PDA

View Full Version : Мили момичета, защо се мацате с този грим...



hecate55
05-28-2012, 15:57
Ама сега ще кажете, "Не, няма такова нещо, хубаво сложеният грим не си личи.... "
Да ама не - личи си и то много... ужасно е да се клепате с какво ли не

kalpazanka
05-28-2012, 16:05
Въпрос на избор. Предпочитам да си подчертая очите, отколкото да съм невзрачна и да не се чувствам добре в кожата си.

alleyy
05-28-2012, 16:06
То няма лошо да се поддържаме момичетата, стига да не прекаляваме.

the_world_around_me
05-28-2012, 16:11
То няма лошо да се поддържаме момичетата, стига да не прекаляваме.

+1 Не е нужно всяко момиче да се маца с грим ,за да е красиво :)

bet3to
05-28-2012, 16:12
Малко молив и очна линия никога не са излишни ;)

granger
05-28-2012, 16:12
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/520602-%D0%9C%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D0%B8-)
Айде насерете се с тея теми. Носим щото таа се е наложило,че мъжете не гледат някакви невзрачни момичета, а жени които хващат окото. Да хубави грим , лекия ненатрапчив не се вижда. Къде си навирате главите като не знаете за какво говорите.
Тук никоя от нас не слага тежък вечерен грим ,за да иде до магазина!Говорете го на кифлите наложили и практикуващи тая простотия!

MaLkaTa_LaDy
05-28-2012, 16:54
http://img.chinasmack.com/wp-content/uploads/2010/10/makeup-vs-no-makeup-12-560x415.jpg
Ето защо!
Спрете с тези теми вече.

Lunin
05-28-2012, 16:57
Що бе с грим или не... :D

http://2.bp.blogspot.com/_-2_jGaQXN8Y/TFqabLv1M4I/AAAAAAAABTE/t4GFZvNMrNY/s1600/annbalet.jpg

fizzyg
05-28-2012, 17:04
Е,с лек,ежедневен,абсолютно ненатрапчив грим е позволено.Има си граници,вярно,но просто някои малки дефекти не трябва да личат. :) А пък и не ви ли е по-добре като видите една добре поддържана жена? :)

SisiStrange
05-28-2012, 17:05
Съгласна съм с всеки, който изпитва удоволствие да си слага и се чувства по-красив с грим. Но не съм съгласна като кажете, че момиче без грим е невзрачно. Зависи от момичето, от лицето, от чертите. Някои мацки без прашинка по лицето си карат хората да се обръщат след тях.

li0n
05-28-2012, 17:06
То и теб сигурно ще ти хване окото някое момиче с грим, отколкото някаква неподдържана, цялата в пъпки по лицето. Да, има прекрасни момичета без грим, обаче в днешно време са доста малко. [Да спомена, че говоря за грим, тоест - очна линия, молив, спирала и гланц(даже това ми е много на мен де, амаа..), а не за 100 тона опушен грим и прочее.]
А и сега се обръща внимание само на външността като за начало, после е характера.
Лично аз си се харесвам много повече със спирала, отколкото без. (а и слагам единствено това..)

SisiStrange
05-28-2012, 17:18
Еее, да де, ама... момиче без грим не е равно на неподдържана с пъпки по лицето. :) Кремчета за кожа и методи за поддържането и гладка поне има много. И на мен ми се случва да сложа спирала или гланц. Не мисля, че без тях съм невзрачна, обаче.

li0n
05-28-2012, 17:33
Еее, да де, ама... момиче без грим не е равно на неподдържана с пъпки по лицето. :) Кремчета за кожа и методи за поддържането и гладка поне има много. И на мен ми се случва да сложа спирала или гланц. Не мисля, че без тях съм невзрачна, обаче.

