PDA

View Full Version : Теми за държавен изпит



vanio_93
05-28-2012, 11:49
Здравейте, скоро ми предстои държавен изпит по специалността Компютърна техника и технологии за трета степен професионална квалификация.Интересува ме някой има ли ги разработени тези теми или поне някакви материали да има за тях!Ако някой има нещо да дава линкове и да драсне коментар.

mlakniwe
05-28-2012, 12:27
Би тряяло цяла година с даскалите си да ги разработвате и вече да са готови отдавна, а доколкото знам там за различни процесори бяха темите в специалност КТТ, сигурно сте го учили в 11 или 12 клас/дори мисля, че сте имали предмет процесори и дънни платки или нещо такова беше/, никой ли не ви подготвя за тоя изпит? На нас класната ни даде по една тема да разработим и после всеки си принтира от всички теми по 1 и си ги имаме и на изпита можем да препишем от тях! В интеренет също има информация, но много си закъснял! Моят изпит е на 11 юни, но аз си ги имам темите тъй, че не ме притеснява

vanio_93
05-28-2012, 13:43
Ами учили сме ги тeзи неща обаче подготовката не беше никак на ниво.Като ги имаш готови ще може ли да ми ги пратиш?Дай си скайпа на ЛС.

mlakniwe
05-28-2012, 13:59
Аз съм друга специалност