PDA

View Full Version : Въпрос за жената- какво мислите?



alexander.nachev
05-28-2012, 08:59
Здравейтеее.
Имам въпрос за една ситуация за която събирам мнения.Та историята е следната.С моето гадже преди няколко дни бяхме излезнали.Сичко ок докато не ми звъннаха приятели които тя не харесва явно много защото чат пат се дрогираме и ме поканиха на парти.Казах и ела с мен но тя ми отказа и с еприбра.Та аз отидох на партито и се забавлявах с компанията.В последствие разбрах че тя се е прибрала и цяла нощ си е чатила с бившия и след това е излезнала с него и уж с някви други хора да пият по бира навънка (в 4-5 сутринта).Какво мислите има л иза какво да се притеснявам или да и повярвам въщност колко невинно както го описва тя един вид че нищо толкова,то нали и други хора имало ма тва не ми се вярва мн. поне на мене.
Отворен съм за всякакви съвети. :) 10хххххххх

valdesbg
05-28-2012, 09:10
Така описано - нищо нередно освен късния час няма.

Ама ти и ти нищо не си казал в поста си. Тва с дрогирането ме притеснява малко.

alexander.nachev
05-28-2012, 09:22
Е случва се живеем в свободна държава.Е вие ако си пишете с бившия си приятел в толко сутринта дали няма да имате задна мисъл ил исамо аз си го мисля тва щото съм момче?

Furious?
05-28-2012, 09:25
Ако баш се дрогираш и тя се е хванала с теб , не знаеш кво няма да и е наред и на нея.

Настрани от това , и аз не бих останал много доволен

alexander.nachev
05-28-2012, 09:34
Е дрогирал нямам предвид хероин а малко жамфетки с водчица.Нали нали 100% си мисля че имало някъв подзамисъл на тва виждане дет са напрайли след 4 часа чат преди тва.А и не ми каза веднага като я питах ко праий не ми каза че се евиждала с него а разбрах случйно месец-2 след това

valdesbg
05-28-2012, 09:38
Ем явно и е неприятно квото си вършил. Това е ясно. Решила е да те подразни малко. Не е задължително да прегреши с него защото наистина го иска. По скоро ще е защото ти не я караш да се чувства сигурна и спокойна. Доколкото разбирам ти знаеш че на нея не и е приятно, и въпреки това си продължаваш да си вършиш квото ти е кеф. При това положение - няма как да очакваш нещата да се оправят.

alexander.nachev
05-28-2012, 09:57
Ема то и тя си с епочерпва чат пат за нея тва мисля че не е фактор. :\

Furious?
05-28-2012, 15:19
Много малка е вероятността да е случайно.Никога не знаеш обаче докато не провериш.Не е задължително да са се ебали , това , че се е видяла с него пак е един вид отмъщение към теб , че така си пропилял вечерта.Ако те дразни , разкарвай я.

И внимавай много с наркотиците ! Голямото дело започва с малкото.

Black.Cherry
05-28-2012, 17:40
А и не ми каза веднага като я питах ко праий не ми каза че се евиждала с него а разбрах случйно месец-2 след това


ако т'ва е станало предо 2 месеца не се притеснявай толкова.. сигурно просто ти е направила на пук... щом още е с тебе значи бившия вече не я интересува ;)