Е говоря в общ мащаб. Знам, че има и много хубави момичета без грим, с перфектна кожа. Говорех за това, че примерно ако сложиш спирала, очите ти се подчертават много по-добре, отколкото без. :)
Въпрос на вкус е де. Някой се харесват без грим, други със. Аз лично и със и без - все ми е едно.
Излизам и гримирана, и не гримирана. Някой ако не ме харесва с грим или без - да не ме гледа, това не е мой проблем. :)

3oPuTy
05-28-2012, 17:38
Кожата на лицето НЕ се поддържа с грим,а с медицинска козметика!!!
Също така не съм съгласна,че момичетата изглеждат невзрачни без грим!!!Аз лично се харесвам без грим,познавам и други момичета,които изглеждат супер без него.
Да не говорим и че има разлика между лекия,добре поставен грим и този,за който говори автора.Научете се да правите разлика между тези две неща.

пAteNцЕ
05-28-2012, 17:46
виж са...естественото си у хубаво
но ще кажа едно-когато има много грим,то значи се крие отдолу нещо (или поне според момичето) ужасяващо
туреният грим добре,подчертаващ предимствата на лицето може да е нещо наистина хубаво
но това клепане са доста неуспешни опити (за които най-често притежателките нямат представа и се мислят за хубави)

Tikche
05-28-2012, 17:46
Аз слагам само тънка черта черен грим в основата на окото, спирала и гланц. Предимно от магазина си купувам кремове за тяло, ръце, козметика за нокти и коса, но почти не ползвам грим. Опитвам се да остана възможно най-естествена и леко да подчертая чертите, които искам да привличат внимание, но не и да се набиват на очи.
Според мен момичетата трябва да са естествени и хората да ги харесват такива, каквито са. Едно момче навремето ми каза "Защо не си купиш сини лещи"-много просто-родена съм с кафяви очи и цял живот ще съм с тях. Те няма да се променят по естествен път. Ако иска момиче със сини очи да отиде и да си го намери, но не смятам за нужно да бъда изкуствена и да се представям пред другите като човек, който не съм.

li0n
05-28-2012, 17:48
Що бе с грим или не... :D

http://2.bp.blogspot.com/_-2_jGaQXN8Y/TFqabLv1M4I/AAAAAAAABTE/t4GFZvNMrNY/s1600/annbalet.jpg

А тази най-отдясно е просто....

klemensiq
05-28-2012, 19:29
Всъщност, подкрепям идеята за момичетата без грим. Едно грозно момиче колкото и грим да сложи няма да стане по - красиво, а пък ако е лек - изобщо нищо няма да стане. А едно красиво момиче няма нужда от такъв - достатъчно е да е овлажнила кожата си с кремове, да ухае приятно и да е здрава......

!!!!!!!

Rebirthing
05-28-2012, 20:34
Оффф, аман ! Преди няколко дни имаше такава тема ! Гримирам се защото ми е кеф да го правя ! Вие защо пиете бира или гледате футбол ?!

Shantia
05-29-2012, 05:35
Всъщност, подкрепям идеята за момичетата без грим. Едно грозно момиче колкото и грим да сложи няма да стане по - красиво, а пък ако е лек - изобщо нищо няма да стане. А едно красиво момиче няма нужда от такъв - достатъчно е да е овлажнила кожата си с кремове, да ухае приятно и да е здрава......

!!!!!!!


Именно! Подкрепям!
Плюс това е толкова грозно да видиш малко момиче на 17 - 18 - 19г. омазано с грим, какъвто и да е..... по - подхожда на по - зряла жена. А младите имат хубава кожа и все още детска красота, която скриват с тези гримове и се състаряват, да не говорим как си прецакват кожата с гримовете, защото те не са безвредни...

kalpazanka
05-29-2012, 05:59
Оффф, аман ! Преди няколко дни имаше такава тема ! Гримирам се защото ми е кеф да го правя ! Вие защо пиете бира или гледате футбол ?!

По-точно не може да бъде!

