PDA

View Full Version : Нестандартно...



Rad00oo
05-28-2012, 17:55
Здравейте, драги съфорумници искам да попитам нещичко.По интернет гледам все повече нестандартни предложения за брак.Не, че ми е дошло времето,но са доста атрактивни,трогателни и разчувстващи.Бих ви попитал вие какъв "сценарии" бихте предложили?Развинтете въображението си.Бихте ли го направили и вие? :) Пускам тази тема в раздел секс, защото тук влизат много повече хора от която и да била друга тема :) Извинявам се ако има правописни грешки и ако някъде съвсем случайно се повтаря.Хайде със здраве и чакам мнения :)


Преместена.
kalpazanka

granger
05-28-2012, 18:04
Оф,омръзна ми от тва: Сложх го в СЕКС ,щото влизат повече хора, за секс си говорим, има си отделен раздел ЛЮБОВ.И там влизат достатъчно хора. Дай да си говорим за гумите на тракторите,щото в СЕКС влизат най-много хора.

cartoonnetwork
05-28-2012, 20:12
Оф,омръзна ми от тва: Сложх го в СЕКС ,щото влизат повече хора, за секс си говорим, има си отделен раздел ЛЮБОВ.И там влизат достатъчно хора. Дай да си говорим за гумите на тракторите,щото в СЕКС влизат най-много хора.

:D Не че нещо ама си има модератори за тази работа ?!
Ако се приначисляваш към тях извинявай :D ако ли не недей се прави на интересна не си !

granger
05-28-2012, 20:21
Ако не си забелязал тва форум,мога да говоря каквото си искам. Не държа да съм интересна на никого.

NomNomNom
05-28-2012, 20:24
:D Не че нещо ама си има модератори за тази работа ?!
Ако се приначисляваш към тях извинявай :D ако ли не недей се прави на интересна не си !
Ало, я по-полека с мозъчните напъни, да не прегерееш.

Furious?
05-28-2012, 20:28
Ако някой ден се оженя , то начинът ще бъде достоен за бъдещата ми съпруга , достатъчен , за да се почувства като истинската принцеса , която без съмнение ще бъде.Колебая се между надпис в небето чрез фойерверки и бойни изтребители , хаха

cartoonnetwork
05-28-2012, 20:33
Ало, я по-полека с мозъчните напъни, да не прегерееш.

Прегрях , не остана мозък вече ,Ако не си забелязал тва форум,мога да говоря каквото си искам :D сеш се ?
Трупате мнения и се радвате маняци :S
Садец..

anonymous708973
05-28-2012, 21:22
Темата е сладка. Държа да отбележа, че съм традиционалист и мъжът е този, който предлага брак.
Колебая се за предложение пред други хора. Ако си сигурен, че мацката няма да откаже или да се почувства неудобно, окей. Ако не си - ще направиш лоша услуга и на двамата. Суперсладко е да се сложи в храна. Не фасул, естествено :д ама в шоколадово суфле, например... малко ще е омазан с шоколад, ама голям праз :D
Падането на колене може да е страшно секси, може и да е страшно конфузно. Зависи от човека.

Сега прочетох, че темата е за нестандартни предложения. Сещам се за едно от "Дъщерите на Маклауд" - адски як сериал за фермери и фермерки в Австралия (нетипично красиви, естествено :д) Там единият пич беше завързал на много крави по една буква от "Тес еди-коя-си Маклауд, ще се омъжиш ли за мен?" (на английски) и с помощта на едно куче ги строи в редичка. Две крави се бяха разменили, ама пак се четеше. Суперготино беше.
Всякакви такива изписваници в небето ми идват доста показни, аз си представям доста по-интимна обстановка.

ShtrudeL
05-28-2012, 22:02
В Била:
-Трябва да вземем кафе, ориз, тоалетна хартия и пуканки за довечера.
-Да. Абе мило, я виж само... изцапана ли съм със шоколад?
-Не, ама тея обувки не ти ходят на роклята, искаш ли да се оженим?
-К'во? а... ами добре. *целув*


Сетих се за Дарма и Грег. <3

А на мен лично не ми харесват традиционните неща. Пръстени в шампанско, храна, вечери, етц, падане на колене и блаа, толкова е неловко и имам чувството, че живота по тоя начин върви по строго определен график.
Никога не съм искала да се видя в бяла рокля, даже не искам да имам традиционна сватба. Даже не съм сигурна дали искам да се женя. А ако го правя искам да е нещо съвсееееем семпло, с много малко хора, даже може и без хора.
А ей така за идеята би било яко примерно както си говориш с човечето си и някой да подхвърли: "Абе искаш ли да се оженим?" ^ Толкова е сладко, мило и ...инстинктивно.

In*The*Face
05-29-2012, 10:58
Ако трябва да избирам - ще е на концерт на Бон Джоуви : )))