PDA

View Full Version : Как да и кажа ,че я харесвам?



lucho13
05-28-2012, 21:48
Здравейте , момче съм от София и харесвам едно момиче от моя клас.Познаваме се от 4-5 месеца и се разбираме чудесно.Почти винаги ходим заедно на училище и се връщаме заедно.Мисля ,че и тя ме харесва ,но не съм сигурен.Пишем си често ,споделяме.Наскоро тя ми поиска номера.Проблема е там , че аз съм такъв ,че като ми правят намеци нищо не разбирам.И като се замисля сега като си говорим винаги казва как другите момчета са тъпи и глупави , а за мен си мълчи.В часовете си хвърляме погледи и усмивки.Веднъж реших и аз да и направя намек и като се качваше в автобуса леко я потупах по дупето , а тя се завъртя изненадващо и се усмихна с леко засмиване.Също така веднъж имахме час по информатика ,но госпожата си гледаше компютъра и цялата група правеше каквото си иска.Ме извика да се снимаме с още 2 момичета и 1 момче като нарочно дойде до мен и ме прегърна леко.А после попитах защо искала снимка и една нейна приятелка(с която не сме много добри приятели) каза ,"Защото много те харесва.Направих се , че не я чух , защото въпроса беше към момичето ,но тя си замълча.С нея мога да кажа , че не сме се карали въобще.Почти винаги сме на едно мнение и смятам , че доста си пасваме.Не съм свикнал като вървя по улиците да прегръщам някое момиче или да се държим за ръка.Точно и това ме спира и никога не мога да намеря удобния момент да и го кажа.Иначе почти всеки ден оставаме заедно насаме като се прибираме.Но просто като стигнем 1 място и си казваме Чао и това е.Това се повтаря вече 2-3 месеца.Страхувам се да не закъснея и да вляза в зоната Friends.Но мисля , че тя просто не ми дава шанс да и кажа.Никога не сме си говорили на тема обвързване и т.н. .Иначе тя редовно обикаля момчетата и момичетата от другия клас за ПРИЯТЕЛСКА прегръдка , а после ми казва как били глупаци и го правела просто да са уж приятели.Ако някой ми даде добър съвет как да и кажа и как да подходя ще му благодаря.Пропуснах да кажа , че с нея почти не сме на 1 място.Винаги сме в движение т.е. не мога докато вървим да я спра и да и кажа всичко...

Elizabettt
05-28-2012, 21:54
От това, което прочетох смятам, че и момичето има симпатии към теб, значи би трябвало и тя да те харесва

Blab
05-28-2012, 22:20
:Д:Д:Д:Д:Д
само момче може да реши, че потупване по дупето е намек:Д

lucho13
05-29-2012, 07:18
:Д:Д:Д:Д:Д
само момче може да реши, че потупване по дупето е намек:Д

Казах ви , че не разбирам намеци :Д

Kettch0
05-29-2012, 10:26
Просто й кажи истината? :) Или по сложния начин - поразпитай я първо.

lucho13
05-29-2012, 21:32
Аз съм готов да й кажа всичко, но не усештам точния момент.Не мога докато ходим и си лафим да й кажа.

ledenakrasota
05-29-2012, 21:51
Изпей й серенада. :P

boyanhristow
05-29-2012, 21:56
Ще ти кажа каквото съм казвал на много други хора. Просто я покани на среща насаме, когато имате свободно време или през weekend-а. Помотайте се, вземете си нещо за хапване и пиене та да има какво да правите и с разговора темата просто ще си дойде (едва ли ще си мълчите неловко през цялот овреме). Dont panic! Stay cool иии тва е. Смешното е,защото давам тези съвети на разни хора когато всъщност трябва да ги приложа на себе си.

SmilezZz
05-30-2012, 08:33
^ Съгласна съм.

Излезте заедно, прекарайте си времето - така, както си искате и подобни. А когато дойде правилния момент, ще го усетиш. Просто не се притеснявай.

lucho13
05-30-2012, 17:22
Ще ти кажа каквото съм казвал на много други хора. Просто я покани на среща насаме, когато имате свободно време или през weekend-а. Помотайте се, вземете си нещо за хапване и пиене та да има какво да правите и с разговора темата просто ще си дойде (едва ли ще си мълчите неловко през цялот овреме). Dont panic! Stay cool иии тва е. Смешното е,защото давам тези съвети на разни хора когато всъщност трябва да ги приложа на себе си.

Добре това ясно , но той разговора си тече.Но за общи неща и не мога докато говорим за домашните по Химия да и кажа , че я харесвам.Всичко си тече добре , но не знам как да го подметна.Изведнъж смятам , че ще я стресна , а тя е мноого срамежлива.

eilhar
06-02-2012, 22:06
Просто не я ''потупвай по дупето'' :D
Или ако толкова не намираш начин да и го кажеш докато вървите - скайп или фейсбуук. Звучи леко тъпо, но пък е най-лесно.

gagaackles
06-02-2012, 22:12
Предлагам да започнеш да `и правиш намеци. Примерно докато учите по химия да `и подметнеш,че знае много. Да я поканиш да дойде у вас да учите. Разпитай я каква музика,филми и сериали харесва. Ако имате общ любим изпълнител например може да му обсъждате песните и по - късно да `и цитираш една песен от любимия ви изпълнител.
Говори и ти за момичетата,че са глупави,но не казвай нищо за нея. Кажи `и,че си я сънувал и гледай реакцията `и. Спомни си за нещо,смешна случка и `и кажи,че си се сетил за нея когато си си спомнил случката.
Мога да изреждам много,но по - добре побързай. Някои момичета са зверски тъпи и понякога решават да те зарежат,като виждат че нещата не вървят мн добре!

Cold_Tearsss
06-02-2012, 23:21
само момче може да реши, че потупване по дупето е намек:Д
Това още в шести клас го правех. :D После асимилирах малко по интимни цели. :D Вземи я гушни и цункай! :D 100% efficiency

boyanhristow
06-03-2012, 00:56
Добре това ясно , но той разговора си тече.Но за общи неща и не мога докато говорим за домашните по Химия да и кажа , че я харесвам.Всичко си тече добре , но не знам как да го подметна.Изведнъж смятам , че ще я стресна , а тя е мноого срамежлива. Добре, не казвам че е задължително от химия да минете директно на тема чувства. Просто казвам че темата трябва да изкочи! Примерно говорите си за даскало или квото там и по едно време казваш " Знаеш ли сайта teenproblem? Леееле кви глупостии чета там, според теб съветите там биха ли ти помогнали във връзката?" И тя ако каже "Оооу ама аз си нямам приятел" супер, поне намери начин да разбереш дали има гадже или не. И общо взето дръж се естествено, отнасяй се с нея както на теб ти харесва и бъди себе си през цялото време! Бъди искрен и самоуверен, момичетата харесват самоувереността. Питай я каквото искаш да знаеш без да се страхуваш и така тя може да се почувства по комфортно и да направи същото. Хвърли по една шега от време на време, закачай се с нея игриво и ако тя отвръща..ей няма кво да се лъжеме - просто я питай директно, кво толкова?! Късмет :)

assd
06-03-2012, 11:48
вече е късно, френдс форевА. но не е толкова лошо, аз имам само момичета приятели и съм много доволен. доста по-добре си прекарвам отколкото с момчета, освен това няма нещо за което да ме прецакат, както с момчета става винаги. парите не са фактор в отношенията мъж - жена на приятелско ниво, докато мъж ще прецака мъж за пари без да му мигне окото!

Lunin (backup)
06-03-2012, 11:54
вече е късно, френдс форевА. но не е толкова лошо, аз имам само момичета приятели и съм много доволен. доста по-добре си прекарвам отколкото с момчета, освен това няма нещо за което да ме прецакат, както с момчета става винаги. парите не са фактор в отношенията мъж - жена на приятелско ниво, докато мъж ще прецака мъж за пари без да му мигне окото!

Абе не искам да го казвам обаче само 2 вида хора (поне според мен) обичат женската пред мъжката компания (под "компания" имам в предвид приятелства, постоянно разкарване насам-натам само с нежния пол)...

1-вият вид са нещастниците-тези които са мачкани от по-силните (тормозени в даскало или където и да е било)
2-рият вид са травеститите!

Ти ок кой вид си?

assd
06-03-2012, 12:03
ха, добре.
аз съм от вида, на който му завиждат тия спечените с мъжките компании, щото нямам проблем в общуването с жени. даже е по-просто да си говоря с жена, отколкото с някой капут. в университета само с момичета дружах и хич не сбърках - записки и изпити като песен без да се хабя :D

като цяло мога да обобщя така: момчетата на моите години са просто смотани и комплексирани задръстеняци, било то защото нямат пари, било то щото просто са си такива и хич не са ми партия за простотиите, докато момичетата, мога да кажа спокойно, ме харесват, щото знам как да се държа с тях и винаги е по-весело.

Lunin (backup)
06-03-2012, 12:14
ха, добре.
аз съм от вида, на който му завиждат тия спечените с мъжките компании, щото нямам проблем в общуването с жени. даже е по-просто да си говоря с жена, отколкото с някой капут. в университета само с момичета дружах и хич не сбърках - записки и изпити като песен без да се хабя :D

като цяло мога да обобщя така: момчетата на моите години са просто смотани и комплексирани задръстеняци, било то защото нямат пари, било то щото просто са си такива и хич не са ми партия за простотиите, докато момичетата, мога да кажа спокойно, ме харесват, щото знам как да се държа с тях и винаги е по-весело.


