PDA

View Full Version : Малко пояснение, защото не съм на вътре с работата....



ku4esmu4emoitoku4e
05-29-2012, 11:58
Здравейте хора. Един приятел ми препоръча този сайт, каза ми че тук се дават доста компетентни съвети и искрено се надявам да е така.Моят случай е следният:

Със едно момиче се познаваме от известно време (период 3-4 месеца) . Ние ходим на един клуб със нея (извънкласна дейност) и всеки изминал ден виждам колко мръсно ме гледа.Не сме излизали особено много, но що годе мисля, че ме харесва.И сега се разбрахме с нея да дойде у нас ... и тя се съгласи. Не знам това какво значи, честно казано до сега не съм имал сериозно момиче в живота си, единствено съм ходил по к*рви, където опита не е кой знае какъв.
Въпросите са ми - дали щом идва в нас ще иска да правим секс със нея, дали да купя нещо (и ако трябва какво да е то), с което да я почерпя ...

dimitar_ak
05-29-2012, 12:03
Поканата за гости не е равна на секс, но се приготви да не скучаете. Безалкохолно и мезе или кафе и нещо сладко, филми, игри на компютъра, интересни снимки, може някоя игра или пъзел. Като ви е забавно ще се отпуснете и може да се стигне до секс. От вратата за краката няма да стане.

DragonLady
05-29-2012, 12:03
На нея и е пределно ясно, че щом си я поканил у вас ще искаш секс от нея. Като дойде у вас предложи и кафенце едно друго и после в леглото ако и ти имаш мерак за това.

Freddie
05-29-2012, 12:04
Зависи по кое време на денонощието ще идва. Желателно е да има нещо за пиене, от там нататък ти ще разбереш какво иска от теб. Няма да е много трудно ;)

In*The*Face
05-29-2012, 12:22
Както вече за те посаветвали - кафе, някакво безалкохолно и нещо сладко. После се ориентирай към някаква дейност. Филм или какво избереш. Като стигнете до целувките ще разбереш какво й е намерението. Ако станат по-страстни, значи мацката сигурно си го търси. Вземи си презервативи, ако нямаш. За всеки случай.

ku4esmu4emoitoku4e
05-29-2012, 12:32
Аз презервативи имам и това не ми е проблем. Въпроса е че съм малко "тъп" и разбирането на намеците ми е трудна страна ;(

In*The*Face
05-29-2012, 12:36
Е то няма много намеци при това положение, а по-скоро ясни жестове. Както казах, ако преминете към страстни целувки и по-разгорещено обарване, значи сега е моментът. Другият вариант е ти да си инициатора и ако тя те спре или се дръпне, значи не е дошла за секс.