PDA

View Full Version : Дайте ми съвет !!



ani_17
05-28-2012, 20:33
Аз съм момиче на 17 години харесвам едно момче от моя клас . Искам да разбера дали ме харесва но винаги когато реша да му кажа , че го харесвам сякаш нещо ме спира . Поведението и отношението му към мен ме обърква . Винаги когато съм тъжна той го забелязва и ме пита защо , закача ме , пред няколко човека от класа ме е питал дали искам да ходя с него , но звучеше иронично . Знам , че всеки човек прави различни намеци на този когото харесват , но все трябва да има нещо по което да разбера . Много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет .

valdesbg
05-28-2012, 20:42
Ако след секса те гушне - значи те харесва. Иначе - не :)

Elizabettt
05-28-2012, 21:37
Може и да е само приятелски настроен, кажи нещо по-подробно

Lunin
05-28-2012, 21:43
Ето съвет - Вземи и го питай бе

Elizabettt
05-28-2012, 21:46
намекни му, ако не стане приеми нещата с усмивка и напред:)

ani_17
05-28-2012, 21:55
Може и да е само приятелски настроен, кажи нещо по-подробно

Няколко човека ми казваха че ме харесвал и че сме си ходели , но не знам дали е вярно . В момента не се сещам конкретни случеи .

notlike
05-28-2012, 22:03
Ами, отиди при него, хвърли се отгоре му, кажи му, че е страхотен човек, усмихни се. Той ще си покаже дали има нещо към теб. Ако каже просто едно "благодаря" коравосърдечно - няма да станат нещата. Иначе и той ще метне една усмивка, ще се зарадва, ще ти направи комплимент, тогава трябва да си сигурна, че нещата ще се наредят както ти ги желаеш :)

SmilezZz
05-29-2012, 07:44
Намекни му. Недей чака той да направи първата крачка, а и ми се струва, че той отдавна ти е намекнал за това.

Colouring
05-29-2012, 07:48
Не му казвай, а му го покажи. Отивай при него в междучасията, говорете си, излезте някой път. Но имай предвид, че това, че сте от един клас, понякога усложнява нещата..

In*The*Face
05-29-2012, 10:54
Ами отговаряй на закачките му, покажи му, че и ти имаш симпатии, покани го на кафе след училище. Просто му дай да разбере, че имаш интерес и следи реакциите му. То ще си покаже.

ani_17
05-29-2012, 19:21
Намекни му. Недей чака той да направи първата крачка, а и ми се струва, че той отдавна ти е намекнал за това.
Да наистина може би когато се закача с мен ми намеква , но аз колкото и мило да се държа с него колкото и да се усмихвам и да отговарям на закачките му той сякаш не го забелязва , а не мога просто ей така да му истърся , че го харесвам. Когато реша да му кажа страха ми ме спира това ,че сме от един клас прави това още по зложно . Не знам какво още да направя за да се сближа с него .