ахам ясно... щото преди аа 2 години мисля имаше един "идиот" слабо казано в моя клас... всеки божи ден ходеше да се оплаква къде ли не в болница е бил вкарван и прочие! Аз, моята и още 4 двойки излязохме на кафе... и отстрани на улицата забелязахме този - облечен в неква фуста... разхожда се с още 5 момичета. От тоя ден нататък тоз с момче не общуваше само и само с ей така женската компания... това продължава и до днешни дни а преди ок. 7-8 месеца с приятели на по биричка скиваме тоз травестит! Ама наистина травестит с лакирани нокти червило и куп други женски дранкулки... вечерята ми излезе на 2-рата секунда...

fifito19
06-03-2012, 12:46
Как да и кажеш, че я харесваш?
С целувка.

Но преди това се увери, че тя изпитва ако не любов, то поне симпатии към теб...

Ще се шашне силно от целувката, но повярвай ми- такъв спомен остава завинаги и ще я грабнеш!!!
Стига само да имаш смелост.

lucho13
06-04-2012, 17:25
Такаа, извинете , че не гледах темата.Сега ще ви разкажа какво се случи в скорощните дни .Реших след училище понеже заедно се прибираме и отиваме да минем по по-заобиколен път и да минем през парка където да седнем някъде и да я прегърна и да и кажа.Но ето го и проблема.Моите приятели от класа ме питат къде отивам , а аз казвам , че се прибирам , но ще мина през парка и 1 решава да дойде с нас.Разхождахме се, говорихме си ,смяхме се , но чисто приятелски.След малко видяхме 1 облак и тя каза , че и прилича на сърце.Аз я подкрепих като вметнах , че само за такива работи мисли(да и видя реакцията) , а тя каза - мани я тая романтика.И тогава тотаааално изпада варианта да седна да я прегръщам и да и кажа.Не знам какво да правя.Мисля , че прекалено много й се давам.Чудя се дали 1 ден да не ида с нея на училище да видя какво ще си помисли.Иначе в училище ме базикат пред нея , че съм я "оправял" , а тя стой и се усмихва само.Даже веднъж 1 изръси нещо , че сме ходили заедно, а тя се обърна към мен и се усмихна доста силно , даже леко на смях биеше... .Тя почти няма свободно време.Доста често излиза с нейни приятелки и се прибира късно към 10/11 вечерта.Сутринта спи до късно , а после учи и ходим на училище.И се връщаме заедно. Благодаря ви за мненията , наистина ми помагате.Благодаря искрено на boyanhristow и моля ви се не се карайте за видовете момчета.Очаквам помощта ви.

Edit: fifito прекалено силно ще е да я целуна.Първо , че няма кога.Почти не оставяме насаме на 1 място , а дори не сме се прегръщали.Вмятали са ми , че ме харесва преди , но усетих , че леко тръпката й към мен отслабва , но все пак.Аз съм такъв човек , че чакам първо да опозная момичето добре , да знам дали си струва.А от това чакане разбрах , че ако ще има нещо , то първата стъпка трябва да е от мен.

boyanhristow Знаеш ли сайта teenproblem? Леееле кви глупостии чета там, според теб съветите там биха ли ти помогнали във връзката?" И тя ако каже "Оооу ама аз си нямам приятел"
Ами ако каже не не го знам няма да ми стане комфортно да и обяснявам.Усетил съм ,че тя не обича да слуша като и говорят.Опитваш се да и разкажеш случка , а тя само се лигави , прекъсва те или казва я виж какво сладко куче....

strave
06-04-2012, 18:13
Колкото повече се съмняваш,толкова повече се объркваш.Много пъти не съм имал смелост да си призная чувствата и съм изпускал момичето.Пробвай си късмета,дори да бъдеш отхвърлен ще си се успокил и ще можеш да продължиш.Не е приятно да ти кажат,че не те възприемат по начина по който ти,но това не е нито края на света,нито нещо фатално.Бъди смел,това винаги прави впечатление на момичета,особено по прочетеното личи,че момичето се чувства добре в твоята компания.Ако чака да действаш не я разочаровай.

Говори с нея направо или ако се притусняваш толкова попитай я по начин така,че да я провокираш да ти каже дали изпитва нещо към теб.

lucho13
06-04-2012, 18:39
Благодаря за отговора ти.Всъщност преди 1 месец някъде изпитвах по-силни чувства към нея(не ,че сега не я харесвам) , но точно тогава мисля , че не и казах , защото се страхувах да не я загубя , а сега ако се съгласи ще съм щастлив ,ако не такъв е живота.Мисля , че ще го приема.Това мисля ,че ще ми е първата по-сериозна връзка ако въобще стане нещо.Страхувам се само от неловки ситуации като например:Искам да ти кажа , че имам чувства към теб и не си ми безразлична и тя каже - и аз кфо да напрая?Попринцип като сме заедно по пътя се смеем и се лигавим често и това е също проблем..

Lunin (backup)
06-04-2012, 18:55
Абе я слагай край на тия романтизми и кажи кВО аджаба изпитваш към това момиче... ако и е все едно я напсуваш едно хубаво и скачаш на следващата бе... по-хубаво е да те режат но накрая да се получи с някоя отколкото цял век да си се вкопчил в някоя, постоянно да я гледаш и да си мислиш за нея като някакъв спекъл!

lucho13
06-04-2012, 19:13
Хаха , донякъде си прав.Но не е много лесно.В главата ми се въртят два варианта.Да й дам почти пълен игнор.Да си ходя сам на училище и да се прибирам сам.Ако спре да ме търси значи за нея съм бил нищо и едва ли дори ще съм приятел с нея.Обаче ако усети , че ме губи и започне редовно да ме търси бих директно я поканил да излезем в парка и да и кажа нещата.Кажете какво мислите за идеята ми ?Така един вид ще я тествам.А забравих да кажа , че почти не ми дава да я докосвам.Когато леко и пипна косата казва не ми пипай косата и това винаги е било така.От преди 5 месеца до сега... .Наистина ли толкова си пази косата или просто не я заслужавам?

kalyty
06-04-2012, 20:37
вече е късно, френдс форевА. но не е толкова лошо, аз имам само момичета приятели и съм много доволен. доста по-добре си прекарвам отколкото с момчета, освен това няма нещо за което да ме прецакат, както с момчета става винаги. парите не са фактор в отношенията мъж - жена на приятелско ниво, докато мъж ще прецака мъж за пари без да му мигне окото!

Не, че нещо ама:
1во В компанията сме 3-4 момичета и само едно момче и като стане дума за пари обикновено харчат основно неговите...
2ро[/QUOTE]Абе не искам да го казвам обаче само 2 вида хора (поне според мен) обичат женската пред мъжката компания (под "компания" имам в предвид приятелства, постоянно разкарване насам-натам само с нежния пол)...

1-вият вид са нещастниците-тези които са мачкани от по-силните (тормозени в даскало или където и да е било)
2-рият вид са травеститите!

Ти ок кой вид си?[QUOTE] Не, е така.

heartshapedbox
06-05-2012, 00:09
Хвани я за ръка, като си вървите, гушкай я за чао. Покани я да излезете. Сближете се повече.
Като видиш отношението и, поговори с нея. Обясни и какво чувстваш и така :)

kok0
06-05-2012, 12:29
Здравей,
видях темата и реших да се регистрирам за да се опитам да ти помогна с каквото мога.
Според мен,не трябва да чакаш прекалено много.Ако седнете някъде(например на пейка в парка) ти и хвани ръката,ако се дръпне й се извини.После опитай още 1-2 пъти.Ако винаги си дърпа ръката.....извода го оставям за теб.Най-простия съвет който мога да ти дам е да действаш.Дано съм помогнал с нещо.

bom_bom_bom98
06-05-2012, 12:56
Според мен .. тя те харесва!Аз съм момиче и така смятам :) Просто и кажи,а ако те е срам .. накарай някоя нейна приятелка да я поразпита :) .. Пожелавам ти късмет!

lucho13
06-05-2012, 17:57
Благодаря ви за отговорите.Но днеска почти на пълно се уверих , че нищо няма да стане.Като се замисля , тя ме вика само когато й трябвам.Тоест в малките междучасия тя се разхожда с нейни приятелки ,аз с мои приятели.Казваме си две думи и тва е.Когато свършим училище тя ме пита ще си ходим ли и ми се усмихва много сладко и аз се съгласявам(на мен не ми е проблем , даже ако не ходя с нея на училище ще ми е по тъпо).Иначе усещам , че някой път се прави на интересна.Например уж ми се сърди , а всъщност не и като се прибирахме днес се направих нарочно , че ми е тъпо и , че съм ядосан , а тя не спря да ми мрънка защо съм така , даже обвини себе си за някаква си глупост.Преди не е правела такива номера.Сега да ме заинтригува ли не знам.Постоянно ни базикат , че ходим и тем подобни , но тя си мълчи и това е.Пред другите казва ,че не е срамежлива , но аз не съм съгласен.Ако наистина от толкова време ме харесва , все би се престрашила да ми каже.Според вас едно несрамежливо момиче би ли търпяло няколко месеца винаги да съм до нея и да не ми каже нещо.Дори не ми намеква(или аз съм прекалено тъп).Преди няколко седмици ми поиска телефона като ми даде нейния си и ме поздрави с някаква песен Call me Maybe... .Момичета помагайте.Поставете се на нейното място.Тя почти няма контакти с момчета.В 95% от времето в училище е с приятелКИ.

kok0
06-05-2012, 18:25
Приятелю,не знам какво смяташ да правиш,но ако имаш чувства към нея по-добре намери начин да й кажиш.Дадоха ти много добри съвети.Вместо сега да гадаеш дали ще се получи нещо между вас,по-добре й кажи.
П.п.

