PDA

View Full Version : Толкова много ли искам?!



OverDrive
05-29-2012, 12:21
Здравейте съфорумници,
От няколко дни ме мъчи мисълта, че за пръв път наистина се влюбвам в момиче. Досега явно просто съм ги искал, в което няма лошо разбира се, но сега е различно. Случвало ли ви се е да имате проблемна седмица с тежък изпит и въобще да не ви пука, а да мислите как сте с нея? В петък имаме среща и съм много щастлив. Просто искам да я правя щастлива, да я карам да се усмихва, да се разхождаме, да се грижа за нея и просто да я обичам. Такъв романс не ми се е случвал никога искам да се променя заради нея, защото тя заслужава най-доброто.
Благодаря

YyoOnNiItTyY
05-29-2012, 14:49
Случвало ми се е, да. Година и половина продължи любовта му. Надявам се всичко да е чудесно при вас!!! :) Приятно е да чуеш подобни думи от момче..особено в наши дни!

Furious?
05-29-2012, 14:56
Случвало ми се е. макар и само 1 път.Колкото по-голям и сериозен си , чувството става по-рядко срещано.Надявам се да се получат нещата.Успех с момичето

SmilezZz
05-29-2012, 20:16
Срещат се и такива момчета, като теб. Като се замисля, 90% само на такива съм попадала. (Говоря за тия, с които съм имала по - сериозни връзки).

Boateng
05-29-2012, 22:36
Как се казваш , ако не е тайна и на колко си години , просто ми е интересно ?

abso0lut_
05-30-2012, 01:00
Дано се получат нещата и да имате много хубави моменти заедно. :) Но недей да прекаляваш и да и огаждаш за всичко,защото ще и стане безинтересно..

In*The*Face
05-30-2012, 11:50
Радвам се, че се чувстваш така и се надявам момичето да го заслужава.

Lunin
05-30-2012, 11:55
Я разкарай тая романтика... прекалено разнежен си! Зареже ли те сиг. 1 месец ще ревеш като момиченце! Бъди по-твърд майната и на романтиката - много филми гледаш!

scandalousLady
05-30-2012, 11:59
Много любов ви пожелавам ^^

SweetPassionF
05-30-2012, 12:38
Я разкарай тая романтика... прекалено разнежен си! Зареже ли те сиг. 1 месец ще ревеш като момиченце! Бъди по-твърд майната и на романтиката - много филми гледаш!

...Абе макар и да съм момиче леко съм и аз на това мнение, но пък защо да не "изпита любовта"???
Не винаги се намират такива момчета като него, повечето си гледат кефа........
Нека се радва на това което изпитва сега има ли смисъл да мисли какво може да стане и как ще се чувства?? ;)

valdesbg
05-30-2012, 15:10
Отсега ти казвам че ще те скъсат. Не се променяй заради нея и според нейните критерии или само щото искаш на нея да и е добре. Променяй се ако ТИ искаш, и заради себе си, защото така ще е по добре за двама ви, а не само за нея. Инак девойките усещат че си безхарактерен и те зарязват.

Anonys
05-30-2012, 15:39
Недейте така му говорете на момчето. Докато не се опари - няма да внимава, повярвайте ми :)

vampiresong
05-30-2012, 15:49
...Абе макар и да съм момиче леко съм и аз на това мнение, но пък защо да не "изпита любовта"???
Не винаги се намират такива момчета като него, повечето си гледат кефа........
Нека се радва на това което изпитва сега има ли смисъл да мисли какво може да стане и как ще се чувства?? ;)

Вие пък от къде знаете, че ще стане така лошо!?Може на вас да ви се е случвало поне 1 път, но това не значи, че и с него ще стане така!Може двамата да се харесат, че и да станат гаджета не е невъзможно, каквото ще се случи, ще се случи, но вие не можете да го предвидите!

WhyStopNow?!
05-30-2012, 15:53
Недейте така му говорете на момчето. Докато не се опари - няма да внимава, повярвайте ми :)

Напълно съм съгласен. Всички сме преминали през това и знаем, че няма да ни слуша. Като се опари ще внимава :D и като се съобразя с това мога да кажа само - изживей си любовта и я чувствай на макс докато имаш възможност ;) ...тоест докато те зареже :D

vampiresong
05-30-2012, 15:54
Я разкарай тая романтика... прекалено разнежен си! Зареже ли те сиг. 1 месец ще ревеш като момиченце! Бъди по-твърд майната и на романтиката - много филми гледаш!


Вие пък от къде сте чак толкова сигурни какво ще се случи!?Не е невъзможно да станат гаджета!И напротив човека не гледа много филми, просто е влюбен, като всеки друг човек, който си харесва някое момиче!Спри да псуваш любовта! Тя не е нещо лошо и даже е много хубава!