PDA

View Full Version : Упражнения и ... my period...



SlowDownBaby
05-30-2012, 11:07
Така значи почнах програма за отслабване (имам предвид упражнения които продължават 60 дни) но проблема е,че се правят всеки ден с изключение на неделя.Скоро обаче трябва да ми дойде,а първите 3 дни просто не виждам как ще правя упражненията защото наистина много ще ме боли корема,та въпроса ми е дали да си ги правя без прекъсване и да вземам преди това някакво хапче,или е по добре да прекъсна за 4 дни (в което според мен се губи смисъла на тренировката) и да продължавам от деня в които съм стигнала...

FuckingFreak
05-30-2012, 11:23
Взимаш хапче и си тренираш, какъв е проблема..

DenFeugw.
05-30-2012, 11:26
Когато съм в цикъл и правя упражнения,почти спира да ме боли корема.Особено с бягане :D Но все пак си е до организъм.Пробвай,ако не продължавай да правиш някакви упражнения,но значително по-леки.Но само не спирай!!После ще те домързи и ще зарежеш всичко.. (Личен опит :D )


Btw мисля че бях мярнала някакви упражнения в youtube за облекчаване на болки и същевременно тренировка.Ако ги намеря ще ти драсна едно лично :)

cheburashka
05-30-2012, 11:42
^пусни ги тук, ако ги намериш, може и на някой друг да са му от полза

DenFeugw.
05-30-2012, 11:52
http://www.youtube.com/watch?v=hxgqzkT1LuQ Намерих само това :( Имаше и още едно клипче но..

Иначе се надявам да помогнe на някой ^^ Аз лично не съм ги правила и не знам дали има ефект.

DisappointedDreamer
05-30-2012, 12:26
Упражненията помагат за спазмите. Така че не спирай, тренирай и болките ще отминат.

SlowDownBaby
05-30-2012, 12:33
Така като говорите имам чувството,че съм някакъв карък...не знам как ви помагат на вас,но аз само 3 коремни преси да направя и ме свива супер много да не говорим за упражненията които правя...ще пробвам със хапче и няма да ги спирам,но ако не се търпи няма как.. :)

Nutella♥
05-30-2012, 17:28
Упражненията облекчават.Казвам го от личен опит,преди 2 дни ми свърши,но не ми пречеше да си правя тренировката,просто давах по-леко.Ако чувстваш дискомфорт просто спри! А може ли да споделиш какво упражнения правиш?

Glam0rous
05-30-2012, 23:13
О да! И на мен ми е много по-добре като ходя на фитнес, когато съм в цикъл. Много помага с времето за болките!!

SlowDownBaby
05-31-2012, 13:46
Ами Insanity Deluxe,60 дневна програма с календар,кое упражнение за кой ден е.Има го в замунда ако искате го погледнете.
Водещия е Shaun T който има и друга тренировка hip hop abs beatch body,но на мен лично ми е много скучна.
Иначе на мен днес ми дойде и правих упражненията,но тренировката днес беше "почивка от кардио" и беше само стягане на мускули от което не ме боля,та утре ще видим :D

babity
05-31-2012, 13:56
И мен спира да ме боли от тренировките. Ако си почнеш с няк'во по - продължително кардио, докато стигнеш до пресите, ще те отпусне. Аз имам адски болезнен цикъл, а от една година не съм спирала да тренирам. Даже коментирах преди няколко дни с колежки, че ако тренирам, почти не ми се налага да използвам обезболяващи.