Ако наистина от толкова време ме харесва , все би се престрашила да ми каже.Според вас едно несрамежливо момиче би ли търпяло няколко месеца винаги да съм до нея и да не ми каже нещо.
Еми ти не правиш ли същото?

mini mouse
06-07-2012, 19:32
В никакъв слу4ай не я оставяй сама да ходи на у4илище. Ако те харесва (а според мен до колкото разбрах е така на 100%) ще си помисли 4е не я харесваш щом не се интересуваш от нея и щом си я оставил. Време е и ти да направиш нещо. Предприеми някакви действия. Тя е направила достатъ4но за да ти покаже 4е те харесва и сега 4ака теб. Ти си мом4е и ти трябва да направиш първата стъпка. Ето един съвет как: Да кажем 4е се разхождате (връщате се или отивате на у4илище) и ти и подхвърляш темата. Примерно казваш '' 4ули 4е (казваш някое име) харесва (казваш някое име)'' и тя може да ти каже 4е не е 4увала-гледай да е така. И ти казваш ''ми май е така и аз не съм сигурен'' и после й казваш '' ми то и аз харесвам едно моми4е ама не знам дали тя ме харесва''. Следиш за реакция и ако е у4удена и леко разо4арована бъди 100% сигурен 4е те харесва. Тя ще те попита коя е тя и ти ще й кажеш 4е много се притесняваш как ще го приеме ако й кажеш. Ще ти каже 4е няма проблем да й кажеш и 4е ще го запази в тайна. И ти ще и кажеш ''отдавна исках да ти го кажа но не знаех как ще го приемеш. Виж аз много те харесвам и ве4е не мога да крия''........ И ще видиш как ще го приеме

На4ини много само да искаш. А и ако не те харесва кво няма да дойде края на света. Само опитай и по-добре бъди оригинален това което ти написах е просто пример измисли си свой на4ин. А и този действа безотказно. КЪСМЕТ

lucho13
06-07-2012, 19:51
Мерси много пич.Наистина уникален начин.Със сигурност ще го използвам.Започнахме отново да се сближаваме.От няколко дена вече ходим и се разхождаме.Тоест мястото където се разделяме.Тя пожела да се разходим първо и тогава да си тръгваме.Вече започна само като вляза в facebook и веднага да ми пише как съм и т.н. .

SuperSizee
06-07-2012, 21:25
Някак не разбирам как не се случват нещата. И двамата се харесвате, и двамата си прекарвате времето заедно и за капак тя ти е поискала номера. Какво по дяволите чакаш ? Както някой други казаха излезте да се поразходите, минете през макдоналдс и се хранете докато ходите. Няма как да си мълчите през цялото време, защото се привличате и нещата ще се случат от само себе си.

mini mouse
06-08-2012, 12:47
Мерси много пич.

За нищо.Между другото съм моми4е

Walle
06-08-2012, 18:55
Приятелче според мен ако и кажеш, че я харесваш ще си свършите само като приятели. Не искам да те депресирам или нещо подобно, но е доста вероятно. Жените не обичат толкова думите, колкото емоциите който им причиняват.
Просто прави така, че да се чувства толкова отпусната само с теб. Другото важно нещо е допира с нея. Трябва да изтръпва докато я докосваш, а това няма да стане с пляскане по дупето. Някой път като сте седнали на кафене или разходка просто прецени колко близо те допуска физически до нея. Ако не се дърпа или върти значи можеш да поискаш я прегърнеш, след това да я поотпуснеш с нещо смешно и накрая да я целунеш. Лесно е, а и е приятно и за двамата :)

lucho13
06-08-2012, 22:14
@walle , точно това си мисля и аз.Не мисля , че трябва да й кажа.Между другото мисля ,че това с прегръдката не е добра идея.Тя с всичките й приятели момчета се прегръща.За половината от тях ми говори , че са скапани и т.н. , но го прави колкото да не си развали отношенията с тях.Иначе не знам защо тя е останала с усещането , че щом я докосна ще я боли.Напоследък реших леко да й закачам косата само докато не привикне с това.Някой път като и правя комплимент или се съгласявам с нея я потупвам лекичко и усещам ,че нещо се страхува не знам защо.Иначе днес ми стана малко кофти.Решихме да се прибираме с една нейна приятелка.И през целия път само те си говориха за какви ли не глупости , аз стоях отстрани и ги слушах.Накрая приятелката й си тръгна и ние тръгнахме по пътя сами.Тя тръгна да си пее някакви глупости все едно мен ме няма.Много се ядосах.Стигнахме до 1 кръстовище и аз поисках да минем по обикновения път където винаги минаваме ,но тя ми каза , а не аз тръгвам.Питах я защо не иска да минем по нашия път и тя ми каза:"Еми ти си си виновен".Единственото нещо за което се сещам е , че и казах да спре да пее и тя направи някаква разсърдена физиономия и спря да пее за малко.Иначе на отиване на училище се смяхме много всичко беше перфектно.Много рядко след училище е в настроение и мога да и кажа каквото и да е на сериозно.Уморена е и само се лигави.Пее ми някакви глупости и аз полудявам.А аз усещам , че започвам да не обръщам достатъчно внимание на съучениЦите си... и ако загубя някой добър приятел просто не ми се мисли.Преди се прибирах с 1 момче от моя клас сега , той ме вика да се прибираме с автобус , но аз винаги го отрязвам.Надявам се тя оцени , че всичко това го правя заради нея.

mini mouse - Извинявай.Не можах да разбера от писането , че си момиче.Наистина полезен съвет.Не знам дали си си фантазирала как ти си на нейно място или просто си писала с ума си , но само мога да кажа , че мислиш доста разумно.

Ако имате нещо да кажете казвайте.Мен също ме интересува как стоят нещата отстрани.

star.star
06-10-2012, 08:14
Първо ако искаш да и намекнеш нещо и се усмихни и може дори да и намигнеш.Второ този намек който ти си направил с дупето аз мисля,че е просташко и ако ми го беше направил сигурно щях да те ударя.Трето когато се вращете от училище кажи и че трябва да и кажеш нещо важно и и го кажи.А като гледам какво пишеш явно и тя те харесва.Аз също харесвам едно момче но ми е трудно да му го кажа.Но и аз подозирам че ме харесва.Всеки път щом мине покрай мен се усмихва леко.А с други момичета не го прави.

lucho13
06-10-2012, 19:07
Мерси , но мисля ,че вече окончателно тя е само приятелка.Днеска в Facebook си постна , че никой не харесвала.Ще видим утре дали ще ходим заедно на училище.

mini mouse
06-10-2012, 19:26
според мен тя се срамува пред приятелите си затова се лигави. Най-добрата й приятелка знае кого харесва питай нея. Знам 4е този съвет няма да ти хареса и аз не бих го харесала но ддз това ми хрумва. Виж кво аз съм моми4е и би ми харесало ако някой доди при мене и ми каже аз те харесвам и искам да ходим. Много мразя срамежливите мом4ета които се 4удят как да кажат на моми4е 4е я харесват. Отиди при нея и й кажи 4е имаш да й казваш нещо важно. Варете някаде зад даскало или на някое таино местенце и кажи 4е я харесваш. Тя те харесва няма на4ин да не е така. Просто шансовете да не те харесва са много малки. Ако наистина бях на нейно място нямаше на4ин да не те харесвам. Ли4и си от действията аз не бих ходила на у4илище всеки ден с мом4е ако не го харесвам. Ари 4е няма да те 4ака цяла ве4ност отидете в някое ъгъл4е.

П.п.
Ако й кайеш 4е имаш да й казваш нещо важно на саме и тя отиде с теб ве4е няма кво да се 4удиш дали те хар или не

bReAk3R
06-10-2012, 19:56
1. Дала ти е телефона си и те е поздравила с песен, чийто име в превод е "Звънни ми, може би", а ти нищо не си направил все още? Според мен е би трябвало да и звъннеш по-късно след даскало и да й кажеш, че ще я чакаш еди къде си за да и кажеш нещо. БЕЗ ДА Я ПИТАШ ДАЛИ Е СВОБОДНА. Директния начин е най-ефикасен, повярвай ми. И на мястото вече да вземеш мерки.
2. Тъпнята с фейсбука я е направила само щото ти се е ядосала след даскало като сте се прибирали и тя си е наумила сигурно, че няма да те харесва повече и си го е постнала тогава... А какво точно е постнала? Някой питал ли е нея нещо за харесване преди тва?! Ако не, се предполага това, което написах...

Тва с пеенето си е "игнорантско" и е хубаво, че си й казал да спре, но не е хубаво ако си го казал с друг тон и тя го е разбрала като "не можеш да пееш".. Тогава има причина да се сърди...

lucho13
06-11-2012, 08:44
Просто след училище психически сме адски изморени и гледаме да се приберем по-бързо ,но някой път оставаме да се посмеем заедно , а последния път само се лигавеха с приятелката й - която всъщност е от стария ми клас.Иначе днес се уговорихме за училище , а ни чака тежък ден.Иначе не познавам най-добрата й приятелка.Според мен ако ме харесваше щеше да ме търси по често.А не да ми пише само кога ще ходим на училище...В училище нищо не ми казва , все едно не съществувам.Само след последния час ме изчаква пред училището.Иначе имам чувството , че мисля каквото й тя.В петък като се прибирах и ме заряза като ми каза , че съм си виновен се изнервих и си казах , че ако момиче харесва някой никога не би се опитала да се отдалечи от него , а напротив ще гледа да прекара повече време заедно.Аз никога не съм отказвал да се разходим или нещо подобно , стига да сме заедно.Може би тогава и тя се е изнервила.Иначе в фейсбук пусна пост с 9-10 отговора за нея.1-ния въпрос беше харесваш ли някой и тя каза не.А преди седмица пусна същия пост само ,че на този въпрос отговори : само симпатии... Побърква ме това момиче.Сега разбирам , че е трябвало по рано да й се обадя ,че всичко не е същото като преди , но ако ми даде повод със сигурност бих я изненадал.

