PDA

View Full Version : Как един кавалер би отвърнал на курвенски номер :?



mp5navi
05-28-2012, 13:39
Аз съм на 16 години и се старая да се държа като истински кавалер с дамите в моето училище,но понеже в моя клас има едно момиче, което е крайно невъзпитано и все ми погажда разни курвенски номера, бих искал да се посъветвам с по опитните от мене, а също би било добре да се види и женското мнение по въпроса.
Проблемът е следният: Винаги се старая да се отнасям подобаващо към което и да било момиче, дори и към самата нея.Но въпросната "курва" все ми погажда номера от рода на "избърсах си ръцете в тебе защото бях мръсна" или пък пред целия клас да казва че съм гей. Аз съм хетеросексуален и определено не съм салфетка, в която да се избърше мръсните ръце. Та въпросът ми е как да й отвърна като ми погоди пак такъв номер, така че да престане, без да си разваля авторитета, защото вече ми лази по нервите доста сериозно.

shakalaka
05-28-2012, 14:47
Боже! о_О Ние тия номера спряхме да ги правим в пети клас. Както описваш въпросната дама, разбирам, че не е от най - интелигентните. Няма лек за глупостта, ако тези от класа ти се смеят на това, което тя прави, сам стигни до извода колко са умни. Както я описваш звучи като 9 годишна, която си те харесва... Не знам как да ти помогна, тая трябва да е страшно тъпо парче

iziskanmladej88
05-28-2012, 14:56
след някоя друга година ще пускаш теми от рода на "аз съм влюбен в нея, а тя ме има само като приятел" така както си тръгнал, да знаеш

mp5navi
05-28-2012, 15:05
Аз си падам по възпитани и интелигентни, а съдейки по опитът ми на нейн съученик вече 2-ра година, тя е пълна противоположност на моите интереси.

ChildrenOfBodom
05-28-2012, 17:48
Очарована съм.Доста.Особено с частта "старая да се държа като истински кавалер с дамите". Жалко , че повечето момчета не са на този принцип.Иначе ,когато постъпи така , направи и намек какъв е интелектът,отговарящ на поведението. Ако не се засрами поне мъничко...

Lunin
05-28-2012, 17:52
КАВАЛЕР? Я и обърши един шамар...

bellee
05-28-2012, 17:54
Аз си падам по възпитани и интелигентни, а съдейки по опитът ми на нейн съученик вече 2-ра година, тя е пълна противоположност на моите интереси.


Е то в романтичните филми точно такива двойки се получават, де. Иначе не й обръщай внимание толкова...пък и тези от класа ти не би трябвало да са на акъла на 7 годишни, че да й се смеят на всяка шега и номер. ..

mp5navi
05-28-2012, 20:44
Опитвах с намеци,че не се държи зряло, възпитано, пристойно. Не се получи.
Опитвах да не й обръщам внимание, тя продължи да приказва глупости.
Остана варианта с шамара, но все пак е момиче. Не искам да я удрям, че ще ме съдят за гавра с труп. ^^
Шегувам се ... Просто търся подходяща реплика, която да й затвори устата. И тъй като не моите опити отидоха на вятъра, сега търся съвет от по опитни от мене.

Lucho
05-28-2012, 20:45
Това ли ще те учи някой? Покажи и кой е "хетеросексуален" шеф. Знаеш за какво говоря....

amaz1nG
05-28-2012, 20:53
be an Alpha male

SunT
05-28-2012, 21:08
Може да те харесва и да се дразни, че ти не я понасяш.Макар че доста крайно ми се вижда..

horacio
05-28-2012, 21:19
Бъди по-груб... направи й намек... нахрани я съвсем тактично... затапи я

SuNsEt
05-28-2012, 21:23
Я разкажи още някоя случка,че ми стана интересно...

И да,наистина ,мнението на класа има някакво значение относно постъпките и.Ако те я толерират да се държи така,едва ли ще можеш да я спреш от веднъж.Може би е от момичетата,които не разбират от намеци и думи ,ами направо от действия ;д

sm_95
05-30-2012, 07:07
`Избързах си ръцете в теб защото бяха мръсни` - отговор:
Вариант1: Ми то ти цялата си мръсна, но ако продължаваш да ме докосваш ще трябва да си сменя кожата.
Вариант2: Ми като знам в чий панталони ги завираш тия ръце.

Като ги каже, че си педал:
Вариант1: Не скъпа, просто не харесвам курви като теб.
Вариант2: Ми като ти гледам грозната муцуна всеки ден как да не съм?

Давай още примери, мога да ти извадя доста затапки. ;дд

Това, че се държиш като кавалер, е страхотно, но трябва да си такъв само с момиче, което го заслужава. Няма смисъл да се държиш кавалерски с тази (господи, като чуя за такива и ме хваща срам, че съм момиче...), по-добре да я поставиш на място по по-груб начин отколкото да я оставяш да те мачка. Едно е да си кавалер, друго е няква пикла да те превръща в изтривалка.

Не бих те посъветвала да я удряш... Просто имам много крайно мнение за момчета, които посягат на момичета по каквато и да е причина.

пAteNцЕ
05-30-2012, 09:27
мале аз до са (ако бях момче) щях така да й кресна че такава лигла като нея ми лази по нервите че да се напикае у гащите и да ме гледа смирено (кавалер си -ок обаче ти се качват на главата-не го позволявай!)

SmilezZz
05-30-2012, 09:41
Пич, време е вече да си промениш отношението към нея и да вземеш или да й креснеш, или да я затапиш, че да не може и дума да ти каже след това.

Няма лошо да си кавалер, да. Но кавалерски се дръж с тия момичета, които го заслужават и ценят, а тая определено не е от тия. sm_95 е много права, няма да се преповтарям с нея.