И понеже философстването кой какво разбира под невзрачен тръгна от моя пост- предпочитам да си тегля една очна линия и спирала пред това да изглеждам все едно не съм спала от един месец. И да- колкото и дълги мигли да имате и колкото и да държите да сте естествени, ще изглеждате една идея по-различно със спирала и гланц. ;)

kitten8m
05-29-2012, 06:23
Именно! Подкрепям!
Плюс това е толкова грозно да видиш малко момиче на 17 - 18 - 19г. омазано с грим, какъвто и да е..... по - подхожда на по - зряла жена. А младите имат хубава кожа и все още детска красота, която скриват с тези гримове и се състаряват, да не говорим как си прецакват кожата с гримовете, защото те не са безвредни...


не се сдържах , съгласна съм! повечето деца се гримират но като станат на 23-4-5г. и озъснават и спират.... нека сега им е времето да правят грешки. а тази очна линия е толкова гнусна.....

MaLkaTa_LaDy
05-29-2012, 07:29
Напълно съм съгласна, че негримирано момиче изглежда невзрачно. Даже в другата тема го бях казала. Има много малко момичета, които и без грим ще изглеждат добре, но това са наистина много малко момичета. Най-често без грим изглеждаме бледи. Но тези момичета, който и без грим изглеждат добре, ако сложат грим ще изглеждат зашеметяващо.

Нещо, за което обаче не съм съгласна е, че кремчетата предпазват кожата от замърсяване, а фондьотените я замърсяват. Имам много проблемна кожа и от личен опит го знам. Дори съм се убедила, че не всички евтини фондьотени са лоши.

SisiStrange
05-29-2012, 08:12
Ух. Обикновено, когато ме гримират (леко, не много) ми казват, че няма голяма разлика с нормалното ми положение. Досега точно невзрачна не съм чувала никога за себе си със или без грим. За много от нещата, за които ползвате грим, си има далеч по-здравословно и естествено решение. Както и да е, всеки има право на мнение по въпроса. Ако някой предпочита така, негова воля. Нито ми се занимава да споря, нито мисля, че има нещо лошо. Но е странно и меко казано грешно това твърдение, че всяка, която не обича да се гримира изглежда "невзрачна". Имам момичета в курса, които са меко казано зашеметяващи без точка по себе си. Те си ползват бабешките трикове. Хубаво хидратиращо кремче, памуче спирт, изстудени лъжици под очите, масаж на слепоочията и още бая. Мне, определено не са невзрачни.

Hilary_
05-29-2012, 09:18
Мили момичета, защо се мацате с този грим... защото искам и мога!!!

Личало си било .. хахаха

ALetterFromTheSky
05-29-2012, 09:54
Ами, то ако не си личи (не говоря да сложите сто тона фдт) няма много смисъл-едни красиво подчертани очи и устни винаги са на мода :)
И верно се оляхте ,д'ге . Аз слагам щото искам, кефи ме и тн. Айде!!!

3oPuTy
05-29-2012, 09:56
Я ме светнете,защо 90% от писалите тук не са прочели и схванали темата на автора?!
Човека използва думи и изрази,които би трябвало да ви накарат да проумеете,че става дума точно за прекалено много грим,а не за лек ежедневен грим ... Това с мацането и "клепане с какво ли не" не ви ли подсказва,че не става дума само за черен молив и гланц?! о.0

Rebirthing
05-29-2012, 10:12
Те мъжете щото много разбират от грим. Аз съм виждала момичета които с един молив могат да прекалят и да се омажат.

Your.Passion
05-29-2012, 10:19
"Хубавата жена ,си е хубава и без грим!"

ПП:Въпрос на избор е .. Който МОЖЕ,който иска се гримира ;)

MaLkaTa_LaDy
05-29-2012, 10:32
"Хубавата жена ,си е хубава и без грим!"

Аз пък казвам така: Хубавата жена става прекрасна с грим.

ledenakrasota
05-29-2012, 10:37
Моят грим е усмивката! [-(

fizzyg
05-29-2012, 11:33
Те мъжете щото много разбират от грим. Аз съм виждала момичета които с един молив могат да прекалят и да се омажат.