Относно пеенето.Тя постоянно ми казва - не мога да пея ама не ми пука и аз и казвам , че и аз съм така.Ама като тръгне да пее и ме побърква.Просто държанието й е супер странно ако приемем , че ме харесва.Не мога да си го обясня.

heartshapedbox
06-11-2012, 09:52
Абе момче, ти още ли нищо не си направил?
Айде покани я да излезете, защо общуването ви трябва да се ограничава до пътя училище-вкъщи и обратното?

OmgBananas
06-11-2012, 09:58
Ти във facebook ли очакваш да каже кого харесва?

bReAk3R
06-11-2012, 11:06
Момичетата са такива. На практика когато се отдръпнеш от някоя, когато спреш да й ходиш по гъза (както в случая ти правиш, до колкото разбрах от темата ти) те разбират, че вече никой не им ходи по гъза и почват да те търсят. Незнам дали ти казвам да се отдръпнеш за момент, но... Има вероятност нейната работа да са само спонтанни емоции. Това означава в един момент да иска нещо от теб, в друг не.
Ако знае момче как точно да се държи с жените, може да превърне тези спонтанни емоции в чувства...
Най-добре и най-много можеш да разбереш дали те харесва чрез среща. Доста постове се предполага да си изчел вече с поканата за среща. Направи го и после можеш да напишеш какво точно е станало... Има хора тука във форума, които ще ти кажат със всяка дума и жест какво е имала в предвид. Ае действай най-накрая. ;)

mini mouse
06-11-2012, 11:57
Ето кво трябва да направиш - ПОКАНИ Я НА СРЕЩА!!!! Вси4ки от форума с някои малко изклию4ения казват 4е тя те харесва. Искаше да видиш как стоят нещата от страни нали?! Ето видя ги. Не разбираше от намеци?! Ето обяснихме ти. Ади моля те направи нещо 4е ве4е ме нервираш. Най-добрия на4ин е направо да й кажеш 4е я харесваш и искаш да излезете,но ако не можеш поне й звънни и й кажи ''Искаш ли утре след у4илище да излезем да се разходим малко двамата'' и това е. Дори зарежи да е утре след у4илище. Сега й звънни и кажи 4е искаш да се разходите и имаш да й кажеш нещо. Ако каже 4е е заета и не може сега вероятността да лъже е много малка. Хайде направи нещо не ти ли писна да се 4удиш и да се маеш дали те харесва? Няма ли да е по-добре да нау4иш отколкото да си тормозиш главицата? Просто й звънни и то сега!!!!

lucho13
06-11-2012, 15:26
Днеска след училище я питах дали ще се прибираме.Изглеждаше притеснена от нещо и на бърза походка тръгна сама нанякъде.Иначе на отиване се смяхме доста повече от обикновеното.Утре и сряда сме заети с учене за важни контролни може би четвъртък или петък.А и на мен ми писна да й ходя по гъза.И отново ви казвам.Според мен ако ме харесваше щеше да се опитва винаги да е при мен , а не да се държи отблъснато в училище.В междучасията когато се местим с класа от стая на стая все едно не ме познава.Когато в часовете има избор между мен и някоя друга нейна приятелка сяда до нея , а не до мен.А и повечето и положителни действия са от преди 2-3 седмици.И за накрая песимист съм си по рождение.

bReAk3R
06-11-2012, 16:43
Абе човек, ти не четеш ли кво ти се пише? Кво само разказваш. И ето, преди 2-3 седмици се е държала по недръпнато? Забавил си се и тва е... Незнам дали има кво да се прави вече...

mini mouse
06-12-2012, 15:57
Офф lucho13 много скапано стана ве4е. Колко пъти да ти кажем кво да правиш. Наистина ве4е трябва да направиш нещо според тебе какъв е смисала да ти казваме ко да праиш кат не го праиш. Отиди при нея кажи й 4е може да у4ите заедно за контролните ако иска. Ето идеален на4ин да я поканиш на среща. Не е 4ак толкова трудно ве 4овек ади направи го. Или пък ако не ти харесва този на4ин вари при нея попитай я дали иска да отидете до магазина двамата и да си купите закуска. Ако и този на4ин не ти допада по време на между4асие отиди и поискай да седнете заедно през следващия 4ас. Или пък кат имате физи4еско хвърли топката върху нея после отиди и кажи извиняваи не исках да изцапам такава красавица. Тя ще се усети 4е я сваляш. Ако искаш дори поискай у4бника й по нещо щото твоя го няма и на другия ден го забрави в къщи и кат си тръгвате я покани да доиде с тебе да й го дадеш. По пътя пробвай онзи съвет по горе дето ти дадох. Да подхвърлиш темата и да кажеш 4е я хар. Няма зна4ение каде сте само бъдете двамата и приложи оня скапания съвет. Ади ве4е направи нещо не виждаш ли 4е е по4нала да се одръпва. Това са 2-3 седмици и още пове4е ши са дърпа не го ли разбираш?

lucho13
06-13-2012, 21:10
Пичове и пички , не е толкова лесно колкото си мислите.

И все пак да ви държа в крак с нещата:
Тя е питала една моя приятелка нещо за бившата ми - коя била и т.н. . Същевременно днеска пак ни базикаха с някфи химии между нас и тя пак нищо не каза.Като се прибирахме по пътя ме пита дали съм гладен и я питах какво има за ядене и отговора беше: Ами ... сливка...

eilhar
06-13-2012, 21:52
набор 98 и 99 - не бързайте да правите разни заключения, че тя го харесва 100% и т.н
Виж, може да те харесва и да не усеща, че ти я харесваш, разбираш ли? Тя също не е сигурна в чувствата ти, точно както ти се питаш за нейните (не гарантирам, че това, което пиша е 100% вярно, но обикновено така се случва). И не се връзвай на фейсбук, не изключвай варианта да е постнала т'ва нещо с харесването само за да те подразни или да види реакцията ти. Не знам де, продължавай да ни държиш в течение. :)

eilhar
06-13-2012, 21:53
И ЗА БОГА, НЕ ПРАВИ ТОВА С ТОПКАТА ПО ФИЗЕ И ИЗЦАПВАНЕТО НА КРАСАВИЦАТА, СМЕШНО Е :D

mini mouse
06-14-2012, 15:56
И ЗА БОГА, НЕ ПРАВИ ТОВА С ТОПКАТА ПО ФИЗЕ И ИЗЦАПВАНЕТО НА КРАСАВИЦАТА, СМЕШНО Е :D

Да май е така но се ядосвам ве4е. Дразни ме това 4е не прави нищо за да й каже и поне това може да направи

Dark_Heartbreaker
06-14-2012, 16:34
Ти на колко си години?? Искам да ти кажа, че момичетата не сме много търпеливи. Има два варианта - или те харесва или те смята просто за приятел. Ако те харесва - супер! Ще правите най-различни неща и доста по-интересни от ходенето до училище и обратно. А ако те смята само за приятел - много добре! Ако разбереш, че тя няма чувства, по някое време и твоите по-силни такива ще си отидат и вече и ти ще я възприемаш само като момичето, с което ходите заедно на училище, но и обичате да се смеете и забавлявате. При мен момчето, което ме харесваше реши да ми го покаже като ми подари подарък за Св.Валентин. Ти няма нужда да чакаш толкова, може просто да ѝ подариш някоя гривна, като кажеш например че си я намерил,ако не искаш да признаеш, че е подарък. И това, че понякога те вбесява - това е неизбежно. Това че те дразни, например за да привлича вниманието ти е добре. Вместо да ѝ се мръщиш, можеш и ти да я подразниш, така че да се засмее. Например за пеенето - кажи ѝ, че не звучи съвсем като Мадона (ако песента е на Мадона), но харесваш гласа ѝ повече от този на истинската изпълнителка. Съвсем лек намек, който ще успее да я разсмее. А пък когато си говори само с приятелката си и не ти обръща внимание, тя иска да види как ще реагираш - дали само ще стоиш отстрани или ще се включиш в разговора им. Впечатли приятелката ѝ, така че да впечатлиш и твоето момиче. А те после ще си шушукат за теб, остави това на тях. И така всичко ще си дойде на мястото. Съгласна съм с другите - покани я да се разходите допълнително през уикенда и се отпусни. Един много важен съвет - купи ѝ сладолед. Момичетата обичат сладолед!

eilhar
06-14-2012, 19:13
Впечатли приятелката ѝ, така че да впечатлиш и твоето момиче. А те после ще си шушукат за теб, остави това на тях.

+ 1, десетбукви, много вярно :)

lucho13
06-14-2012, 22:14
На 15 години съм.Така , днес тя учеше урока по Физика и сама си го разказваше.Отидох при нея й и казах , че не съм учил и искам да чуя някой важни работи от урока.След 1 изречение нещо и стана и млъкна като искаше да си тръгна.Иначе днес се събрахме малка компания.Тя и нейната приятелка.Обаче двете нещо се скараха.Едната почна да се прави на сърдита другата тръгна да й се извинява(приятелката й).Аз им казах да спрат с детските работи.При което нейната приятелка тръгна да и казва кусурите.Че била много лигава , въобще човек не можел да й каже нищо сериозно.Поговорихме си малко за кой как се държал. Малко може да е било объркващо с това - тя , приятелката й и т.н.

