PDA

View Full Version : Хранителен режим



ebemise
05-28-2012, 15:30
Здравейте, дайте съвети какво да променя в тази програма. Само да спомена, че имам 1 година стаж в фитнеса, почнах на 45 кг и в момента съм 55 като се има в предвид, че от 3 месеца не съм ходил на фитнес и тогава бях 60 кг г/д и целта ми е сега лятото да я почна тая програма като отворят нашите ресторанта да има по-голям избор.. бтв, на 15 съм в момента и искам за 3 месеца сега лятото от 55 кг да стана 65 кг най-малко + това ще съм се насочил към тоз гейнър - serious mass на Optimum Nutrition

Ето и програмата:

Закуска: 3 белтъка, 1 жълтък , 3 -4 филийки черен хляб с шунка и кашкавал, някакъв плод + гейнър

2-ра закуска: 2 сандвича със черен хляб, шунка и сирене, 50 гр. сурови бадеми, 1 кис мляко

Обяд: 200 гр месо (пилешко, риба, телешко, свинско няма значение) със голяма порция оризи или картофи или макарони и салата

След обяд: 150 гр. извара, 2 плода, 50 гр сурови ядки

20 мин преди тренировка: шейк (дайте съвети за шейк)

Тренировка

След тренировка 3 лъжици мед, 1 чаша мляко

Вечеря : 200 гр месо каквото и да е, пак порция ориз, картофи, макарони или някаква друга гарнитура

Преди лягане: чаша мляко + 100 гр извара

fatrat
05-28-2012, 15:52
Виж сега, този режим се въртеше едно време в интернет и насам натам, да ти кажа не работи ;)
1-во изчисли си калорийният баланс (има го в интернет) и добави към него 500-600ккал.
2-ро приемай калориите си така В/П/М = 40%/40%/20% . Това е доста общо , тъй като при мен тези проценти не работят, но хората които са ме молили за режим съм им давал тази разбивка. За начинаещи работи. Като почетеш още за хранене и диети ще ти стане ясно и от там може да си напаснеш вече както искаш.
3-то тренирай здраво ,за да не омазниш
4-то никакви добавки с този стаж , само хабиш материала ;)
Айде успех

ebemise
05-28-2012, 16:10
Тествал ли си я за да кажеш, че не работи ? Аз лично имам приятели които са използвали тази програма и са имали добри ефекти.

DownloadVirus
05-28-2012, 16:19
Тествал ли си я за да кажеш, че не работи ? Аз лично имам приятели които са използвали тази програма и са имали добри ефекти.

Той ти го каза...Всеки е различен..При твоите приятели работи,при теб може да не работи..

fatrat
05-28-2012, 17:07
Тествал ли си я за да кажеш, че не работи ? Аз лично имам приятели които са използвали тази програма и са имали добри ефекти.

Повярвай ми емпиричните ми знания надхвърлят многократно твоите :) За да не е силаж поста ми, да пробвал съм я. И знаеш ли защо не работи за мен- при такова хранене и тренировки като моите прегаряш точно за 4 дена. Ако тренираш нещо от рода на
понеделник- гърди и бицепс
сряда- гръб и трицепс
петък рамо и трапец и корем
може и да дадеш евентуално някакви резултати (не се знае ще свалиш или качиш). Но хранителен режим който има цитирам: "3 белтъка 1 жълтък" или трябва да имаш сериозен здравословен проблем, за да не приемаш жълтъци или да си мега голям паралия (10 яйца за 3 кинта ми се струват много) или мега голям идиот с извинение. Това са твърдения от зората на бодибилдинга ,че холестерола в храната влияе по някакъв начин на този в тялото. (бележка: той влия , но не по начина по който хората си мислят). И да ти кажа честно от 7 месеца насам следвам принципите на войнската диета и си ми е ок!
Всъщност какво съм се разписал и аз по форумите , все едно някой чете :)

ebemise
05-28-2012, 17:28
Добре, дай някой хранителен режим да видя за к'во става дума.

fatrat
05-28-2012, 18:06
По форуми лична информация не споделям, още повече ако е поискана с такъв тон ;) В първият ми пост съм ти дал насоки.

ebemise
05-28-2012, 18:10
Голяма личнa информация ... все едно ти искам пин кода за картата ...

fatrat
05-28-2012, 18:22
Горе долу е същото. Ако си мислиш ,че като скачаш наляво надясно по форумите, на хора, които искат да ти помогнат, ще постигнеш целите си- в грешка си. Ако знаеш колко пари съм хвърлил на- ядене, добавки, зоб, тренировки, изследвания, тренировъчна екипировка и т.н щеше да си малко по-респектиран. Както и да е , не съм за форумното признание на никой , просто казвам ,че хората плащат за такива работи- изготвяне на хранителен/тренировъчен режим , схеми за добавки и стероиди! Айде лека вечер!

ebemise
05-29-2012, 11:14
Напротив, аз имам респект към всеки който тренира. Но мисля, че не всеки има възможност да си позволи такива глезотийки...