PDA

View Full Version : Раздвоена..



MannyB
05-28-2012, 17:56
Хей хей : ))) Значии.. мъчи ме следното. Много ме влече музиката - пея и свиря на пияно от много малка. Мечтата ми винаги е била да стана певица. Наскоро една колежка на майка ми и е споменала за въпросното училище в Широка Лъка - НУФИ "Широка Лъка" . Та с мама обсъждахме доста темата и съм много раздвоена. От една страна много искам да се развия музикално и за напред, но от друга страна не мога просто да оставя живота си в Несебър и да тръгна... Толкова ще ми липсва всичко - семейството ми, приятелите ми, училището дори.. Много съм го мислила и премисляла - хем ми се иска, хем се страхувам да зарежа всичко и просто да тръгна. Ами ако нямам друга възможност? Още повече и че догодина ще съм 10 клас и не знам дали ще успея да издържа приравнителните изпити.. В главата ми е хаус, помогнете мии...

Lunin
05-28-2012, 18:02
Дам... и в моята глава е хаус... тука ли да пръдна или вънка?

По Темата: остани си в Несебър, вземи си средното и бягай в широката лъкЪ

MannyB
05-28-2012, 18:04
Ами не знам човек, ако искаш можеш водно да се изпръцкаш, не е ли по - яко ?
А по темата за мен наистина е важно, така че ще помоля за по - адекватни и смислени коментари..

dreamwalker
05-28-2012, 18:08
Това е много добра възможност. Не я пропилявай. Задължително ли е да заминаваш догодина? Не може ли след като си вземеш изпитите, както каза Лунин.
П.П. Думата е "хаос". ^.^

MannyB
05-28-2012, 18:13
Еми попринцип това училище е за средно образование.. апък аз догодина ще съм 10 клас и даже приравнителни изпити ще държа...но не съм решила още със сигурност, точно затова реших да пиша във форума, за да получа и съвети от странични хора.
П.П Сори за правописните грешки, понякога не се усещам и в бързината ги правя...

M.siHurt
05-28-2012, 18:22
Ти не зарязваш всичко! Продължаваш напред ... По-добре го направи ... смисъл не те карам, но представи си после как ще съжаляваш ако не се пробваш! Обмисли го добре и виж плюсовете и минусите ... после реши дали наистина го искаш :):) успех!

nIkEnCeTy_bE
05-28-2012, 18:28
Само едно ще ти кажа - Широка лъка е добро училище, но пеенето в България няма развитие. Хубаво си помисли след като завършиш колко и къде ще се занимаваш с това и дали си струва. Таланта понякога не е достатъчен. И все пак успех!

zvezdichkaaa
05-28-2012, 18:34
За съжаление споделям мнението на nIkEnCeTy_bE
Човек трябва да гледа на нещата реално, а не само от страната на ще ми се еди-какво-си...

MannyB
05-28-2012, 18:43
Еми това за мен не е просто поредната прищявка.. на това съм си отдала целия живот до сега

scrooper
05-28-2012, 18:43
Риба- щука, махай се от тука ;D

nIkEnCeTy_bE
05-28-2012, 18:46
Да, разбирам те. Това те влече. Но трябва и да мислиш дали има реализация. Защото и майка ми е певица, но не си изкарва хляба с това. Така че да едно да те влече, но друго е дали си заслужава. По принцип за мечтите няма граници, но съм видяла много, пред очите ми виждам всеки ден музиканти от висока класа, завършили Академията в Пловдив, но в момента няма работа за тях. Така е тук. Всичко е до човека, но трябва винаги да имаш втори вариант.