Има 1 нещо което не мога да си обясня и винаги ме спира да й кажа ,че я харесвам.ЗАЩО ЗА БОГА ако момиче харесва момче би се опитало да го отблъска.Просто не ми се вързва на логиката.Да ме харесва , да си прекарваме страхотно заедно , да се смеем, да обсъждаме.А в училище има възможност да е до мен почти винаги.Като се разхождам по коридорите някой път ме закача ,но само това.Попринцип трябва да стоим заедно , но тя доста пъти ходи при една съученичка.Аз се изнервих и реших да й направя напук.Реших когато тя не си стой на мястото(до мен) аз ще ходя при една друга съученичка.Така като ще си правим номерца.Същевременно с 1 друго момиче от класа започнахме нещо да се закачаме,усмивки в час и т.н. , но с нея не искам нищо.

П.С. 01:14 е надявам се не съм писал много не свързани неща.Не съм обмислял много.Каквото ми е в главата.

Dark_Heartbreaker
06-14-2012, 22:55
Тя може би те отблъсква, за да види до колко си готов да се бориш за нея и до колко си решен да бъдете заедно. Но остава и вариантът и да го прави, защото не те взима на сериозно, а само като приятел. Нищо от това все пак не трябва да те спира. За бога, ти си на 15, съвсем нормално е да си падаш по някое момиче. Кажи ѝ най-накрая и ако тя ти отвърне със същото - супер ще е! Ако ли пък не, никой няма да вземе да те съди и да ти се подиграва! Ще кажеш на момичето, че просто си искал да споделиш с нея чувствата си. Това ще ѝ покаже, че ѝ имаш доверие и тя ще те възприеме като истински приятел. Стига си увъртал и чакал! Нямаш нищо за губене! Само ще спечелиш - дали момичето или собственото си спокойствие, че вече си минал през това, няма значение, пак е добре! :)

Scarface_
06-15-2012, 08:05
според мен фифито е напълно права... в един клас сте ... все може да се намери кога да останете сами, ако тя излене до тоалетна излез и ти след 1,2 минути ще се срещнете някаде по коридора и направо е хващаш здраво за ръцете и е целуваш , но бързо , и си продължаваш към тоалетната без да казваш нищо , само и се усмихни... повярвай ми ще има ефект ... и не се бави повече , изпускаш момента - показваш , че си нерешителен и незнаеш какво да правиш...объркваш и нея. Дейтвай ! не го мисли толкова , не правиш предложение за брак...

Dark_Heartbreaker
06-15-2012, 09:13
не го мисли толкова , не правиш предложение за брак...
+1 вярно :)

mini mouse
06-15-2012, 12:18
До кога ще отлагаш?До кога ще криеш 4увствата си? Да не мислиш 4е ще те 4ака цял живот? Може и да те харесва но да вижда 4е не правиш нищо и да се откаже. Кажи й. Както казаха нямаш нищо за губене, а само може да спе4елиш от цялата работа. А за онова моми4е не й пращай объркани съобщения може да си помисли 4е я харесваш а после да остане с разбито сърце. Това не е хубаво всъщност е жалко за нея. За твоето моми4е също е жалко. Не мислиш ли 4е ако те харесва ще реши 4е не я харесваш и харесваш другото моми4е. Ще се откаже напълно. Просто отиди при нея и й кажи. Да прав си 4е не е толкова лесно но си мом4е няма да пострадаш от това. Представи си на нас моми4етата колко ни е трудно.

SkiCatA
06-15-2012, 12:38
Лично аз не бих тръгнал с никоя от моя клас, дори и да е мис Вселена - това е страшно отегчително !

lucho13
06-15-2012, 17:53
Everything was just an epic fail.

Оказа се , че тази приятелка с която се прибирахме е казала на моето момиче , че я харесвам(не в директен текст).ПРОСТО ПОЛУДЯХХХХХХХХХХ.Не знам кога го е казала , но тя знае отпреди сигурно 2-3 месеца така ,че може да е казала вчера , а може и преди 2-3 месеца.Планът беше да излезем в мола и да хапнем нещо и като се прибираме да й кажа , но тя вече знае.На всичкото отгоре това момиче като я питах дали е казвала нещо я помолих да не ме лъже , защото знам отговора( просто предполагах , не че знаех).Мислех , че е казала на някоя нейна приятелка , а тя точно на момичето.В момента всичко ми е ужасно.Гади ми се , боли ме главата и още хиляди глупости.Преди това пак беше изклюкарила някоя глупост и ми се молеше за прошка и че нямало да се повтори.Е вече ще знам.Единственото нещо което ме интересува е кога е казала.Ако е преди 2-3 месеца ,то тогава много жалко за "моето" момиче.Разигравала ме е.Ако е от скоро - вече не знам.Чувствам се ужасно.Никога няма да и простя.Тя направо уби тръпката и всичко между нас двамата.

Dark_Heartbreaker
06-15-2012, 18:58
И какво като ѝ е казала??? Наистина се получава малко гадно,защото момичето ти го е научило от приятелката си, а не от теб. Трябваше ти да си първи, но нищо това е урок - да не се чудиш и маеш толкова, защото в последствие просто изпускаш момента. Недей да полудяваш и да се сърдиш на приятелките ѝ. Казах ти, че ще си шушукат за теб. Не го приемай толкова на сериозно и вместо да се затрупваш с още хиляди други въпроси, просто следващия път потвърди на момичето това, което ѝ е казала приятелката ѝ и виж какво ще стане. Този път НАИСТИНА трябва ДА ДЕЙСТВАШ!!! Приятелката на момичето ти вече е свършила половината работа, а сега ти трябва да я довършиш. Не оставяй всичко така, защото момичето може да си помисли, че нямаш нищо към нея, щом се отнасяш така и безразлично към коментарите относно теб и нея. О, и въпреки, че тя вече знае, нищо не пречи да си осъществите плана. Я по-спокойно, не изпадай в драма, нищо чак толкова не е станало. Даже ако момичето също има симпатии към теб, сигурно ѝ е било приятно да чуе, че и ти не си безразличен към нея! ;) Успех и да пишеш после какво е станало! :)

lucho13
06-15-2012, 22:14
Благодаря за окуражаващия коментар.Мъчи ме това от колко време тя знае.Ако знае от 1-2 дена добре, но ако знае от 2-3 месеца и ме разиграва само за да ходя с нея на училище.Направо няма да ми се иска да я познавам.Иначе вечерта си писахме малко с нея.Колкото и да не ми се иска да виждам,говоря и каквото и да е с приятелката й ще я питам кога е казала , да се надяваме , че няма да ме излъже.Само разбрах , че едната е питала за мен дали съм и симпатичен , а другата не дала отговор.Наистина сте много прави.Говориха си за мен и сега аз страдам от това.Наистина ще ми бъде урок за цял живот.Защо трябваше да изпускам това момиче?Защо това нещо не се случи с някоя друга ами точно с нея?Сега можех от 2-3 месеца да съм с нея.А сега лятото , кой знае къде ще се дяна?

П.С. Каза ми ,че днеска(събота) е заета, което значи утре.Дано не се оправдае , че трябва да учи.

mini mouse
06-16-2012, 13:13
Браво на теб. Този път те поздравявам, 4е поне си я поканил да излезете. Това за теб е наистина голям напредък. Не е 4ак толкова добре 4е приятелката й е казла 4е я харесваш. Но все пак се радваи 4е тя знае. Дали е преди 2-3 месеца или 2-3 дена не е от зна4ение. Тя ве4е знае и няма връщане на зад. Старай се да й го покажеш. Когато някой се пошегува 4е я харесваш ти пък отвърни с нещо като ''да харесвам я нещо да ти пре4и?''

lucho13
06-16-2012, 13:32
Чакай малко.Нито съм я поканил да излезем ,нито някой друг знае , че я харесвам.Не виждам смисъл да й покажа , че я харесвам след като знае.Не съм съгласен този път с теб.

Scarface_
06-16-2012, 15:22
а бе пич пак говориш глупости ,,, ти се чудеше един месец как да и кажеш... ето твойта приятелка ти е свършила услуга според мен , след като момичето знае , че е харесваш и ако иска да излене с теб , значи не те е отрязала , което е добре за теб ... бахти пък и що трябва да го правиш ... казвай и квото ти дойде на момента и прави каквото ти се прави...не се подчинявай на някакви стереотипи...излезте гушкай е целувай е , още от 1-2рия ти опит ще си проличи дали и харесва или не ...

mini mouse
06-16-2012, 18:12
Чакай малко.Нито съм я поканил да излезем ,нито някой друг знае , че я харесвам.Не виждам смисъл да й покажа , че я харесвам след като знае.Не съм съгласен този път с теб.

Ами нали каза 4е сте щели да излизате в събота а тя била заета. Няма зна4ение това което исках да кажа в смисала да й покажеш 4е я харесваш беше 4е ако някой отново ви бъзика 4е я харесваш не го отри4ай. Също така исках да кажа 4е дори да знае 4е я харесваш пак не се отдръпвай и го показвай пове4е. Имам предвид дори да знае не може да е сигурна докато не го потвърдиш.

HTYZ
06-16-2012, 19:07
:) страшна работа сме мъжете!
Първо се правим на смели, железни, силни и какво ли още не, но пред момиче омекват колената, и всяка дума излизаща от устата е по зле от развален английски с грузински акцент!

lucho13
06-16-2012, 19:29
Казах ,че може да излезем неделя ама може да е заета.Имаме доста да учим за понеделник.Иначе с нея не сме се целували ,а гушканията ги има за Friends only.

