PDA

View Full Version : moqt kompleks...kakvo da pravq..?



i love...
05-29-2012, 21:05
zdraveite... pritesnqvam se ot tova 4e imam mnogo malki gyrdi(kolkoto i glupavo da zvu4i) a imam seriozni namereniq kym gadjeto si.. i iskam skoro da mu pusna.. no se pritesnqvam ot tova 4e makar da nosq sutieni bez podplynki gyrdite mi pak izglejdat mnogo po golemi ot tova koeto sa.... i neznam kak 6te reagira toi..prosto me e sramm... :X:X nqmam po4ti ni6to poprincip sam razmer S no nosq sutieni s razmer B... i vse pak... 6te me e sram da stoq gola pred nego... ako nqkoi ima ideq kakvo da pravq molqda spodeli.... no bez gluposti molq...;];]

Ilikeliljon
05-29-2012, 21:10
Момиче малките гърди са само в твоя мозък. По принцип мисля че повечето момчета изобщо няма да гледат толкова колко са ти големи гърдите. Дори повечето момчета предпочитат по-малки гърди... Бъди спокойна все пак няма да суче, а ще се забавлява с тях:))

DragonLady
05-29-2012, 21:12
Кирилица!!!
Щом те е срам да се съблечеш пред даден човек, значи не му имаш достатъчно доверие, т.е едва ли той е човека, който да ти бъде първият. А и щом си B чашка едва ли е толкос зле. А е трагедия, B е добре ;)

i love...
05-29-2012, 21:15
имам предвид че попринцип размера ми е S но незнаино защо ми стават и сутиените с размер B. Гърдите винаги са ми били най-големия комплекс..

ledenakrasota
05-29-2012, 21:49
имам предвид че попринцип размера ми е S но незнаино защо ми стават и сутиените с размер B. Гърдите винаги са ми били най-големия комплекс..

Този комплекс явно е в главата ти, а не и наяве. Просто си просиш някой да ти го каже. ;)

ShtrudeL
05-29-2012, 21:55
Пиши на кирилица.