PDA

View Full Version : Изкривяване на реброто



disavowed
05-28-2012, 13:14
Значи имам изкривяване на вътрешната част на дясното ми ребро. много ме е срам да отида на лекар и в момента нямам снимки. незнам точно от колко време е така но със сигурност е от над 1 година! в момента съм на 15 и половина и още израствам и ме е страх да не стане по-зле,като съм с къса блуза се забелязва много лесно но никой освен наще не знае за това а ни искам да им припомням за проблема ми защото може да разкажат на някой и... мисля че изкривяването се дължи на многото седете пред компютъра при неправилна стойка или незнам ако е нещо друго. моля ви не пишете коментари които няма да помогнат и без друго ми е достатъчно тежко сега като няма ден в който да не мисля за това и как след някой месец ще се ходи на море или на басеън с приятели! :X

disavowed
05-28-2012, 16:27
ако не сте разбрали за кое говоря имам напредвид нали между гърдите има малка вдлъбнатина.. при мен не е така а цялата ми дясна част на гърдата ли как да го нареча.. е изпъкнала напред в смисъл както лявата част е права (нормална) дясната е леко наклонена .. абе гърдите ми са така --\ .. o_o това изкривяване може ли да се оправи ? ако има вероятност ще се отсрамя и отивам на лекар .. ?

kriisskaa
05-28-2012, 16:52
ем кат те е срам да отидеш на лекар стой си с изкривено ребро ;) ..

alchy
05-28-2012, 17:44
ем кат те е срам да отидеш на лекар стой си с изкривено ребро ;) ..

А така, кажу му Криске :D

пAteNцЕ
05-28-2012, 18:12
цяла година си висяла така и не си отишла на лекар?
абе момиче та то е зараснало тъй ......

disavowed
05-28-2012, 19:50
първо съм момче и като го натисна леко си идва на мястото, но незнамм дали има някакъв начин чрез операция или нещо да ми сложат което да нося известно време за да се намести. но лошото е че съм от село а в близкия град болницата е смотана и ако отида до Враца трябва да кажа на наще.. но искам да знам има ли надежда да се оправи.. :s

disavowed
05-28-2012, 19:52
аз съм на 15г. даже изглеждам на по-малко има още много време за развитие така че.. би трябвало да има някакъв начин да се оправи ? ;s

disavowed
05-28-2012, 19:56
цяла година си висяла така и не си отишла на лекар?
абе момиче та то е зараснало тъй ......
момче съм.

disavowed
05-28-2012, 19:56
А така, кажу му Криске :D

пич тва ти ли си на аватара ти ?