HTYZ
06-16-2012, 19:41
Казах ,че може да излезем неделя ама може да е заета.Имаме доста да учим за понеделник.Иначе с нея не сме се целували ,а гушканията ги има за Friends only.

Е значи всичко е наред при вас ;)
По принцип момичетата се правят на недостъпни в началото, и излизат с номера "не мога сега", "ади някои друг път"
Просто опипват почвата да ли си сериозен в намеренията си ;)
А ти ако ще спиш и няма да действаш по добре не излизайте!
кажи и какво изпитваш към нея най-накрая.

lucho13
06-16-2012, 20:43
Ами май ,че не сме много в началото.

mini mouse
06-17-2012, 07:07
задал си тази тема на 28 май а днес сме 17 юни и все още не си направил нищо. Хаиде де времето си те4е и докато те4е тя се у4уждава от теб. Все пове4е си мисли 4е това 4е са казали 4е я харесваш е лъжа. Отиди при нея и й кажи 4е си 4ул 4е са й казали 4е я харесваш и ако отговори са да кажи 4е е вярно ако отговори с не пак кажи 4е е вярно и толкова. Важното е да сте сами

ChubbyBunny
06-17-2012, 07:14
С уста и кажи ..

HTYZ
06-17-2012, 08:04
Да ти имам проблема, малък!
Ако знаеш, при мене 5-годишна връзка беше прекратена с изневяра, докато бях в чужбина, всички приятели знаеха но не казват нищо. Наложи се сам да разбирам. И вече дори не искам да се обвързвам.
Но това е друга тема, не мисля че е тук мястото да споделям.
а ти недей спа няма кво да губиш!!!
казваш открито ковто мислиш, и квото ще да става...

lucho13
06-18-2012, 21:19
Имам някой работи да кажа.Нали трябва да ви държа в течение:

Моето момиче - Тази която харесвам(Сори за израза ама в предишните постова така съм я нарекъл и затова)
Момичето - Тази която е казала , че харесвам моето момиче.
Другото момиче - Тази която за първи или втори път се забърква в нашия филм.


Оказа се ,че момичето е питало моето момиче какво мисли за мен при което е нямало отговор.Нещо от рода на - Защо?
Днеска като бяхме 3-мата аз , моето момиче и другото момиче се прибирахме.При което почнаха да си говорят за гаджета:

Моето момиче я попита дали има момчета около нея
Другото момиче отговори , че нямало
Моето момиче каза : За кво са ти, не ти трябват и на мен не ми трябват.Това го казва пред мен след като знае ,че я харесвам?Това ми заприлича повече на - Докажи , че си достоен да си с мен?

Казвайте каквото мислите по случилото се.С това казвай и вече или по-бързо до никъде няма да стигнем.Разбрах , че трябва да побързам , но искам удобния момент.Смятам ,че дори и много да те харесва ако се изцепиш ултра брутално като и кажеш , че я харесваш и те приеме на шега си отрязан на 100 процента.

Dark_Heartbreaker
06-19-2012, 07:44
Ами, казала ти го е, за да те подтикне и да те провокира най-накрая да направиш нещо! ;)

OnlyGirl
06-19-2012, 08:23
Айде най-после й кажи. От какво се притесняваш? Като чакаш 9568084 века и нищо не правиш само се измъчваш. Викаш я за 1 минута на саме и й казваш . Ного сложно.

valdesbg
06-19-2012, 08:49
Още ли му галите делфина на автора?

justasmile
06-19-2012, 09:59
Действай, момче!! Най-лошото, което може да стане е лятото да не си говорите.. а септември нещата лека по лека ще се върнат към нормалното.. А и мисля, че ще съжаляваш повече, ако не направиш нищо.

HTYZ
06-19-2012, 17:50
Айде най-после й кажи. От какво се притесняваш? Като чакаш 9568084 века и нищо не правиш само се измъчваш. Викаш я за 1 минута на саме и й казваш . Ного сложно.
защо трябва да е насаме? просто трябва да е пич, и да забрави за страхът и притесненията ;)
Стреляй без да му мислиш, къде сте защо сте!

eilhar
06-20-2012, 19:46
Не го мисли толкова, за бога, все едно е единственото момиче на тая планета. О.О ЗАЩО увърташ и не искаш да и кажеш, няма да те изяде, прави се на интересна.

lucho13
06-20-2012, 21:54
Привързан съм прекалено много.Но до такава степен , че не съм достатъчно близо - не се целуваме , не се прегръщаме.От време на време се бутаме.Тя обича да ме щипе и удря лекичко.Смеем се заедно.Смятам , че ако и кажа и не се съгласи просто ще спрем заедно да ходим на училище и не знам как ще го преживея, а ако се опитам да не ходя с нея на училище ще си помисли ,че нямам интерес.

error92
06-21-2012, 08:18
Смятам , че ако и кажа и не се съгласи просто ще спрем заедно да ходим на училище и не знам как ще го преживея

Как изобщо можа да си помислиш, че ще го преживееш някога....
...тежка загуба.

lucho13
06-21-2012, 16:11
Почти всичко си излезе на яве.Снощи седнах и обмислих нещата адски обстойно.Сравних преди 5 месеца и сега.Преди 5 месеца тя проявяваше голям интерес да говори с мен , да сме заедно , намекнала ми е 4 пъти ,че ме харесва и 1 път направо , че иска да тръгнем .Искала е да сме близо , доста често в междучасията идваше при мен и леко се побутваше в мен.
Сега дори май ме няма и за приятел.Просто някой с който ходи на училище.В часовете от време на време ми повиква да ми каже поредната глупост.В междучасията аз все едно не съществувам.Откакто знае , че я харесвам отиде при изсипаняка на класа и пред мен му предложи да са гаджета на майтап естествено.Той се засмя.Всичко беше в кръга на шегата , но сега като се прибираме само се смее как той я е отрязал и все ми говори за тия теми или се лигави.Като се прибираме гледа да се прибире у тях максимално бързо.Дори не иска да седнем да си поговорим, а да не говорим за допълнителна разходка.На всичкото отгоре почна да ме пита защо съм отбягвал вече онова момиче дето й каза , че я харесвам.Аз и казах , че тя знае защо.

hrisito0o
06-21-2012, 16:15
Какво се притесняваш,попитай я харесваш ли ме,ако каже да и предложи.Скоро харесвах едно момче и не знаеше дори как да ми предложи,писахме си и той ми каза че ме харесва,ама като ме види в училище от срам да не се изложи чак бяга.Кажи и направо,може би тя отдавна чака да го направиш.

lucho13
06-21-2012, 16:40
Какво се притесняваш,попитай я харесваш ли ме,ако каже да и предложи.Скоро харесвах едно момче и не знаеше дори как да ми предложи,писахме си и той ми каза че ме харесва,ама като ме види в училище от срам да не се изложи чак бяга.Кажи и направо,може би тя отдавна чака да го направиш.

Ще ми каже - защо.... И ще зацепя.

Dark_Heartbreaker
06-21-2012, 21:20
Следващият път, когато пишеш, имай милия късмет най-после да си направил нещо, щото иначе....:smt068

mini mouse
06-22-2012, 22:22
И не знаеш защо я харесваш?!-БРАВО НА ТЕБ! ето какво ще направиш:Вие сте в един магазин в който има дълга опашка и ти си зад нея. Но предварително трябва да купиш едно сърце с две половинки или нещо подобно. И като сте на опашката ти й пъхаш едната половина в джоба на раницата й. Също така и едно писмо където пише '' Ето ти едната половина от моето сърце намери другата и то ще е твое''. И готово тя ще намери половината у теб и ще разбере за пореден път 4е я харесваш и ти ще го потвърдиш. ДА АМА Е СТРАШНО ТЪПА ИДЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!! НО ко друго да ти кажа след като без това не правиш поне едно нещо!!!!!!!! Най-добрата идея е да й го кажеш направо в лицето. Направи това което смяташ 4е ще е добре за теб,но помни 4е има два варианта: 1-вият е да й го кажеш в лицето и да разбереш какво 4увства. 2-рият е да не й го казваш изобщо и до края на живота си да се 4удиш ''ами ако бях й казал''. Така 4е ти избираш кой от двата

eilhar
06-25-2012, 14:50
И не знаеш защо я харесваш?!-БРАВО НА ТЕБ! ето какво ще направиш:Вие сте в един магазин в който има дълга опашка и ти си зад нея. Но предварително трябва да купиш едно сърце с две половинки или нещо подобно. И като сте на опашката ти й пъхаш едната половина в джоба на раницата й. Също така и едно писмо където пише '' Ето ти едната половина от моето сърце намери другата и то ще е твое''. И готово тя ще намери половината у теб и ще разбере за пореден път 4е я харесваш и ти ще го потвърдиш. ДА АМА Е СТРАШНО ТЪПА ИДЕЯ!!!!!!!!!!!!!!!!! НО ко друго да ти кажа след като без това не правиш поне едно нещо!!!!!!!! Най-добрата идея е да й го кажеш направо в лицето. Направи това което смяташ 4е ще е добре за теб,но помни 4е има два варианта: 1-вият е да й го кажеш в лицето и да разбереш какво 4увства. 2-рият е да не й го казваш изобщо и до края на живота си да се 4удиш ''ами ако бях й казал''. Така 4е ти избираш кой от двата

