PDA

View Full Version : Изсветляване на коса - HELP !



PROVOCATIVE
05-27-2012, 22:31
Такааа.... вероятно ви писна да ми четете темите, които пускам, но имам нужда от мненията и съветите ви. Предварително се извинявам, ако вече има такава тема.

Знаете ли ефективни начини за естествено изсветляване на коса? Моята е лешниково кафява, светлокестенява такава :д Ще се радвам, ако някой знае нещо по въпроса :)

pressiana
05-28-2012, 07:31
С отвара от лайка. На всеки действа различно. Вариш лайка, изливаш си я на току-що измитата коса и излизаш на слънце. Може и да е възможно да изчакаш да изсъхне и тогава, но не знам.

Tikche
05-28-2012, 20:22
Както казаха с лайка ( в магазините продават даже вече готова отвара), кислородна вода 6% ( пак излизаш на силна слънчева светлина), блондор ( аз ползвам блондор на Syos и съм много доволна, като за разлика от кислородната вода не оставя жълти отенъци. Да ти кажа честно с лайка и кислородна вода ще отнеме много повече време, средства и усилия да постигнеш желания резултат и следователно ще исмъчиш доста повече косата си вместо да се минеш 1 с блондор за 10 минутки и после да си измиеш косата с отвара от коприва и лайка и да видиш, че резултата ще е много добър. Моята коса е дълга до пъпа и беше черна. С 2 кутийки блондор свалих цвета и на златисто русо, което принципно трябва много да увреди косата, но аз нали съм си инат изрусих я и после за няма и седмица и върнах мекотата и еластичността с маски от чесън, коприва, мед и яйца.

monahinche:)
05-29-2012, 16:32
kakvo e tova blondor ako nqkoi moje da mi kaje

kuklichka_bg
05-29-2012, 18:20
Аз се правих сега от черна на светло кестенява-много трудно.Много некадърни хора ме правеха.Накрая се получи.Ремувър е хубаво,пада цвета,но после трябва да се боядисаш със по-светла от този с който искаш.

Shadyy777
08-17-2012, 16:43
А да попитам какво става ако си изсветлиш косата с кислородна вода 3 % ?

black pearl
08-17-2012, 16:56
Стой повече на слънце , ходи на плаж редовно ! Аз съм с кестенява коса обаче в момента съм на руси кичури от слънцето! :DDD Аз не го направих нарочно ама айде ;PP

MegiBoOm
08-18-2012, 14:57
С отвара от лайка. На всеки действа различно. Вариш лайка, изливаш си я на току-що измитата коса и излизаш на слънце. Може и да е възможно да изчакаш да изсъхне и тогава, но не знам.

мхм