PDA

View Full Version : На вас случвало ли ви се е подобно нещо в магазин за бански или бельо?



klemensiq
05-28-2012, 08:37
По принцип мерките ми са 70см. подгръдна и 95см. гръдна и винаги съм носела чашка Д. Но направих диета и сега гръдната ми е 87см. и нося чашка Ц....
което пак не е супер малко, горе - долу бива.
Та... влизам си аз в магазин за бански и искам да меря една бриджитка, и продавачката идва, почва да ме гледа в бюста и казва, ще ти е голям, ориентирай се към по - малките и които са само от плат, тази чашка ще ти е голяма.
Казвам и не, искам него да меря. Обличам го - малък ми е..... ппмолих за по - голям размер, който също ми беше малък, а още по - големия пък ми беше вече голям.
И какво? Като отида в магазин все ме питат, ти чашка А или Б ли си?
Случвало ли ви се е ? Дразни ли ви как се оправяте в такива ситуации?

bloodyF
05-28-2012, 10:39
нося чашка ц и обикновено си ми предлагат подходящите неща
може би магазина е бил кофти нещо
или по-скоро продавачката..
иначе да, случвало ми се е да меря 10 размера от един и същи модел сутиен и нито един да не ми стане, но пък продавачката е една миличка и прекрасна и си ме търпи всеки път 8-)

SisiStrange
05-28-2012, 10:47
Аз съм с гръдна 92 и те разбирам. :D Случвало ми се е нещо такова и е преди всичко дразнещо. Ужасно мразя продавачката да ми се меси, когато избирам нещо. Мои пари, мои цици => моя си работа. Поглеждай ги студено. Обикновено е достатъчно.

Glam0rous
05-28-2012, 11:49
Не. Отивам, взимам ,меря, ако не ми става искам друго. Не са ми правили разбор на размера продавачките. А смисъла на темата е , че е лошо да те подценяват ли?