Абе ти на колко си и колко филми си изгледала, че да даваш такива малоумни съвети? (facepalm)

strawberry88
06-25-2012, 15:30
^Съгласна. :razz:
Авторе,казвай и най-накрая!И да не се получи,не е края на света! ;) ;д

best_guest
06-25-2012, 15:37
Не съм някакъв специалист, но от писанията ти разбирам, че СТРАШНО МНОГО ВРЕМЕ е минало и все още не си и казал. Ако все още имаш някакъв шанс трябва бързо да действаш, но все пак, прекалено много си се забавил. А и мисля, че няма да свърши светът, ако и кажеш. И кво като те отреже? По-добре ли е да се чудиш??? Какво губиш??? Така и така не ходите, а няма да те убие заради това, че си падаш по нея !!!

lucho13
06-26-2012, 22:49
Няма какво да й казвам след като съм сигурен , че ще ме отреже.Тя си знае , че си падам по нея и това е.Ако ме харесваше щеше да направи нещо както преди 2-3 месеца .Просто ще се загледам за други момичета.А с нея ще сме още в 1 клас така ,че може след време чувствата й към мен да се върнат.С момичетата винаги проблема ми е бил завършека.Иначе без проблеми си говоря с момичета , смеем се , забавляваме се , но стигне ли се до нещо повече - допир,прегръдка,целувка,на искане и т.н. винаги съм сцепвал.Въпреки това ще ви кажа някой от нещата които въпросното момиче е правило за да ми ги "разтълкувате".Веднъж когато я разочаровах(както и самият себе си) ми беше казала ,какъв приятел ще си ми да правиш такива глупости.Когато я питах защо се държи с мен по .... начин с мен ми отговаряше шеговите защото те харесвам.Няколко пъти ми е предлагала да се разходим из парка, аз не отказах , но тя е очаквала да стане нещо повече от просто разходка.Идвала е в междучасията при мен с онзи поглед .. и онова клепане (If you know what I mean ) като леко се е опитвала да се побутне в мен(Това го разбирам като прегърни ме) , но аз естествено само се усмихнах и дотам.Просто не усещам момента в който тя се опитва да ми подскаже нещо.Когато вървим по улицата тя винаги забелязва как някоя или някой е облечен , какъв звук се чува.Винаги разбира какво става около нея.И пак казвам няма смисъл да й казвам нещо което знае като най-много да си накърня егото или достойнството.Надявам се сте разбрали мен и какъв е проблема ми.Наистина може да съм писал неразбрано , но часът е 01:50 и мисля , че ми е простено.

Dark_Heartbreaker
06-27-2012, 19:47
Офф, разбери, че тя чака ти да направиш първата крачка!!! Но ако си решил да се откажеш от нея, то това си е твой избор и никой не може да ти повлияе! Хайде успех с другите момичета ;)

lucho13
06-27-2012, 21:06
Изтървал съм си шанса.Показала ми е прекалено ясно , че ме харесва , но това е отдавна.Сега не ме търси освен да ходим на училище.В часовете от време на време ни се срещат погледите.Като някой от нас пусне лаф в часа винаги се смеем като се гледаме.Напоследък реших да не ходя с нея на училище.Един ден ходих сам , на другия отново ходихме заедно , но тя извика нейна приятелка и по пътя ми сложиха пълен игнор все едно не съм с тях и по средата на пътя ги оставих.Същия ден ме изчака спокойно пред училище с усмивка да се прибираме заедно.Съгласих се.На следващия ден ми предложи пак да ходим заедно на училище.Отказах й.На същия ден след училище я чаках като си говорих със съучениците в двора , но тя си излезе и ме мина като пътен знак ( на 6-7 метра от мен ).Реално тя ако иска да ме намери винаги може.Ако все още смятате , че има нещо за казване относно моето/нейното поведение.Нещо което да направя(ОСВЕН да й кажа) казвайте.Наистина смятам , че от пускането на темата досега с ваша помощ започнах да си разбирам грешките.В момента чувствам някаква мотивация , че ако отново ми се даде подобен шанс няма да го изпусна...

kok0
06-28-2012, 13:19
Другият път да ти е за урок да не чакаш 5-6-7 месеца.

mihooooo_9
07-05-2012, 13:49
Не го казвай, направи го!

Teenhelp1
07-05-2012, 20:17
ПИЧ !! Да беше й казал по-рано направо ми идва да те гръмна. :D Усетиш ли,че има нещо и си прекарвате страхотно казваш й го някъде на саме.Не постоянно да мислиш за нея и дали ще те отреже или не ако не и кажеш никога няма да разбереш или поне да я питаш.Ако те отреже продължаваш напред ще има и други момичета все пак си на 15... :)

lucho13
07-06-2012, 00:21
Това момиче е лудо.Откакто сме във ваканция и тя е на море всяка вечер ми пише и ме търси.Когато бяхме на училище и ходихме всеки ден заедно нямаше нищо такова - имах чувството ,че е с мен само за да се домъкне до училище за да не й е скучно.Наистина съм много объркан , сигурно и тя.

lucho13
07-10-2012, 18:55
Вчера ми каза , че много съм и липсвал и , че нямало с кого да се забавлява.Иначе като бяхме на училище се държеше с мен като с компания: училище-вкъщи.Възможно ли е ако ме е харесвала преди 5-6 месеца сега чувствата й да са се върнали към мен?

Teenhelp1
07-10-2012, 19:59
Пич -> http://www.google.bg/imgres?hl=bg&sa=X&biw=1280&bih=852&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=LrBcAgxcC5N0fM:&imgrefurl=http://thehumanscorch.wordpress.com/2011/05/15/smallvillefinale_s10_ep22-part-4/facepalm-4/&docid=iJc4OLy4t066WM&imgurl=http://thehumanscorch.files.wordpress.com/2011/05/facepalm-4.jpg&w=492&h=414&ei=RYj8T_mBEKKk4gTlxvTgBg&zoom=1&iact=hc&vpx=814&vpy=533&dur=187&hovh=206&hovw=245&tx=159&ty=184&sig=106673527061237710015&page=2&tbnh=149&tbnw=177&start=20&ndsp=25&ved=1t:429,r:23,s:20,i:208

bReAk3R
07-10-2012, 20:12
Пич.. Липса на приятел е различно от това в мислите ти. Знам, че се надяваш може би "отново" да те харесва (защото незнам какво е ставало, харесвала ли те е или не), но според мен чувства няма как да се върнат след първи път. Може да е осъзнала какво е загубила и да си й липсвал наистина.. Но за нещо по-силно повече не мога да ти кажа...

lucho13
07-10-2012, 20:40
Teenhelp1 толкова много ми помогна , че не знам как да ти се отблагодаря.Просто последният ти коментар ми изясни всичко.Nickname-а ти пасва с това което правиш.

comics
07-10-2012, 22:03
Имаш достатъчно Indicators of Interest, така че действай, за да не й писне да те чака, и да й влезеш във френдзоната. От там никакъв шанс да излезеш после. :)

Teenhelp1
07-11-2012, 10:16
Надявах се да схванеш. :D

lucho13
07-11-2012, 20:19
@Comics благодаря.Надявам се си прочел първият ми пост и малко след него и си хванал историята и знаеш как се е държала преди тя и можеш да прецениш.Ако имате още нещо да казвате, направете го.Естествено с безсмислици като тези на @Teenhelp1 до никъде няма да стигна :D .

bReAk3R
07-11-2012, 20:23
comics, oт "френдзоната" има как да се излезе.. ;) Стига да не е прекалено късно.

Shiiverss
07-11-2012, 22:42
Хах .. Много интересна история. Иска ми се да ти разкажа моята история, за да разбереш какъв шанс имаш, но е прекалено дълга и все пак ще се опитам. Аз харесвам едно момиче от доста години, но за съжаление, за нея вече съм само "един от многото й обожатели" (малко по-забавен). Аз съм готов на всичко за нея и ако знаех, че тя има поне минимални симпатии към мен веднага бих й казал какво чувствам, но знам, че мнението й за мен вече е изцяло променено, защото миналото лято бяхме най-най-добри приятели и дори ми казваха, че ме харесва и тя, но аз направих грешката да не й кажа на време и така се скарахме, след което пък не си говорехме 5 месеца. Да се върнем на твоя въпрос. Ти я харесваш, тя те харесва (не си мисли, че щом не е казала на никой не е така), защото момичетата очакват винаги момчето да направи първия ход и да изкаже чувствата си. Какъв е проблема в случая ти ? Страх те е, че ще те отреже ? Много хора като теб си мислят, че след това нищо няма да е същото между вас. Но в твоя случай съм абсолютно сигурен, че това момиче умира за теб. Такъв шанс идва и си заминава. Не го пропускай. Събери си мислите и реши дали си струва, защото мисля, че тази връзка ще е продължителна. И не вярвай на тея простотии за ""friendzone"-ата. От добрите приятелства излизат най-добрите връзки. Не се заблуждавай и действай бързо докато не е станало късно и не допуснеш моята грешка, за която сега съжалявам, макар и да е минала цяла година.

пп: @Comics, ти явно си голям разбирач,а ?

bReAk3R
07-11-2012, 22:59
Shiiverss, а ти май не разбра, че той вече е допуснал твоята грешка, а?