+1.И аз съм виждала момичета с една спирала само,а миглите им изглеждат сплъстени до една,омацани..Всичко си е до количество. :)

rosicakirilova
05-29-2012, 17:06
Оффф, аман ! Преди няколко дни имаше такава тема ! Гримирам се защото ми е кеф да го правя ! Вие защо пиете бира или гледате футбол ?!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3oPuTy
05-29-2012, 17:32
Значи под "само черен молив и гланц" може да разберете "зле поставен грим",а от определенията на автора - не?! :D :D :D Странна работа,но не ми се изпада в спорове.Всеизвестен факт е,че жените винаги разбираме нещата по начина,който е най-удобен за нас самите :)

Hayashi
05-29-2012, 17:34
Аз нося почти един и същи грим навсякъде. С разликата, че понякога сменям цвета на червилото и сенките с по-ярки.
Иначе ако не си сложа ярко червило и очна линия се хващам на бас, че повечето мъже дори няма да забележат, че съм гримирана.

Hilary_
05-30-2012, 13:59
Ами, то ако не си личи (не говоря да сложите сто тона фдт) няма много смисъл-едни красиво подчертани очи и устни винаги са на мода :)
хаха и 100 тона да се сложат .. ако се наблегне само на фдт и контуриране много малко мъже биха обърнали внимание, че дадена жена е гримирана. ;)
простичък пример:
http://store.picbg.net/thumb/22/CD/a55b95b1dcc622cd.jpg (http://picbg.net/img.php?file=a55b95b1dcc622cd.jpg)



"Хубавата жена ,си е хубава и без грим!"
хаха успокоявайте се с това .. :D
Както вече написа: въпрос на избор е, а не на това, че всички са красиви без грим.

SisiStrange
05-30-2012, 17:01
^Кое пък трябва да ни успокоява? Ако искам, и аз мога да започна да се гримирам. Не ми пречи нищо в крайна сметка. Просто се харесвам повече без.

Sh@d0w
05-30-2012, 17:27
За мен красиво е момиче, което и без грим изглежда ослепително. Също така честно казано, не би ми харесало след като се целуваме, после да си бърша устата от два тона фондютен.

Адски се развам, че приятелката ми не се маца с подобни неща, пък и не и трябва <3

Иначе по темата - каквото природата не е дала, и с тогнове грим не можеш да го компенсираш, нищо че си мислиш че изглеждаш добре.

fenkaaa
05-30-2012, 19:56
На всеки както му е удобно.Това е личен избор :)

BonnieandClyde666
05-31-2012, 15:28
хаха и 100 тона да се сложат .. ако се наблегне само на фдт и контуриране много малко мъже биха обърнали внимание, че дадена жена е гримирана. ;)
простичък пример:
http://store.picbg.net/thumb/22/CD/a55b95b1dcc622cd.jpg (http://picbg.net/img.php?file=a55b95b1dcc622cd.jpg)



хаха успокоявайте се с това .. :D
Както вече написа: въпрос на избор е, а не на това, че всички са красиви без грим.
Ама, ти тъпа ли си, ма? Човекът правилно си го е казал! Тва, че ти си грозна без грим, не значи, че всички са като тебе!

Your.Passion
06-01-2012, 12:34
Моят грим е усмивката! [-(



На добрият грим !! :)

Your.Passion
06-01-2012, 12:44
хаха и 100 тона да се сложат .. ако се наблегне само на фдт и контуриране много малко мъже биха обърнали внимание, че дадена жена е гримирана. ;)
простичък пример:
http://store.picbg.net/thumb/22/CD/a55b95b1dcc622cd.jpg (http://picbg.net/img.php?file=a55b95b1dcc622cd.jpg)



хаха успокоявайте се с това .. :D
Както вече написа: въпрос на избор е, а не на това, че всички са красиви без грим.

"хаха успокоявайте се с това" .. Апф .. Защо ? Успокояването при теб не подейства ли ?! :D :}}