PDA

View Full Version : Мълчанието повече ли казва от говоренето ?



joanittka
05-28-2012, 11:50
Попринцип имам да пиша есе по тази тема , но ми стана интересно ... и реших да попитам и вас .. Когато искате да изразите нещо дълбоко по какъв начин го правите ? ..

Your.Passion
05-28-2012, 11:53
С мен винаги е различно,според мен е важно да има човек който да те разбира с думите с които говориш и с мълчанието ти ! ^^ :)

Lunin
05-28-2012, 11:56
НЕ! Едно е да стоя и 1 час да гледам някой си как ми пипа колата и друго е да го напсувам и да му забия един знак отзад...

joanittka
05-28-2012, 12:00
НЕ! Едно е да стоя и 1 час да гледам някой си как ми пипа колата и друго е да го напсувам и да му забия един знак отзад...

Ако това е логиката ти .. :Д:Д .. Имам предвид нещо много по- стойностно ..

Your.Passion
05-28-2012, 12:02
Ако това е логиката ти .. :Д:Д .. Имам предвид нещо много по- стойностно ..

Абе момчета .. :D

joanittka
05-28-2012, 12:03
да , точнооо ...

SmilezZz
05-30-2012, 09:47
Според - зависи.
Има си моменти, в които мълчанието казва много повече от думите, да. В друг, просто трябва да се държиш по-грубо,
че отсрещния човек да се осъзнае. Очите , в комбинация с мълчанието казват повече, отколкото, например, да крещиш с пълно гърло и никой да не те разбере.

Wwwooow
05-31-2012, 15:21
^aбсолютно съгласна !

scrooper
05-31-2012, 17:20
Зависи от физиономията.

BrokenInnocence
06-02-2012, 00:01
Не е вярно. Типично женска черта ни е да си мислим, че като замълчим човека отсреща (приятел, гадже, родител, който и да е) веднага ще разбере какво ни има, но личния ми опит е показал, че човек като си има нещо за казване най добре да си го каже. Хора сме, не четем мисли.

joanittka
06-06-2012, 11:47
Не е вярно. Типично женска черта ни е да си мислим, че като замълчим човека отсреща (приятел, гадже, родител, който и да е) веднага ще разбере какво ни има, но личния ми опит е показал, че човек като си има нещо за казване най добре да си го каже. Хора сме, не четем мисли.

Изобщо не говоря за някакви дребни спорове и т.н. .. А за много по сериозни неща .. и според мен понякога трябва да замълчиш .. например когато си обиден адски много на някой човек и искаш да го накараш да съжалява , за това , което е направил .. най - добре е да замълчиш .. Така той ще се почувства ужасно и по този начин ще го накажеш .. Докато ако започнеш да крещиш изобщо няма да си направи поука и няма да е гузен ... Лично мое мнение . (:

lisi4ety
06-06-2012, 12:09
Мълчанието повече ли казва от говоренето? Не и на изпит. :D