PDA

View Full Version : Дойде време и за момичетата



Anonys
05-28-2012, 12:57
Имаше една такава тема, но тя беше към момчетата. Та въпросите са ми : Как се възбуждате като сте с приятеля си ? Обичате ли да ви обарват ? Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Давате ли още нещо освен целувка на първа среща ?

marilyn
05-28-2012, 13:50
Как се възбуждате като сте с приятеля си? Ами лесно. Понякога само поглед ми стига.
Обичате ли да ви обарват? Естествено, ако момчето знае къде и как да пипа.
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Ми не мисля, че само някой въпросен жест е важен, а цялостно...
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща? Зависи, рядко.

SisiStrange
05-28-2012, 14:01
Имаше една такава тема, но тя беше към момчетата.
Та въпросите са ми :
Как се възбуждате като сте с приятеля си ? Ми почти всякак. XD Понякога един поглед ми стига, понякога като ме целуне по-страстно или като ми каже нещо по-така...
Обичате ли да ви обарват ? Разбира се, стига да е той.
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Като ме стисне за дупето, или като пъхне пръстче под сутиена ми... Или като ме целува по шията... Обичам и да ме хваща за кръста, да ме притиска силно и да ме целува... И още доста неща всъщност.
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща ? Не.

IseeDEADbodies
05-28-2012, 14:09
Лелеее аз ако знаех, че повечето момичета се подмокрят(силно казано) само от един поглед .. :lol:

Sisxx
05-28-2012, 14:12
^Зависи само от кой е погледа :)

SisiStrange
05-28-2012, 17:25
^Зависи само от кой е погледа :)
+ Милион! :)

SuNsEt
05-28-2012, 18:00
Как се възбуждате като сте с приятеля си? Ами зависи от ситуацията,обичам да бъда провокирана от разни нежности(думи/действия)
Обичате ли да ви обарват? Пак зависи от кого и как ;д Удряла съм шамар на момче,което ме обара по ебати мазния начин...
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Нежните докосвания и ласките за мен са и вид жест И нещо като обарване (хъхъ)
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща? НЕ... дори и целувка бих казала,че е много...

cyclops
05-28-2012, 18:06
Как се възбуждате като сте с приятеля си? Понякога от един поглед, друг път целувка, друг път още като си говорим, дори когато не сме заедно... различно.

Обичате ли да ви обарват? Да, стига да знае как

Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Когато ме притисне силно до себе си и ме целуни, а ръцете му са на дупето ми

Давате ли още нещо освен целувка на първа среща? Стига да се харесаме и да сме на една вълна, защо не? Веднъж се живее. С приятеля ми така започна всичко :)

Anonys
05-29-2012, 11:55
Благодаря, очаквам и други мнения :)

In*The*Face
05-29-2012, 12:25
Как се възбуждате като сте с приятеля си?
- Без проблем. Той вече знае идеално кое ми харесва и го използва както трябва.

Обичате ли да ви обарват?
-Да.

Кой жест/обарване ви е най-приятен?
-Когато ме гали по гърба, там ми е чувствителната зона. Вътрешната част на бедрата - също. И когато ме стиска за дупето ми е приятно, но има някой, които изобщо не се справят с последното.

Давате ли още нещо освен целувка на първа среща?
-Не.

rusoto_baby_f
05-29-2012, 15:22
Как се възбуждате като сте с приятеля си? Зависи от ситуацията,обичам да бъда провокирана, понякога от един негов поглед направо изтръпвам, друг път целувка..
Обичате ли да ви обарват ? Да, стига да е той.
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? Когато ме целува по шията и по ухото, направо изтръпвам и кожата ми настръхва..
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща?
-Определено Не. (Поне до сега не съм давала нищо повече от целувка на първа среща)

Hilary_
05-30-2012, 14:46
Как се възбуждате като сте с приятеля си?
Зависи от ситуацията, настроението ми .. :D Стигала ми е дори една страстна целувка.
Обичате ли да ви обарват ?
Ако знае къде и как - да. Не обичам безразборното мачкане, стискане и т.н.
Кой жест/обарване ви е най-приятен?
Съвкупността от тях ми е най - приятна.
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща?
Много трудно някой би си изпросил и целувка от мен (на първа среща) .. ;д

десет буквииии

fenkaaa
05-30-2012, 19:41
Как се възбуждате като сте с приятеля си? Единствено той може да ме възбуди почти по всякакъв начин,както се казва нагоре,дори само с поглед :D
Обичате ли да ви обарват? Стига да ми е приятно и стига да го прави човека,който искам. :)
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? По принцип целувките по врата,а другото вече е малко по-лично ;d.
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща? Случвало се е и бих казала,че съжалявам.

Violenza
05-31-2012, 13:17
Как се възбуждате като сте с приятеля си? - Със сегашния изключително лесно, много малко ми трябва.
Обичате ли да ви обарват? - Само ако ще правим секс, иначе като цяло не обичам да ме барат.
Кой жест/обарване ви е най-приятен ? - Като ме плесне по дупето и после ме стисне.
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща? - Даже и целувка не съм давала, какво остава за нещо друго.

Cucko0
05-31-2012, 14:31
Как се възбуждате като сте с приятеля си ?
-много зависи какви чувства изпитваш към момчето....аз се побърквам само като доближи устните си до моите
Обичате ли да ви обарват ?
-Не /ако за обарване не се приема гушкането / ;д
Кой жест/обарване ви е най-приятен ?
-
Давате ли още нещо освен целувка на първа среща ?
-Не...