PDA

View Full Version : Японската диета...



PROVOCATIVE
05-27-2012, 22:28
или за тези, които не знаят,...
http://dieti.rozali.com/populiarni-dieti/p452.html

Имам няколко въпроса към вас, симпатяги :) Някой от вас подлагал ли се е на тази диета? Ако да - за колко време (1,2,3 седмици), с какви резултати? Аз съм се пробвала да я правя, но е прекалено строга за мен и не издържах дълго. А и ме притесняват няколко неща - наистина ли се задържат килограмите след диетата? А какво е захранването? Ами усилената консумация на яйца не е ли вредна (а може би е по-добре да се ядат без белтъка)? Моля ви, споделете някакъв опит, наистина ще съм ви много благодарна! Приятен ден:)

FuckingFreak
05-28-2012, 11:03
Без белтъка?! По-скоро без жълтъка. Многото жълтъци уж натоварват жлъчката с преработването на мазнините, но не и за младите хора, абе мненията са противоречиви...
Хранителен режим + спорт = сваляне на кг, хубава фигура и така нататък. Без шитни, без гладувания, без японски чудесии.

ALetterFromTheSky
05-28-2012, 11:37
Жълтъкът ти е най-малкия проблем в тая диетка ... аз не мога да разбера какво пък толкова го отделяте, като цяло ако не се прекалява с яйцата, те са полезни... не е нужно чак до толкова да се издребнява.
Ако искаш диета(т.е нещо за опр. период от време с трайни резултати) почни 90-дневната, понеже е не толкова трудна и строга за спазване и вкарай някой спорт-дори една аеробика пак е нещо

shishi
06-03-2012, 19:11
стига с тия тъпи диети дето до нищо не водят по-добре се храни здравословно спри или поне намали сладко и хляб както и газирано спортувай повече препоръчвам видеото на синди крауфорд аз съм начинаеща и са ми малко трудни но е супер тренировката ако това не ти харесва тичай ходи на фитнес и с тая японска глупост и да успееш да издържиш и да свалиш няколко кг ще си отпусната а и после ще си върнеш двойно кг

Cloud9
06-03-2012, 21:47
За 4 седмици на тази диета и вторият й вариант свалих около 5 килограма!Сваляла съм и преди с нея и действа,но си е голям зор с тези яйца. Накрая чувствах,че ще кудкудякам. Аз винаги правя диетата покай Великден, чеда не останат яйца за разваляне (и да ми е по-шарена диетата). Не я препоръчвам ако си решила да свалиш 7 килограма за седмица. Действа, после (поне при мен така стана) по-бавно се появява йо-йо ефектът, но си изтощен и не можеш да правиш упражнения. Избери нещо друго