малко време да осъзная, че не може да имам абсолютно всичко, което искам. Има просто някои неща, които не мога да имам, и като не мога да ги имам, си намирам по-добри от тях, които мога. И пак печеля. И егото ми е развито дотам, че да не страдам дълго за нещо, което просто не мога да имам.

Furious?
05-29-2012, 20:14
Така е.Сравнително рядко губя контрол , обаче когато стане хората ги е страх да са около мен.С право хаха.Не се чувствам като Господ зад волана - аз да карам , другите да се молят.И аз съм решил да съм като теб.Обаче има една работа , която трябва да свърша за последно надявам се и след това айляк.Просто не съм свикнал да се провалям

TheBanzai369
05-30-2012, 16:08
Ако бях човека зад когото си карал, щях да слезна и да ти разплача мамицата. Заради комплексари като тебе стават белите. Качил няква путка е ше ми се прави на Шумахер.