Shiiverss
07-11-2012, 23:03
Все още има шанс! А ти май не разбра, че моята грешка беше, че се скарахме и тя тотално си промени мнението й за мен ? Мнението на неговото момиче не е променено и тя със сигурност още има поне малки симпатии към него. Просто трябва да ги стимулира. Той е на ход ...

lucho13
07-12-2012, 19:25
Благодаря ви за отговорите.Днеска си пописахме малко за това кой ни липсва и аз и казах , че искам да я видя ,а тя ми каза , че ще чакам или нещо подобно.После ми изръси , че още много време съм щял да я гледам... Иначе наистина съм решен просто да отида при нея и като сме сами да й кажа: - Искам да ти кажа нещо важно.Харесвам те и не знам дали това е най-удобния момент да ти кажа , но не ми пука.Или дайте пример за някоя подобна реплика.В предните страници
бяха писали да я заговоря за някакви гаджета ама май май тоя вариант ще отпадне тъй като не смятам да я забърквам в някакви филми или да си измислям кой кого харесва.Нито пък съм някакъв клюкар.
Нейното мнение за мен мисля ,че не е променено.Като сме заедно се забавляваме.Като си пишем се смеем доста често - допадаме си.И не не сме скарани.И да страхувам се.От две неща.Че ще каже на всички за това ,че съм и казал за чувствата си, а не искам всеки да знае , че я харесвам.Отделно повечето хора от класа не я харесват на външен вид.Тя не е много красива , но поне е естествена.Другото е ,че може да ме приеме на шега и да ме отреже или както вие казвате после няма да мога да я погледна в очите.

Teenhelp1
07-12-2012, 19:48
Нали знаеш какво казват ? ''Ако не й кажеш никога няма да разбереш'' . Пък и вече доста изчака крайно време е имаше доста възможности казвай й,че вече направо ме дразниш. :D

lucho13
07-12-2012, 19:59
Нали знаеш какво казват ? ''Ако не й кажеш никога няма да разбереш'' . Пък и вече доста изчака крайно време е имаше доста възможности казвай й,че вече направо ме дразниш. :D

Кога да и кажа бе човек?Тя е на 400+km от мен... .Не съм съгласен да й кажа по skype/facebook... .

Teenhelp1
07-12-2012, 20:05
Кога да и кажа бе човек?Тя е на 400+km от мен... .Не съм съгласен да й кажа по skype/facebook... .
Еми тогава като се прибере.

Shiiverss
07-12-2012, 20:16
И при мен е същото, обаче в моя случай, аз съм на море, а тя си е в Смолян. Ако няма да се върне скоро просто й го кажи по скайп (докато си говорите задължително). Но ако си идва скоро просто изчакай да си дойде и си уговори среща с нея, на която искаш да й кажеш нещо много важно и спешно.

lucho13
07-12-2012, 20:52
Еми да скоро би трябвало да си идва.Забравих да кажа , че с нея се редуваме кой да пише пръв на другия.Аз и пиша пръв днес примерно.Утре тя като влезе и на секундата ми пише .На третия ден мога цяла вечер да не и пиша , но тя няма да ми пише.Имаше преди една вечер дето аз трябваше да и пиша ама се направих на инат и не и писах.На следващия ден само като влязах и веднага ми писа.Иначе не сме се уговаряли това с писането.Просто от самосебе си така стана.Иначе това което сега ви разказах е преди 1 месец някъде.Иначе сега продължаваме да си пишем винаги.

Shiiverss
07-13-2012, 00:48
Браво! Това с писането е много яко иначе ;д .. Изчакай я да се прибере или малко по малко я подготвяй за момента ;)

Niakoitam
07-13-2012, 07:13
Ето я въпросната песен Call me maybe с бг превод:

http://vbox7.com/play:e832ae5358

Прави си изводите... :)

KuTaPa
07-13-2012, 17:47
Олеле моля те отърви момичето от присъствието си въобще.Няма смисъл да бъде с такъв заблуден тип като теб.Сигурно е защото си малък още, но ДАНО ДАЙ БОЖЕ като пораснеш да разбереш някои неща, че иначе си загубен, не знам дали и жена ще си намериш.ТОООлкова много възможности си имал, тооолкова намеци ти е давала...охх не знам, не знам просто толкова си зле :D По принцип не се изразявам така, но ти просто изби рибата!!!

!!! ---> Разбери, че МОМЧЕТО прави първата крачка!!!Няма нищо, че някоя друга и е казала че я харесваш ВАЖНОТО Е ОТ ТЕБ ДА ГО ЧУЕ!Не се прави на п*тка ти не си женско, БЪДИ МЪЖ...бил се разсърдил, оставил я на пътя, един ден ходил с нея на училище другия ден не искал и я заебал, кфи са тия работи?!Много ясно, че ще и мине интереса, като види че си непостоянен.Момичетата не харесват това!Имай мнение, дръж на твоето, когато тя казва нещо и не си съгласен ГО ПОКАЖИ не се съгласявай, не казвам да бъдеш рязък просто изрази мнението си(ако имаш такова?)Момичетата харесват момчета с характер!Помъчи се да си изградиш такъв.
Ако НАЙ - СЕТНЕ ти дойде мотивацията и направиш нещо и се получи с това моммиче добре , ако не стане, поне си вземи бележка и научи какво да правиш в други случаи.


Знам, че имам грешки просто ме вбеси като гледах какво е писал...:D

Teenhelp1
07-13-2012, 18:40
Споко не е вбесил само тебе верно пропусна доста възможности. :D Всеки му казва да действа той още се чуди.

Usein
07-13-2012, 23:57
ами кажи ''обичам те'' :Д

KuTaPa
07-14-2012, 11:54
Очаквам да кажеш дали си направил нещо?

lucho13
07-14-2012, 20:28
Какво да направя като не е в града.Колко пъти да кажа , че е някъде във Варна на почивка при леля или нещо такова.

Моля да ми разтълкувате какво ще значи : Човек , много ми липсваш , няма с кой да се дразня и кой да базикам по улиците.Няма с кой да се смея.

Имайте впредвид , че никога преди не сме си казвали подобни неща.Никога темата не е била за любов или за нашите отношения.Може би някой път коментираме някой общ приятел , но за първи път ми пише подобно нещо.За това искам да ми кажете какво е имала впредвид.Пак ви казвам за първи път ми пише подобно нещо затова не очаквам да напише нещо сериозно.Съмнява ме да не съм в friendzone както някой казват.Иначе има интерес към мен - пише ми и т.н.

Shiiverss
07-14-2012, 22:21
Ти си й приятел, което води, че си й в приятелската зона. Айде стига сте се филмирали с този 9гаг-ски израз, че станахте банални. Факта, че й липсваш значи нещо. Според теб дали директно ще ти каже, че й липсваш, защото има симпатии към теб ? Щом има интерес, какъв е проблема ? ... Изчакай да се прибере, покани я и прекрати спама!

Dark_Heartbreaker
07-15-2012, 18:17
O_O Още ли продължава? Мили боже, давай, направи го най-накрая (когато тя си дойде), че и мен започваш да ме дразниш!

lucho13
07-19-2012, 21:37
Пак не ми казахте това което питах.Тя си идва tomorrow.Дайте мъничко съвети за first date.

valdesbg
07-19-2012, 21:47
А какъв ти е конкретния въпрос?

Teenhelp1
07-20-2012, 08:37
6 страници и още не си разбрал ? ОМФГ (killmyself)

bwef
07-20-2012, 08:58
Бе аре стига бе, когато човек иска нещо/някой се бори за него, щом толкова време окуражаване, съвети и даване на акъл не си направил нищо, значи просто не си пораснал достатъчно, за да разбереш любовта и влюбването, когато един човек ти влезне под кожата, мислиш за него постоянно правиш всичко възможно да си с него или полагаш неимоверни усилия само за да го видиш, тогава ще разбереш за какво става на въпрос, ако мислиш че я харесваш и я желаеш - БОРИ се за нея, нищо не идва даром, всичко трябва да се извоюва и отстой. Знаеш ли кога е най-подходящото време да кажеш/покажеш на някого че го харесваш/обичаш ? Преди някой друг да го е направил, замисли се !!!

kok0
08-03-2012, 14:44
Да беше драснал 2 реда к'во стана,каза ли й вече...

пAteNцЕ
08-03-2012, 16:04
явно й е казал,шом никъв го няма
споко ще се появи,когато се зададат проблеми на хоризонта :D

supraamnesia
10-27-2014, 17:11
Това още в шести клас го правех. :D После асимилирах малко по интимни цели. :D Вземи я гушни и цункай! :D 100% efficiency,
Но пред всички останали ли?

102
10-27-2014, 21:34
не казвай, а показвай :)

muhatacece
10-27-2014, 22:45
Temata e ot 2012 ?

galaxy29
10-28-2014, 00:10
дали й е казал

AggerYNWA
10-28-2014, 00:24
Не вярвам,голяма шматка е :D

Moon_Light_Shadow
10-29-2014, 22:54
Аз му казах.Той се държа нормално сега сме скарани от днев и утре 100% няма да му говоря много.Може пък да се срамува да ти каже.

Moon_Light_Shadow
10-29-2014, 22:58
То имало 6 стр

lowriderzzz
10-21-2015, 15:00
Недей да мислиш как да й кажеш, че я харесваш (http://savetizasreshti.com/как-да-й-кажа-че-я-харесвам/), а по скоро как да се държиш, за да изпита тя привличане към теб.

Няма смисъл от обяснения в любов от страна на мъжа/момчето. Това хич не е привлекателно и интересно за жената. Нещата не стават като филмите. Жените не биват привлечени (т.е. не харесват) мъже които си изливат чувствата към тях, без те (жените) да са инвестирали емоционално в мъжа.

По добре научи как да създаваш привличане, предизвикателство (http://savetizasreshti.com/kak-da-predizvikash-edna-zhena/) и емоция в момичетата, вместо да се държиш като поредния, който иска да й се слага.

Ems03
10-30-2015, 14:10
кой клас сте