PDA

View Full Version : Помогнете ми, моля ви !!!!!



pinkyy
05-29-2012, 18:42
Здравейте, не знам темата за тук ли е, не съм писала скоро.. Преди седмица ми подариха BlackBerry Curve 8520. За жалост обаче, вече успях да го повредя. Едната сутрин като го видях се беше изключил и от тогава не мога да го включа. Не реагира по никакъв начин нито на зарядно, нито на USB. Таа не знам дали някой ще може да ми помогне, рових се из много наши и чужди сайтове. Някой може ли да ми каже какъв би трябвало да е проблема в случая и дали този модел имат ресет бутон ? Ще съм ви безкрайно благодарна ако ми помогнете :)

npp
05-29-2012, 19:48
претърпявал ли е удар(-и) или намокряне преди да се изключи?, и можеш ли да измериш волтажа на зарядното устройство с мултицет, нямам предвид волтажа от електрическата мрежа?

pinkyy
05-29-2012, 20:12
Не е претърпял удар и не е мокрен, предишната вечер всичко си беше нормално. Волтажа в момента точно не мога да измеря. Сестра ми също има ББ и всичко си му е ок. Опитахме дори да разменим батериите и нито един от двата не тръгна.. отчаях се вече

npp
05-29-2012, 22:23
...Опитахме дори да разменим батериите и нито един от двата не тръгна.. отчаях се вече

нито един от двата фотоапарата не тръгна с батерията на твоя, или...?

Joc
05-29-2012, 22:28
хммммммм в сервиз питала ли си ?

pinkyy
05-29-2012, 23:03
Фотоапарата ?! За BlackBerry говоря все още. И да, нито едно от двете не тръгна.

pinkyy
05-29-2012, 23:04
Не съм питала сервиз, реших първо да потърся някого със сходен проблем и ако не стане - тогава сервиз.

maaarietta
05-29-2012, 23:30
щом нито един не е тръгнал значи проблема е в батерията и в онези / не знам как се казват / Те са едни като златни в които влиза батерията.. може нещо да е изгорял там или.. отиди в сервиз и ще ти кажат какво му е на мен ми казаха какво е на фотоапарата ми / знам че говориш за телефон / без да ми взимат пари или там каквото и да е било.. ако проблема е в батерията най-вероятно ще е най-добре да си вземеш нова.. А сега се сетих провери дали батерията на твоя телефон не се е издула. :)

pinkyy
05-29-2012, 23:41
Не е издута, мерси много, дано поне не ме разорят в този сервиз ;д

sock96
05-30-2012, 19:30
дано :)